TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394579 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 07:23:35 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Shock Therapy™  (Pročitano 10889 puta)
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #30 poslato: Jul 16, 2015, 09:58:39 pre podne »

Treba malo manje da teoretišeš, uzmi Shock T i dohvati se gvožĂ°a, tako ćeš najbolje videti šta ti odgovara.
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12772


Never give up!

« Odgovor #29 poslato: Jul 16, 2015, 09:11:22 pre podne »

Po meni dovoljna ti je kombinacija Shock Therapy sa whey proteinom.
Uz ovo bih pre ubacio vitaminskomineralni kompleks,omega 3...
Kre alkalin i klasican monohidrat su nepotrebni jer ST tu ima sve sto treba.Samo je pitanje jel ti bas taj NO odgovara.
Inace razlika izmedju klasicnog monohidrata i kre alkalyna je taj sto monohidrat moze navuci potkoznu vodu ako s ene pazi na unos hidrata tokom dana a kre alkalin nece navuci.
Pa opet klasican monohidrat je vise za snagu,masu i oporavak dok je alkalin vise za oporvak i da organizam bude sto pre spreman za nove napore.
U sustini i jedan i drugi su dobri u zavisnosti od ciljeva itd...
Sačuvana
Vegeta
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 336


« Odgovor #28 poslato: Jul 16, 2015, 08:47:55 pre podne »

Mislim da nemaš potrebe za kre alkalinom ako piješ ST, jedino da ga ubaciš u danima pauze ali ja mislim da ti je povoljniji monohidrat za to.

Monohidrat samo u danima pauze?
I jel bi stetilo nesto da se uzima kombinacija dole pomenuta ili jednostavno nema potrebe za tim?
Kakva je razlika izmedju kombinacije dole pomenute sa kre alkalinom i kombinacije sa monohidratom?
Sačuvana
Mind is everything!
If you dont believe that you can do something, then you cant!
Its almost like you have to save your own life..
Because nobodys gonna be able to save it for you,
so we have to do what we have to do,
no matter what it is!
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #27 poslato: Jul 15, 2015, 08:12:43 posle podne »

Mislim da nemaš potrebe za kre alkalinom ako piješ ST, jedino da ga ubaciš u danima pauze ali ja mislim da ti je povoljniji monohidrat za to.
Sačuvana
Vegeta
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 336


« Odgovor #26 poslato: Jul 15, 2015, 06:31:10 posle podne »

Shock T nisam koristio. Kao i svaki reaktor uzima se oko pola sata pre treninga na prazan stomak, količina prema specifikaciji proizvoĂ°ača pozadi na pakovanju. Većina njih daje osećaj veće snage, izdržljivosti, fokusa, neki i pojačavaju mišićnu pumpu. Ne rade svi isto, to zavisi od sastojaka koji se nalaze u njemu.

Sta bi mi ti preporucio da uzmem za izdrzljivost i snagu na treningu? Takodje da je pumpac misica.
Zanima me nesto za kvalitetan trening odradjen, da mi da snage pri dizanju vecih tezina nprm za biceps ili grudi..

Svako od nas drugacije reaguje na NO suplemente i svakome neki daje bolje ili losije rezutate.
Ali prednost je u tome sto u pansport ponudi ima zaista puno suplemenata i NO reaktora.
Dobio si vec dobre predloge kako i sta da isprobas a ja cu ti samo napomenuti da sa dozama pazis i da krenes postepeno.
Vodi racuna da postoje NO koji su veoma jaki i kompleksni sa stimulansima a ima i onih koji to na primer nisu.
Evo ti link jednog koji je po meni ok za neki pocetak:

http://www.pansport.rs/Transportni-sistemi-i-NO-reaktori/Transportni-sistemi-i-NO-reaktori/SN390-Attack.html

Dok neki kompleksniji bi bio:

http://www.pansport.rs/Transportni-sistemi-i-NO-reaktori/Transportni-sistemi-i-NO-reaktori/DY209-Xpand-2x.html

U svakom slucaju da bi zaista znao koji ti daje najbolje rezultate moras vise njih probati.

Hvala druze, a zanima me sta ti mislis o kombinaciji Whey + Kre Alkalyn + Shock Therapy?
I sa kolikim dozama poceti sa ST? Hvala unapred :)
Sačuvana
Mind is everything!
If you dont believe that you can do something, then you cant!
Its almost like you have to save your own life..
Because nobodys gonna be able to save it for you,
so we have to do what we have to do,
no matter what it is!
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12772


Never give up!

« Odgovor #25 poslato: Jul 15, 2015, 08:56:18 pre podne »

Shock T nisam koristio. Kao i svaki reaktor uzima se oko pola sata pre treninga na prazan stomak, količina prema specifikaciji proizvoĂ°ača pozadi na pakovanju. Većina njih daje osećaj veće snage, izdržljivosti, fokusa, neki i pojačavaju mišićnu pumpu. Ne rade svi isto, to zavisi od sastojaka koji se nalaze u njemu.

Sta bi mi ti preporucio da uzmem za izdrzljivost i snagu na treningu? Takodje da je pumpac misica.
Zanima me nesto za kvalitetan trening odradjen, da mi da snage pri dizanju vecih tezina nprm za biceps ili grudi..

Svako od nas drugacije reaguje na NO suplemente i svakome neki daje bolje ili losije rezutate.
Ali prednost je u tome sto u pansport ponudi ima zaista puno suplemenata i NO reaktora.
Dobio si vec dobre predloge kako i sta da isprobas a ja cu ti samo napomenuti da sa dozama pazis i da krenes postepeno.
Vodi racuna da postoje NO koji su veoma jaki i kompleksni sa stimulansima a ima i onih koji to na primer nisu.
Evo ti link jednog koji je po meni ok za neki pocetak:

http://www.pansport.rs/Transportni-sistemi-i-NO-reaktori/Transportni-sistemi-i-NO-reaktori/SN390-Attack.html

Dok neki kompleksniji bi bio:

http://www.pansport.rs/Transportni-sistemi-i-NO-reaktori/Transportni-sistemi-i-NO-reaktori/DY209-Xpand-2x.html

U svakom slucaju da bi zaista znao koji ti daje najbolje rezultate moras vise njih probati.
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #24 poslato: Jul 14, 2015, 04:20:34 posle podne »

Ako ih već nisi koristio, i moj predlog bi bio Hot Blood u kesicama. Ako ti se dopadne, onda možeš kupiti i veliko pakovanje.

http://www.pansport.rs/Transportni-sistemi-i-NO-reaktori/Transportni-sistemi-i-NO-reaktori/SN1065-Hot-Blood.html
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #23 poslato: Jul 14, 2015, 01:18:52 posle podne »

Pa ako ciljaš na NO reaktore, a kontam da ih nisi koristio, za početak možeš uzeti bilo koji iz PS ponude, Shock T mislim da će te dobro raditi. Dobar je i Xpand X2, ili uzmi Hot Blood ako ima u kesicama pa probaj da vidiš kako te radi.
Sačuvana
Vegeta
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 336


« Odgovor #22 poslato: Jul 14, 2015, 01:11:15 posle podne »

Shock T nisam koristio. Kao i svaki reaktor uzima se oko pola sata pre treninga na prazan stomak, količina prema specifikaciji proizvoĂ°ača pozadi na pakovanju. Većina njih daje osećaj veće snage, izdržljivosti, fokusa, neki i pojačavaju mišićnu pumpu. Ne rade svi isto, to zavisi od sastojaka koji se nalaze u njemu.

Sta bi mi ti preporucio da uzmem za izdrzljivost i snagu na treningu? Takodje da je pumpac misica.
Zanima me nesto za kvalitetan trening odradjen, da mi da snage pri dizanju vecih tezina nprm za biceps ili grudi..
Sačuvana
Mind is everything!
If you dont believe that you can do something, then you cant!
Its almost like you have to save your own life..
Because nobodys gonna be able to save it for you,
so we have to do what we have to do,
no matter what it is!
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #21 poslato: Jul 14, 2015, 01:08:30 posle podne »

Shock T nisam koristio. Kao i svaki reaktor uzima se oko pola sata pre treninga na prazan stomak, količina prema specifikaciji proizvoĂ°ača pozadi na pakovanju. Većina njih daje osećaj veće snage, izdržljivosti, fokusa, neki i pojačavaju mišićnu pumpu. Ne rade svi isto, to zavisi od sastojaka koji se nalaze u njemu.
Sačuvana
Vegeta
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 336


« Odgovor #20 poslato: Jul 14, 2015, 12:55:14 posle podne »

Možeš koristiti Shock i bez upotrebe ostalih supsa.

Kako se pije? Kako te radi u sustini, daje li ti dovoljno veliku izdrzljivost da mozes da odradis kvalitetan trening uz jacu tezinu?
Sačuvana
Mind is everything!
If you dont believe that you can do something, then you cant!
Its almost like you have to save your own life..
Because nobodys gonna be able to save it for you,
so we have to do what we have to do,
no matter what it is!
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #19 poslato: Jul 14, 2015, 12:54:00 posle podne »

Možeš koristiti Shock i bez upotrebe ostalih supsa.
Sačuvana
Vegeta
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 336


« Odgovor #18 poslato: Jul 14, 2015, 12:46:19 posle podne »

Pa, razlika je u svim onim efektima koje si dobio sa NO reaktorom - nestaće. Znači, ne govorim o rezultatima(ako si nešto napredovao tokom korišćenja), nego o efektima. Npr. nije isto trenirati sa i bez kofeina, koji je sastavni deo većine reaktora.

Dalje, NO proizvodi zaduženi su i za bolju napumpanost mišića. Logično gledano, kada prestaneš sa njima, prestaje i taj efekat.

Napumpanost misica, mislis konkretno na izgled sam? Dosta ti se uveca misic?
Da li su preduslov whey i ostali suplementi za koriscenje ST, ako mi je pre toga dobra ishrana?
Sačuvana
Mind is everything!
If you dont believe that you can do something, then you cant!
Its almost like you have to save your own life..
Because nobodys gonna be able to save it for you,
so we have to do what we have to do,
no matter what it is!
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #17 poslato: Februar 07, 2013, 01:53:04 pre podne »

Pa, razlika je u svim onim efektima koje si dobio sa NO reaktorom - nestaće. Znači, ne govorim o rezultatima(ako si nešto napredovao tokom korišćenja), nego o efektima. Npr. nije isto trenirati sa i bez kofeina, koji je sastavni deo većine reaktora.

Dalje, NO proizvodi zaduženi su i za bolju napumpanost mišića. Logično gledano, kada prestaneš sa njima, prestaje i taj efekat.
Sačuvana
B_u_g_i
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 37


« Odgovor #16 poslato: Februar 07, 2013, 12:35:14 pre podne »

Kad se ne bi primećivala razlika, ne bi se ni koristili NO reaktori, zar ne? :)

Mislim da se popunjava upitnik pre davanja krvi, gde postoji i pitanje o korišćenju suplemenata. Beše davno kada sam davao krv.

Znao sam da postoji,ali me zanima koja je razlika,ako ima definisano???
Do sada sam dao krv deset puta,zadnji put u decembru, i uvek se popunjava upitnik,nego me cisto interesovalo da li moze da se desi da budem odbijen zbog koriscenja suplementacije...
Sačuvana
The greatest pleasure in life is doing what people say you cannot do!!!
Stranice: [1] 2 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.075 sekundi sa 19 upita.