TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394579 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 10:37:47 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Jedi zdravo  (Pročitano 14416 puta)
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #28 poslato: Februar 20, 2013, 11:24:17 pre podne »

Citat
posle treninga bi ti najbolje bilo da popiješ whey protein - sa vodom. Whey protein se najbrže apsorbuje i važan je za oporavak posle treninga.  Pored toga možeš pojesti neki slatkiš ako ti se jede ili npr bananu, suvo grožĂ°e ili neko suvo voće...  i naravno obrok posle toga imaš redovan.

Gde se može nabaviti taj whey protein pošto živim u Herceg Novom? Da li se to može naručiti u teretani?

Pansport šalje pakete ali na teritoriji Srbije....

Imamo prodavnicu u Podgorici, evo ovde možeš pogledati detaljnije
http://www.pansport.rs/pansport-prodavnica/podgorica/pansport-montenegro-podgorica-sc-moraca.html

A za preporuku, imamo trenutno na akciji Dymatize Elite whey protein, odličnog kvaliteta i ukusa, 920 g i 2,27 kg su pakovanja, 3130 odnosno 6990 din  (po našim cenama ovde)
« Poslednja izmena: Februar 20, 2013, 11:26:38 pre podne od strane MightyMO » Sačuvana
StefanijuS
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 17


« Odgovor #27 poslato: Februar 20, 2013, 10:50:32 pre podne »

Citat
posle treninga bi ti najbolje bilo da popiješ whey protein - sa vodom. Whey protein se najbrže apsorbuje i važan je za oporavak posle treninga.  Pored toga možeš pojesti neki slatkiš ako ti se jede ili npr bananu, suvo grožĂ°e ili neko suvo voće...  i naravno obrok posle toga imaš redovan.

Gde se može nabaviti taj whey protein pošto živim u Herceg Novom? Da li se to može naručiti u teretani?
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #26 poslato: Februar 20, 2013, 10:40:48 pre podne »

Ja inače ujutru pojedem 2 jaja, sa ovsenim pahuljicama i jogurtom, uz naravno integralni hleb. Da li mogu i uveče da spremim neki omlet od jaja i neke šunke uz salatu? Interesuje me još šta bi mi najviše odgovaralo za užinu posle treninga znači oko 18h?


Meni dan inače počinje oko 5h 30min, doručkujem oko 6h 30min. Odem u školu, obično sklepam neki sendvič kući od integralnog hleba, i pojedem ga u vreme pauze oko 10h. Ručak mi je najčešće u 1h ili malo kasnije zbog treninga. Trening zavriš oko 17h, jedem u 18h. I na kraju večeram oko 20h. Da li bi trebao nešto mjenjati što se vremena tiče? Naravno raspored izgleda drugačije kada imam dva treninga.

taj omlet je ok, i ja pravim nesto slicno, mžeš eksperimentisati - malo šunke ili pečenice čisto da da ukus, spanać je recimo isto ukusan u toj kombinaciji... sir....

posle treninga bi ti najbolje bilo da popiješ whey protein - sa vodom. Whey protein se najbrže apsorbuje i važan je za oporavak posle treninga.  Pored toga možeš pojesti neki slatkiš ako ti se jede ili npr bananu, suvo grožĂ°e ili neko suvo voće...  i naravno obrok posle toga imaš redovan.

Ne bih menjala ništa posebno samo bih pila protein posle svakog treninga, a obroci redovni se podrazumevaju
Sačuvana
StefanijuS
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 17


« Odgovor #25 poslato: Februar 20, 2013, 10:02:57 pre podne »

Ja inače ujutru pojedem 2 jaja, sa ovsenim pahuljicama i jogurtom, uz naravno integralni hleb. Da li mogu i uveče da spremim neki omlet od jaja i neke šunke uz salatu? Interesuje me još šta bi mi najviše odgovaralo za užinu posle treninga znači oko 18h?


Meni dan inače počinje oko 5h 30min, doručkujem oko 6h 30min. Odem u školu, obično sklepam neki sendvič kući od integralnog hleba, i pojedem ga u vreme pauze oko 10h. Ručak mi je najčešće u 1h ili malo kasnije zbog treninga. Trening zavriš oko 17h, jedem u 18h. I na kraju večeram oko 20h. Da li bi trebao nešto mjenjati što se vremena tiče? Naravno raspored izgleda drugačije kada imam dva treninga.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #24 poslato: Februar 20, 2013, 09:50:59 pre podne »

Ja jedem pretezno oko 20h zadnji obrok. Uvjek ubacim zelenu salatu, šolju jogurta ili mleka. Da li se pašta (sa sirom ili u paradaiz sosu) mogu pojesti uveče. Šta bi mi ti preporučio od proteinske hrane. Neka riba ili tako nešto?

pasta je super pre treninga, ali uveče bih akcenat stavila na proteinsku hranu bez ili sa vrlo malo ugljenih hidrata,
salata je ok, može i malo jogurta nije problem, npr  riba je super opcija, ili neka salata sa tunjevinom i jajima npr.  Možeš i belo meso - npr sa pečurkama, ili napraviš salatu sa belim mesom...  Jaja sa pečurkama su meni isto ukusna :)
Sačuvana
StefanijuS
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 17


« Odgovor #23 poslato: Februar 20, 2013, 08:18:41 pre podne »

Još me zanima da su kokice dobre  kasno uvece recimo oko 21, 22h?
Sačuvana
StefanijuS
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 17


« Odgovor #22 poslato: Februar 20, 2013, 08:16:56 pre podne »

Ja jedem pretezno oko 20h zadnji obrok. Uvjek ubacim zelenu salatu, šolju jogurta ili mleka. Da li se pašta (sa sirom ili u paradaiz sosu) mogu pojesti uveče. Šta bi mi ti preporučio od proteinske hrane. Neka riba ili tako nešto?
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #21 poslato: Februar 20, 2013, 12:00:05 pre podne »

Proteinska ishrana,moze malo i zdravih masti.Izbegavati voce i proste hidrate.
Sačuvana
StefanijuS
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 17


« Odgovor #20 poslato: Februar 19, 2013, 10:14:06 posle podne »

Ljudi, zanima me šta bi mogao uveče da jedem? Da li treba da bude lakši obrok ili? Koliko je voće zdravo uzimati uveče?
Sačuvana
Terror
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1800


terroristes

« Odgovor #19 poslato: Februar 06, 2013, 10:42:44 posle podne »

ja nemam zivaca da jedem ovsene...eventualno po nekad sa janjetinom.... :D
Sačuvana
Nase ce sjene hodati po Becu ,lutati po dvoru , plasiti gospodu...
Terror
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1800


terroristes

« Odgovor #18 poslato: Februar 06, 2013, 10:41:29 posle podne »

Citat
Da li mislis na pastu, spagete i preliv ( sos )? Testenina ima dosta ugljenih hidrata ali ogranici njen unos na dane oko utakmice, ne treba je inace stalno uzimati.

Da, na to sam mislio. A sta bi bilo najbolje pojesti prije utakmice? Ja se pokusavam prilagoditi i  sebi i familiji tako da plan ishrane teze ide, ali trudim se maksimalno. :)

Pa potrebni su ti UH da bi imao energije tako da pirinac integralni bi ti bio dobar izbor...

upravo jedem ovsene sa vodom odvratne su :@ jel mogu nesto da stavim radi ukusa.Pozdrav Miro :)

step sok ili zero koka kola...
Sačuvana
Nase ce sjene hodati po Becu ,lutati po dvoru , plasiti gospodu...
pedjoni986
Gost
« Odgovor #17 poslato: Februar 06, 2013, 09:47:44 posle podne »

Meni dobro dodje sa jogurtom, ne smetaju mi ni sa mlekom. Ali voda, e to vec ne znam kako bih prezivio :P :)

probaj :P


E da,zasto samo sa vodom idete   ? Zar ce jogurt da vas podgoji toliko ? haha
Sačuvana
Want To Be Bigger
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 99


workout! train hard fight easy

« Odgovor #16 poslato: Februar 06, 2013, 09:33:53 posle podne »

Meni dobro dodje sa jogurtom, ne smetaju mi ni sa mlekom. Ali voda, e to vec ne znam kako bih prezivio :P :)

probaj :P
Sačuvana
workout brate!
StefanijuS
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 17


« Odgovor #15 poslato: Februar 06, 2013, 09:32:50 posle podne »

Meni dobro dodje sa jogurtom, ne smetaju mi ni sa mlekom. Ali voda, e to vec ne znam kako bih prezivio :P :)
Sačuvana
Want To Be Bigger
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 99


workout! train hard fight easy

« Odgovor #14 poslato: Februar 06, 2013, 09:30:43 posle podne »

Citat
upravo jedem ovsene sa vodom odvratne su :@ jel mogu nesto da stavim radi ukusa.Pozdrav Miro

Ja ih jedem sa mlekom i jogurtom i navikao sam se. Nisu one tako lose. :)

ja pomesam ovsene i sojine sa mlekom ili sa vodom gadne su,i kad sam bio na dijeti davno nisam mogao da ih progutam :/
probacu ja jogurtom obecava ukus :D
Sačuvana
workout brate!
Stranice: 1 [2] 3 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.098 sekundi sa 18 upita.