TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395144 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 25, 2024, 07:02:32 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 4 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Crossfit  (Pročitano 23029 puta)
HardWayToBeFit
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 23

« Odgovor #50 poslato: Mart 04, 2016, 12:36:12 pre podne »

Treniram crosfit 3 meseca , prvi dan kada sam dosao crko sam samo na zagrevanju,snage nisam imao , nakom mesec dana nabio sam neverovatnu snagu. A sada sa svojih 121kg radim zgibove.. Skinuo sam samo 2 kg zato sto sam som koji je jeo sta je hteo. Ali dobro sad sam i to sredio. U mom klubu su se spremali razni sportisti od kojih je jedan evropski prvak u kick boxu Stevan Zivkovic. Dolaze cak i momci iz teretane koji su nagruvani a trening odrade slabije od mene. Crossfit trening se radi sa tegovima , gilje , DL , izbacaji itd. Lightfit se radi bez sipke i tegova. Trening ti nikad nije isti uvek je razlicit i zato je zanimljivo. Posle treninga si pokidan sto je i cilj. Preporucujem svima ali kod proverenih ljudi koji znaju sta rade.
Moji treneri su Milan Konzul i Nemanja Sutanovac. Samo jako ! Poz
Sačuvana
mirka.p
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 37

« Odgovor #49 poslato: Februar 24, 2015, 02:18:26 posle podne »

Imam 32godine. Treniram dosta dugo ali aktivno vec godinu dana. Pod aktivno podrazumevam da sam u proseku 3-4 puta nedeljno u teretani. Ja za vece kilaze nekako nemam snage bas sam slaba. Bar se tako osecam. Slike nemam zaista ne volim taj pozeraj da slikam svoje noge,stomak,misice...jednostavno ne radim to...pa nista hvala na savetu za trening. Sto se ishrane tice juce sam za rucak pojela 200gr pileceg a za veceru 200gr cureceg filea. Uz povrce naravno...ja vise od 300-400gr mesa dnevno nema sanse da pojedem ako i yo pojedem dobro je.
Sačuvana
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #48 poslato: Februar 24, 2015, 01:19:51 posle podne »

Pecha radim bukvalno sve sto si nabrojao. Ne radim propadanja jer nemam snage,kao ni za zgibove. Ne radim ni velike tezine...jednostavno nemam snage...ne pijem nista od suplemenata a mozda bih trebala. Sto se tice crossfita vidim neki ga hvale neki ne ali ja vidim da svima daje rezultate. Ne trazim da preko noci izgledam kao fitness model ali kao da sam dostigla neki nivo i sad 3 meseca ne mrdam sa mrtve tacke
Koliko drugo treniras ? Unos proteina je oko 2g po 1kg telesne mase ? Neka slika ? Imas li neku sliku od pre 3 meseca i trenutnu ? Koliko imas godina ?

Citiracu te, napisala si dole u postu ''Radim za sad sa manjom tezinom jer imam 56 kg a visoka sam 172''. Kakve veze ima sto sa kilazama kojima radis to sto imas 56kg i 172cm ? Kilaze se povecavaju kad god mozes sve dok forma izvodjenja ne trpi!
Za misicnu hipertrofiju treba raditi sa ''vecim'' kilazama 8-12 ponavljanja. Sa manjim kilazama se dobija kondicija i izdrzljivost misica. Vrlo malo hipertrofije.
Sačuvana
Panta rei, panta res.
Cvetko
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1820


« Odgovor #47 poslato: Februar 24, 2015, 10:55:37 pre podne »

Pecha radim bukvalno sve sto si nabrojao. Ne radim propadanja jer nemam snage,kao ni za zgibove. Ne radim ni velike tezine...jednostavno nemam snage...ne pijem nista od suplemenata a mozda bih trebala. Sto se tice crossfita vidim neki ga hvale neki ne ali ja vidim da svima daje rezultate. Ne trazim da preko noci izgledam kao fitness model ali kao da sam dostigla neki nivo i sad 3 meseca ne mrdam sa mrtve tacke
Bas zato sto ne mrdas mislim da trebas da povecas kilaze.
Sačuvana
mirka.p
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 37

« Odgovor #46 poslato: Februar 24, 2015, 10:13:22 pre podne »

Pecha radim bukvalno sve sto si nabrojao. Ne radim propadanja jer nemam snage,kao ni za zgibove. Ne radim ni velike tezine...jednostavno nemam snage...ne pijem nista od suplemenata a mozda bih trebala. Sto se tice crossfita vidim neki ga hvale neki ne ali ja vidim da svima daje rezultate. Ne trazim da preko noci izgledam kao fitness model ali kao da sam dostigla neki nivo i sad 3 meseca ne mrdam sa mrtve tacke
Sačuvana
Gym Hater
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 641


« Odgovor #45 poslato: Februar 24, 2015, 12:07:13 pre podne »

Velja ne jede tako svaki dan vec samo kad je prazan ode da pojede pljeskavicu i onda slika samo da ljude iznervira :D Trenirao je covek kod mene u teretani dok se nije zaposlio kod Vladice.
Nigde ja nisam pomenuo da li ces estecki nesto uraditi vec da li ces misice nabaciti. To ti od genetike zavisi kako su ti misici vezani.
Stvar je vrlo prosta. Budes li trenirao crossfit treninge takvi kakvi su tamo osmisljeni kao npr u Sparatancu i jeo koliko treba nabacices misice.

Ta rec katabolizam je malo drugacija nego sto mislis.Ti trebas da budes prazan pa da onda krenes i dalje da vezbas da bi gubio misice.
Znaci kakav god trening da bude od sat vremena mozda je pola na intenzitetu a pola budu vezbe zasebno, ti neces stice ceo da se istrosis nikako pa onda jos nastavis da gubis ne znam sta. tako da se onda lepo jede i sutra is spreman da radis ponovo. Trenirao sam rukomet 7 godina od toga 2 godine zajedno sa teretanom.I isao sam na trening rukometa pravo posle teretane a na rukometu ti trening bude trcanje "od linije do linije" pa ni tada nisam bio katabolican i sve je islo kako trebai ide dalje.
Sačuvana
TeaMan
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 324


Faith,focus,finish !

« Odgovor #44 poslato: Februar 23, 2015, 11:12:27 posle podne »

Zaboleo me ovaj komentar keve mi :D
Samo cu reci Velibor Pocek, Marko Lukic, Dalibor Ilic. Jos koliko hoces ih ima ako treba dalje :D

@Mirka Bolje idi na crossfit. Tamo imas grupe po nivoima i napreduje se na gore. U teretani 90%+ zena zevaju okolo i samo se glupiraju a tamo to nema vreme ide i svi rade u isto vreme. Tako da za zene ja sam za crossfit.
Jel taj Velibor Pocek onaj tip sto sve jede pa izgleda onako isklesan ? :) Ahahah covece ozbiljnosti malo...Pravi krosfiter Ric Froninig i ostali,dal stvarno mislis da oni treniraju na onaj nacin kao sto je prikazan ? :D Naravno da ne,totalno drugi tip treninga i pre takmicenja se radi na kondiciji i to je to,dakle cista periodizacija za takmicenje.Mani se ovih nasih sto prodaju maglu.Previse katabolna aktivnost da bi neko nesto postigao ozbiljno sto se estetike tice.Poz
Sačuvana
Who put sugar in green tea insult god !
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #43 poslato: Februar 23, 2015, 09:06:02 posle podne »

Da li radis cucnjeve, mrtvo, benc, potisak za ramena, veslanje u pretlonu, potisak sa cela za triceps, biceps pregib EZ sipkom, propadanja ako mozes ?
Sačuvana
Panta rei, panta res.
mirka.p
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 37

« Odgovor #42 poslato: Februar 23, 2015, 07:49:40 posle podne »

Iskreno u mojoj teretani ima vise likova koji se seckaju i garantujem da po treningu, urad8m vise od njih. Ne zabusavam uopste jer nemam vremena da provodim u teretani dva sata. Ali opet rezultati su jednostavno slabi. U stvari slabi za moj pojam. Zelim ostati vitka i ne zelim dobijati masu ali zelim da mi se misici vide. Znam devojku koja ide na crossfit. Kad je vidis rekao bi covek mrsava,sitna,ali devojka je jako dobro gradjena. Sitna je ali sva je misicava. To ja zelim da postignem samo se pitam da li je crossfit dobar za to. Razmisljam i o boksu...pa sad..
Sačuvana
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #41 poslato: Februar 22, 2015, 10:52:51 posle podne »

Okej, to je moje misljenje i stav. Ja sam za iskljucivo za hardcore gym verziju. A ovo sto nabrajas ove likove je smesno, nemoj ja da krenem da nabrajam ove iz mog fazona. Samo pogledaj Mr. O., svaki komentar je suvisan!
Sačuvana
Panta rei, panta res.
Gym Hater
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 641


« Odgovor #40 poslato: Februar 22, 2015, 09:39:33 posle podne »

Zaboleo me ovaj komentar keve mi :D
Samo cu reci Velibor Pocek, Marko Lukic, Dalibor Ilic. Jos koliko hoces ih ima ako treba dalje :D

@Mirka Bolje idi na crossfit. Tamo imas grupe po nivoima i napreduje se na gore. U teretani 90%+ zena zevaju okolo i samo se glupiraju a tamo to nema vreme ide i svi rade u isto vreme. Tako da za zene ja sam za crossfit.
Sačuvana
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #39 poslato: Februar 22, 2015, 09:31:41 posle podne »

Crossfit je totalni promasaj, osim ako ti nije dosadno pa bi htela da malo ubijes vreme, a ujedno da se ne mucis mnogo.
Sačuvana
Panta rei, panta res.
mirka.p
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 37

« Odgovor #38 poslato: Februar 22, 2015, 08:44:42 posle podne »

Izvinite na pravopisnim greskama.
Sačuvana
mirka.p
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 37

« Odgovor #37 poslato: Februar 22, 2015, 08:43:38 posle podne »

Pa ja sam vec pisala o tome. Ishrana nije sigurno jer za dorucak jedem ovsebe sa cimetom i bananom u to dodam mleveno laneno seme i fit jogurt. Znaci sve clean. Za rucak raznovrno zavisi nekad puletina nekad curetina uglavnom salate, jedem avokado dosta, ponekad pojedem gulas koji sama spremim bez vestackih dodataka. Od carbsa jedem krompir iskljucivo kuvan u jako malim kolicinama i ponekad brown rice. Nista vise! Ok dozvolim sebi nekad crnu cokoladu ili integralni kreker ali pojedem jednu do dce jockice. Uzina su mi bademi sa grckim jogurtom i voce. veceram slate od povrca. Sve iseckam i napracim salatu. Uz to nekad pojedem kuvana jaja nekad tunu. Ne pijem gazirano ni alkohol. uzmem nekad puter od kikirikija ali organski. Hleb skoro nikad. Imam neki ovseni koji mi vec nekoliko dana stoji nisam ga ni pojela. Mislim da mi je trening statican trenutno. Prvo radim zagrevanje 5 min a zatim trbusnjake tipa jedna vezba 2x20 pa druga pa tako tri. Onda idu cucnjevi 30kom,sklekovi 20 kom zenski pa lat masina 20 kom i to 2 kruga. Pa onda trcanje ili cross 20 min pa onda krecu vezbe na spravama prvi dan su to noge i triceps pa drugi biceps triceps i ramena a treci su ledja i grudi ja mislim. Uglavnom dosta dugo mi traje trening pauze pravim 30 do 45 sec izmedju ponavljanja. Radim za sad sa manjom tezinom jer imam 56 kg a visoka sam 172
Sačuvana
Cvetko
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1820


« Odgovor #36 poslato: Februar 22, 2015, 08:03:18 posle podne »

Htela bih da pocnem sa crossfit treningom. Vezbam vec 8 meseci u teretani prilicno redovno oko 3 puta nedeljno i iskrena da budem rezultati nisu bas zadovoljavajuci. htela bih malo bolju definiciju. Za tih 8 meseci isprobala sam dva tri tipa treninga. Radim i kardio i tegove ali kad sam videla devojku koja se bavi crossfitom bila sam iskreno jako razocarana u sebe. Ja koja i dalje ne mogu da uradim ni jedan zgib i ni jedan pravi muski sklek. Na ishranu pazim. Dosta. Ne pijem nikakve suplemente. Sta  mi preporucujete?
Kako nisi napredovala? Sigurno pravis gresku kod ishrane ili treninga, ispisi kako se hranis i kako ti tacno izgleda trening.
Sačuvana
Stranice: [1] 2 3 4 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.086 sekundi sa 17 upita.