TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 396819 Teme od strane 25016 Članovi Poslednji član: Saskast

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Jul 05, 2024, 09:18:51 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pomoc oko sagorevaca!  (Pročitano 5398 puta)
pedjoni986
Gost
« Odgovor #31 poslato: Mart 18, 2013, 12:55:55 posle podne »

Ja bih na njegovom mestu pojacao anaerobni trening na 70-80 min i ne bih u pocetku radio kardio :D Ali neka on vidi sta i kako,neka odluci..mislim da je za njega trening sa tegovima 40 min  jako malo..jer tek uci neke stvari,nece da stigne da odradi sve kako treba..trening ispod 60 min je za malo naprednije vezbace koji znaju sta ce danas da urade kada udju u gym i to odrade brzo i kvalitetno,i ne gube se..

POcetnici se dosta gube od sprave do sprave,dok se zagreje,istegne,tesko da ce sve da stigne za 40 min,pogotovu ako radi veliku+malu particiju u jednom treningu.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #30 poslato: Mart 18, 2013, 10:04:26 pre podne »

hvala za savete!! onda ulozicu za ishranu za sada... uzecu jedno 10kg belog mesa pa cu raspodeliti ... a sto se tice treninga dali treba posto zelim definiciju da radim dali je dobro raditi sa manje tezine sa vise serija i dali mogu posle treninga sa tegovima koji mi traje 60 minuta da dodam biciklo 30-40 min ili mogu VISE.... jer sam citao  ovde na forumu da se neide 100%-tnim intenzitetom nego 60-70% jer se tada aktivira energija iz masti a nerazumem kako to da odredim.

tako je, 30-40 minuta je sasvim dovoljno, pogotovo ako nisi dugo trenirao... samo tako nastavi,  a trening sa tegovima ne duže od 40ak minuta takoĂ°e. 

Obavezno se isteži na kraju treninga.

Imamo poseban podforum ishrana ukoliko želiš detaljnije da se informišeš, i da vidimo gde grešiš :)

A što se tiče dyma burn odličan sagorevač, mada kao što je već neko gore pomenuo - možda da ipak malo sačekaš još. Uzmi protein, vitamine i omega 3 riblje ulje - to bi u ovom trenutku bilo najpametnije.

Srećno!
Sačuvana
Rolland
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 5

« Odgovor #29 poslato: Mart 17, 2013, 10:44:17 posle podne »

pojacacu intenzitet sa tegovima onda ... jer pocetnik sam tek mesec dana kako sam uzeo gladiator i biciklo...
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #28 poslato: Mart 17, 2013, 10:38:01 posle podne »

Gubis vreme bzv..45-60 min puls 120-140 bpm i to je to.. mada kao sto rekoh mozes i samo sa tegovima ako to jako i kvalitetno radis
Sačuvana
Rolland
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 5

« Odgovor #27 poslato: Mart 17, 2013, 10:34:03 posle podne »

da znam svi misle da sam nenormalan ali ne svaki dan toliko
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #26 poslato: Mart 17, 2013, 10:32:18 posle podne »

Vozis bicikl 4 sata ???
Sačuvana
Rolland
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 5

« Odgovor #25 poslato: Mart 17, 2013, 10:29:26 posle podne »

Vazi za pocetak cu se fokusirati za jaci intenzitet sa tegovima , a na biciklu jer je zabluda to sto ispise koliko se kalorija potrosi jer sam zaludjen u poslednje vreme sa racunanjem kalorije to koliko unesem i koliko cu potrositi jer ponekad na biciklu na dan uradim 1000kcal sto mi izadje oko 4 sata tj dva sata (500kcal) odradim oko 15:00 a drugih dva sata odradim oko 22:00 psihicki sam spreman na sve samo me uvek zbuni sta koliko i kada...
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #24 poslato: Mart 17, 2013, 10:12:15 posle podne »

Sto se tice treninga sa tegovima, radis isto kao i do sad,a i mnogo jace,, da bi dao mozgu impuls da zelis zadrzati snagu i pod teskim mukama (deficitu kalorija).. Mada mozes ponekad neku superseriju,superset.. Sve zavisi od ciljeva..
Vise ponavljanja a manje tezine nemaju veze sa definicijom, vise sa pogadjanjem odredjene vrste misicnih vlakana..
Dobro je da se menja sa vremena na vreme,i da se napravi balans izmedju tezina koje se dizu,i broja ponavljanja, i tempa naravno..sve opet zavisno od ciljeva i staza u teretani.
Kardio i ne moras u pocetku, pojacaj treninge sa tegovima,pa da vidis kako se tope kg .
« Poslednja izmena: Mart 17, 2013, 10:16:15 posle podne od strane pedjoni986 » Sačuvana
Rolland
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 5

« Odgovor #23 poslato: Mart 17, 2013, 10:05:58 posle podne »

hvala za savete!! onda ulozicu za ishranu za sada... uzecu jedno 10kg belog mesa pa cu raspodeliti ... a sto se tice treninga dali treba posto zelim definiciju da radim dali je dobro raditi sa manje tezine sa vise serija i dali mogu posle treninga sa tegovima koji mi traje 60 minuta da dodam biciklo 30-40 min ili mogu VISE.... jer sam citao  ovde na forumu da se neide 100%-tnim intenzitetom nego 60-70% jer se tada aktivira energija iz masti a nerazumem kako to da odredim.
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #22 poslato: Mart 17, 2013, 09:29:58 posle podne »

Maksimalno regulisi klopu,i treniraj jako. Ne uzimaj sagorevac dok ne dodjes do nekog platoa. Ako stvarno imas 2o kg viska,u pocetku ces bez sagorevaca lepo raditi,tj. skidati.
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #21 poslato: Mart 17, 2013, 09:23:34 posle podne »

Neces ti skinuti sine 20 kg sa sagorevacem, sagorevac je za final touch zadnjih mesec,mesec i po za tih par kg masti sto je ostalo..
Sačuvana
Vandal
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 208

« Odgovor #20 poslato: Mart 17, 2013, 07:23:47 posle podne »

Nemoj odmah krenuti sa sagorevacem. Prvi mesec lagano kreni u trening i pokusaj da polako sredjujes ishranu. Recimo posle dva meseca ja bih krenuo sa sagorevacem.
Sačuvana
"scientia est potentia"
Rolland
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 5

« Odgovor #19 poslato: Mart 17, 2013, 05:48:38 posle podne »

dobar dan svima, ja da se nadovezem posto sam pocetnik sa sagoevacima tj nikad ih nisam koristio a imao sam u planu i ja takodje Dyma burn extrem . Ali ja imam oko 20 kg da skinem visina mi je 178cm i imam 23 god pa neznam dali bih ja mogao da koristim ? pocinjem da poboljsavam ishranu postepeno.. imam kod kuce Gladiator spravu i biciklu pa sam mislio da korisim Dyma burn a program za trening mi je 5 min zagrevanje kardio i nakon toga trening sa tegovima i + kardio bicikla 30-40 min nakon treninga sa tegovima . Dali bi mogao ja da pijem Dyma Burn extrem ako imam 23 god a nisam koristio sagorivace a imam oko 20kg da skinem i naravno neplaniram sve preko noci nego za 4-5 meseci. Ako moze pomoc hvala.
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #18 poslato: Februar 09, 2013, 10:25:29 posle podne »

Broj 2 mislim i da je rasprodat zbog one fantastične akcijske cene. Moja preporuka bi bila http://www.pansport.rs/Proteini/Koncentrati-/-koncentrati-+-izolati-proteina-surutke/DY314-Elite-Whey-Pro.html

U istom cenovnom rangu je kao Scitec, ali je nešto bolji. Naravno, samo trenutno im je ista cena, zato što je na akciji, inače je Elite skuplji 600-700(malo pakovanje). Baš zato ga i preporučujem sada.
Sačuvana
SrdjanS
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 31

« Odgovor #17 poslato: Februar 09, 2013, 08:07:29 posle podne »

Ok, videcu onda da uzmem ovaj. :)
http://www.pansport.rs/Proteini/Koncentrati-/-koncentrati-+-izolati-proteina-surutke/SN086-100-Whey-protein.html
Sačuvana
Stranice: [1] 2 3 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.207 sekundi sa 18 upita.