TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 396819 Teme od strane 25016 Članovi Poslednji član: Saskast

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Jul 05, 2024, 09:23:57 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pomoc oko sagorevaca!  (Pročitano 5399 puta)
SrdjanS
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 31

« Odgovor #1 poslato: Februar 07, 2013, 09:07:39 posle podne »

Pozdrav svima. Novi sam ovde i ako bude nekih gresaka,nekih nepravilnosti unapred se izvinjavam! :)
Ovako, imam 17.5 godina, visok sam 180 cm i tezak nekih 87-88 kilograma! Smatram da sam,kako kazu,elegantno popunjen al bih voleo da skinem nekih 10-ak kilograma! :)
Bavio sam se boxom dosta dugo, nekih 5 godina i onda sam prestao zbog povrede koja mi ne dozvoljava dalji trening.
Za godinu dana,od kako sam prestao, ugojio sam se citavih 15 kilograma, bas bas ne licim na sebe!
Posto nisam sposoban da treniram dalje, mogu samo da se bavim kardio treninzima! Hocu da ti kardio treninzi budu dosta efikasniji i da za nekih 2-3 meseca skinem tih 10 kilograma,naravno da ne moze sve preko noci uz sagorevac.
Treba mi i vasa,strucna pomoc!
Gledao sam neke sagorevace i ovaj mi je dosta privukao paznju!
http://www.pansport.rs/Sagoreva%C4%8Di-masti/Termogenici-i-kompleksni-sagoreva%C4%8Di/DY394-Dyma-Burn-Extreme.html
Sad me interesuje vase strucno misljenje,vasi strucni saveti i mozda neki drugi sagorevac za preporuku. Hvala vam unapred! :)
Sačuvana
Stranice: 1 2 [3] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.288 sekundi sa 17 upita.