TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 396815 Teme od strane 25016 Članovi Poslednji član: Saskast

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Jul 05, 2024, 08:28:34 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pomoc oko sagorevaca!  (Pročitano 5397 puta)
pedjoni986
Gost
« Odgovor #16 poslato: Februar 09, 2013, 08:05:37 posle podne »

Ok, onda uz Ripped Fuel Extreme uzimam i protein. :)
Eh sad, koji da uzmem od ova dva?
http://www.pansport.rs/Proteini/Koncentrati-/-koncentrati-+-izolati-proteina-surutke/SN086-100-Whey-protein.html
http://www.pansport.rs/Proteini/Koncentrati-/-koncentrati-+-izolati-proteina-surutke/TL0678-100-Whey-protein-fuel.html

Broj 1 sto se tice mene.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #15 poslato: Februar 09, 2013, 12:42:45 posle podne »

U redu, hvala. Kontao sam ja da mi je jak Dyma i da mi mozda i ne treba tako jak za ovo sto ja planiram da uradim i da mi treba neka laganija varijanta,al morao sam da se raspitam jer nisam strucan. Eh sad me interesuje sledece.
Na raspolaganju za suplemente imam nekih 5.000 dinara.Uzecu ovaj Ripped Fuel ili sta kazes da uzmem ovaj Ripped Fuel Extreme?
http://www.pansport.rs/Sagoreva%C4%8Di-masti/Termogenici-i-kompleksni-sagoreva%C4%8Di/TL1188-Ripped-Fuel-Extreme.html
I ostaje mi uglavnom nekih 2.500 dinara, da li mi preporucujes da uzmem jos neki suplement uz sagorevac koji ce mi dati bolje rezultate?

ja bih kupila prvo protein, to je oko 3000-3200...  i vitamine i omega 3 to je oko 2000.... i to bi bilo to
jer smatram da je ipak to najosnovnije od suplementacije - protein može da posluži i kao zamena za obrok, posle treninga za bolji oporavak, vitamini i omega su osnovne stvari za opšte zdravlje i omega 3 takoĂ°e pomažu pri mršavljenju

od sagorevača ok Twinlab ripped fuel, možda čak i samo L karntiin (Biotechov sa hromom je dobar,povoljna cena a sadrži i hrom koji reguliše nivo šećera u krvi)

to bi bilo to kad bih se uklapala u navedenu cifru, pozdrav
Sačuvana
SrdjanS
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 31

« Odgovor #14 poslato: Februar 09, 2013, 12:22:31 posle podne »

Ok,hvala ti puno.Uzecu ovaj Ripped Fuel Extreme.  :)
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #13 poslato: Februar 08, 2013, 11:58:33 posle podne »

U redu, hvala. Kontao sam ja da mi je jak Dyma i da mi mozda i ne treba tako jak za ovo sto ja planiram da uradim i da mi treba neka laganija varijanta,al morao sam da se raspitam jer nisam strucan. Eh sad me interesuje sledece.
Na raspolaganju za suplemente imam nekih 5.000 dinara.Uzecu ovaj Ripped Fuel ili sta kazes da uzmem ovaj Ripped Fuel Extreme?
http://www.pansport.rs/Sagoreva%C4%8Di-masti/Termogenici-i-kompleksni-sagoreva%C4%8Di/TL1188-Ripped-Fuel-Extreme.html
I ostaje mi uglavnom nekih 2.500 dinara, da li mi preporucujes da uzmem jos neki suplement uz sagorevac koji ce mi dati bolje rezultate?

Pa ako ti kofein ne smeta uzmi jacu verziju.. sto se tice jos 2500 dinara ostalih , sta znam, ulozi ih u klopu, nemoj da se trosis za suplemente sada, ili ih sacuvaj pa ulozi posle kada krenes sa kvalitetnom masom, jer sad kao sto kazes imas samo kardio treninge, neces imati trening sa tegovima,tako da davaces pare bzv.. eventualno tu mogu upasti neke amino,ali ne znam,ja ne bih davao pare na tvom mestu..uzmi sagorevac,uci o ishrani, i kreni sto pre na tegove.
Sačuvana
SrdjanS
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 31

« Odgovor #12 poslato: Februar 08, 2013, 11:01:50 posle podne »

U redu, hvala. Kontao sam ja da mi je jak Dyma i da mi mozda i ne treba tako jak za ovo sto ja planiram da uradim i da mi treba neka laganija varijanta,al morao sam da se raspitam jer nisam strucan. Eh sad me interesuje sledece.
Na raspolaganju za suplemente imam nekih 5.000 dinara.Uzecu ovaj Ripped Fuel ili sta kazes da uzmem ovaj Ripped Fuel Extreme?
http://www.pansport.rs/Sagoreva%C4%8Di-masti/Termogenici-i-kompleksni-sagoreva%C4%8Di/TL1188-Ripped-Fuel-Extreme.html
I ostaje mi uglavnom nekih 2.500 dinara, da li mi preporucujes da uzmem jos neki suplement uz sagorevac koji ce mi dati bolje rezultate?
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #11 poslato: Februar 08, 2013, 09:53:41 posle podne »

Ok, hvala. Posto mi je Robert rekao da mi je Dyma Burn Extreme jak i da mi ne preporucuje posto uzimam prvi put,da li ti imas neki drugi sagorevac za preporuku?  :-\

Uzmi dyma burn prepo
Ok, hvala. Posto mi je Robert rekao da mi je Dyma Burn Extreme jak i da mi ne preporucuje posto uzimam prvi put,da li ti imas neki drugi sagorevac za preporuku?  :-\

http://www.pansport.rs/Sagoreva%C4%8Di-masti/Termogenici-i-kompleksni-sagoreva%C4%8Di/TL0670-Ripped-Fuel.html

ides sa preporucenom dozom, pa malo kasnije ako vec razvijes toleranciju probas sa 2 kapsule, mada mozes ti to sve bez sagorevaca, sagorevac se koristi za krajnje finese kada je sve cakum pakum..no dobro shvatam da svakome treba neki dodatni booster pre treninga,kardia cega god..
Sačuvana
SrdjanS
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 31

« Odgovor #10 poslato: Februar 08, 2013, 08:46:02 posle podne »

Ok, hvala. Posto mi je Robert rekao da mi je Dyma Burn Extreme jak i da mi ne preporucuje posto uzimam prvi put,da li ti imas neki drugi sagorevac za preporuku?  :-\
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #9 poslato: Februar 08, 2013, 07:49:24 posle podne »

Svestan sam ja da ce mi sve opasti,grudi,ruke,sve,sve..Iskljucivacu te namernice postepeno, iskorenicu ih u potpunosti za nekih 10-ak dana,postepeno.Onda planiram da ubacim hranu koja ce mi dati energiju,a nece mi slagati kalorije(voce,povrce,zitarice,meso(cisto belo pilece-pilece grudi i ribu),proizvode od crnog brasna, musli..).
Ne znam koliko mi je pametno da popijem surutku nakon kardio treninga?


Uopste ti nije pametno, pogovotu posle kardio treninga..posle kardio treninga je najlogicnije da jedes ni supsi ti tada ne trebaju nego cvrsta dobra hrana.
Sačuvana
SrdjanS
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 31

« Odgovor #8 poslato: Februar 08, 2013, 05:31:51 posle podne »

Svestan sam ja da ce mi sve opasti,grudi,ruke,sve,sve..Iskljucivacu te namernice postepeno, iskorenicu ih u potpunosti za nekih 10-ak dana,postepeno.Onda planiram da ubacim hranu koja ce mi dati energiju,a nece mi slagati kalorije(voce,povrce,zitarice,meso(cisto belo pilece-pilece grudi i ribu),proizvode od crnog brasna, musli..).
Ne znam koliko mi je pametno da popijem surutku nakon kardio treninga?
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #7 poslato: Februar 08, 2013, 01:18:35 posle podne »

Da li ce mi jos neko pomoci,posto verovatno sutra pravim porudzbenicu!  :)

Pa ok razmisljas,prvo da skines to sto ne valja pa da krenes kao covek da dodajes kvalitetnu masu.. Samo uz taj sagorevac moras da obratis i paznju na ishranu da bi sve bilo efkiasnije.. I sam si nabrojao koje namirnice unosis a ne valjaju,tak da iskljucuj jednu po jednu i doci ces do pravog jelovnika kad krenes na tegove..I kada mrsavis sada uz kardio treninge, cilj ti je 10 kg,nemoj mnogo da se obazires ako ti malo padne i misicna masa,jer je to neminovno, zato sto neces imati trening sa opterecenjem,samo ces trositi svoje resurse i telo ce balansirati tvoje celokupno stanje..Mislim da se ne nerviras ako ti padnu obimi ruku grudi nogu i tako dalje, jer jednostavno tako mora biti jer ne odrzavas tegovima i ono malo misica sto imas..Ali kada sve to zavrsis kroz 2 meseca trebalo bi da pocnes sa teretanom i kvalitetnom ishranom i naravno doci ce i kvalitetna masa.
Sačuvana
SrdjanS
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 31

« Odgovor #6 poslato: Februar 08, 2013, 01:06:15 posle podne »

Da li ce mi jos neko pomoci,posto verovatno sutra pravim porudzbenicu!  :)
Sačuvana
SrdjanS
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 31

« Odgovor #5 poslato: Februar 07, 2013, 11:42:16 posle podne »

Ne,naravno da ne planiram da dobijem misicnu masu kardio treningom..Kako da planiram nesto sto znam da je nemoguce? Ubacio bih teretanu nakon mesec, mesec ipo dana koriscena sagorevaca!
Sposoban jesam da treniram sa tegovima,al nisam sposoban da npr. udaram u dzak sa nekom vecom snagom jer mi stvara bol u ruci.
Hranim se nezdravo, to znam i sam. Ujutru u skoli jedem piletinu,virsle tamo neke Š klase jer nema nista bolje, uzmem posle neku cokoladicu i to je to.Kad dodjem iz skole,tamo oko 13:30h jedem opet(danas sam pojeo argetu),zatim opet neki rucak imam oko 17:00(danas je bila testenina sa prsutom,trapistom i pavlakom) i onda sam opet to jeo tamo negde oko 20:00. JA ZNAM I SVESTAN SAM da ovakvom ishranom sam sebe unistavam i nagomilavam masne naslage i talozim kalorije. Ako ovako nastavim, za dva meseca ima da izadjem na 95 kilograma.
Zelju i volju imam,jos kada uzmem sagorevac ona ce biti jos veca.
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #4 poslato: Februar 07, 2013, 11:30:34 posle podne »

Možda sam nešto preskočio ali kako misliš da stekneš mišićnu masu kardio treninzima? Zašto nisi sposoban da treniraš sa tegovima?

Ono što mi se trenutno čini jeste da izbor sagorevača najmanji problem u ovoj priči. Moramo prvo napraviti neki plan ishrane. Da napišeš kako se hraniš, da vidimo šta možemo promeniti u tome...
Sačuvana
SrdjanS
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 31

« Odgovor #3 poslato: Februar 07, 2013, 10:44:11 posle podne »

Hvala, bolje vas nasao! :)
Da, prvi mi je sagorevac.
Gledao sam i ovaj.
http://www.pansport.rs/Sagoreva%C4%8Di-masti/Termogenici-i-kompleksni-sagoreva%C4%8Di/UN156-Unidyne.html
Razumem ja sve, nije mi nepoznato oko cega se treba voditi racuna, imao sam dosta odricanja do sada! Smiley
Jednostavno sam se unistio sa masnom hranom,grickalicama,alkoholom,sokovima(gaziranim) i sedenjem za kompjuterom! Zelim da se vratim u normalu i da skinem 10-15 kilograma!  :-\
Moje ishrana je srednja zalost,jedem i pijem sta stignem. :-\ Do leta, tamo za 5-6 meseci zelim da se ''uradim'', odnosno da skinem salo sa svakog dela tela i da dobijem misicnu masu(bez plocica vec samo grudi,ramena,ruke,ledja). Nakon ovog sagorevaca uzeo bih neki protein i kreatin,al otom potom.  :)
UGLAVNOM, SAVETUJTE ME I POMOZITE MI KOLIKO GOD MOZETE, BICU VAM BAS ZAHVALAN !
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #2 poslato: Februar 07, 2013, 09:19:36 posle podne »

Pozdrav i dobro nam došao. :)

Mlad si, a DymaBurn je nešto jači sagorevač. Još i ako ti je to prvi sagorevač, ne bih ti ga savetovao. Ima blažih varijanti.

No, najbitnije je da shvatiš da ćeš morati napraviti promene u ishrani, kako bi regulisao težinu. Ako to ne učiniš, nijedan sagorevač neće biti od pomoći.
Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.103 sekundi sa 18 upita.