TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394580 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 05:57:06 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Elite Mass Gainer  (Pročitano 10690 puta)
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #31 poslato: Jul 04, 2013, 08:06:02 pre podne »

A reci mi koji bi bio najbolji protein iz vase ponude? nije bitna cena... uzecu koliko god da kosta :)
A i nesto razmisljam ako uzmem protein koliko ce to da mi traje npr. ako ima u pakovanju 2,5kg... dok gejner bih uzeo neki Mutant Mass od 6,8kg a nije skup.. I da li da uzmem ovaj Krealkalin uz protein?


što se tiče pakovanja od 2,27 ili 2,35 kg  - ja ti preporučujem Dymatize Elite whey, Scitec 100% whey, a ako ti je stalo do lepog ukusa onda Scitec 100% whey professional (ne znači da su ostali neukusni već da je ovaj najukusniji :) )

i ja glasam za whey! ugljene hidrate je ipak lakše uneti putem hrane...
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #30 poslato: Jul 03, 2013, 10:24:47 posle podne »


A i nesto razmisljam ako uzmem protein koliko ce to da mi traje npr. ako ima u pakovanju 2,5kg... dok gejner bih uzeo neki Mutant Mass od 6,8kg a nije skup..

Da, ali računaj i na to da nije isto doziranje gejnera i proteina. :) Npr. dovoljno ti je da uzmeš 30ak grama wheya nakon treninga, a gejner bi uzeo 100ak grama. Gejner uzimaš prevashodno zbog kalorija, zato se i koristi u većim količinama od wheya.
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #29 poslato: Jul 03, 2013, 09:58:16 posle podne »

Bolja opcija je uzeti whey protein a broj kalorija pojacaj kroz ishranu.
Sačuvana
ThePunisher
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 90

« Odgovor #28 poslato: Jul 03, 2013, 12:57:04 posle podne »

A reci mi koji bi bio najbolji protein iz vase ponude? nije bitna cena... uzecu koliko god da kosta :)
A i nesto razmisljam ako uzmem protein koliko ce to da mi traje npr. ako ima u pakovanju 2,5kg... dok gejner bih uzeo neki Mutant Mass od 6,8kg a nije skup.. I da li da uzmem ovaj Krealkalin uz protein?
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #27 poslato: Jul 03, 2013, 08:38:48 pre podne »

Haha Roberte, mozes da mi kazes koliko si visok i tezak ako nije problem.
I ja mislim da sam ektomorf posto sam ranije bio jako mrsav.. sad imam 81kg i visok sam 185 cm ..
Dobio sam nekih 14kg za 7 meseci OGROMNOG TRUDA I RADA  bez ikakve suplementacije, a sad bih poceo da uzimam neki gejner ali opet kazem da se malo plasim ovih gejnera.. a protein mislim da cu ga potrositi i da se nece videti napredak, a gejner ipak goji pa ce se nesto i videti... a inace unosim bas puno hrane 4,5 obroka dnevno..

ako unosiš dovoljno hrane kao što kažeš i sam, i ako imaš dovoljno ugljenih hidrata putem ishrane (dovoljno žitarica, testenina, int.hleba, povrća, krompir, pirinač , voće itd...)  gejner ti nije potreban... protein je onda sasvim dovoljan.

Da li će se videti napredak ili ne ne zavisi samo od toga hoćeš li uzeti protein ili gejner, zavisi od kalorijskog unosa u toku dana i načina treninga.
Sačuvana
ThePunisher
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 90

« Odgovor #26 poslato: Jul 01, 2013, 09:08:21 posle podne »

Haha Roberte, mozes da mi kazes koliko si visok i tezak ako nije problem.
I ja mislim da sam ektomorf posto sam ranije bio jako mrsav.. sad imam 81kg i visok sam 185 cm ..
Dobio sam nekih 14kg za 7 meseci OGROMNOG TRUDA I RADA  bez ikakve suplementacije, a sad bih poceo da uzimam neki gejner ali opet kazem da se malo plasim ovih gejnera.. a protein mislim da cu ga potrositi i da se nece videti napredak, a gejner ipak goji pa ce se nesto i videti... a inace unosim bas puno hrane 4,5 obroka dnevno..
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #25 poslato: Jun 29, 2013, 08:33:54 pre podne »

Gejnere obično koriste osobe koje se ne boje masti, bilo da su sigurni da se neće zamastiti ili da im ne smeta ako se i to desi. :)
Ja mogu ostati lean i sa gejnerom, ali tačno mu znam meru, a i ektomorf sam - tako da nemam čega da se bojim. :)

dok bih ja, npr, dobila 10 kg.... :)

samo hoću da podvučem koliko smo svi različiti....
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #24 poslato: Jun 28, 2013, 06:28:10 posle podne »

Gejnere obično koriste osobe koje se ne boje masti, bilo da su sigurni da se neće zamastiti ili da im ne smeta ako se i to desi. :)
Ja mogu ostati lean i sa gejnerom, ali tačno mu znam meru, a i ektomorf sam - tako da nemam čega da se bojim. :)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #23 poslato: Jun 28, 2013, 02:19:32 posle podne »

Tako sam i mislio..
Samo me plasi da se ne "umastim" pa posle da jurim da skidam sve to.. :P

da li ćeš se umastiti ili ne - to zavisi od ukupnog unosa kalorija u toku dana i od porekla istih... ako unosiš više kalorija nego što potrošiš - suficit, dobijaćeš sigurno masti... tj salo - uskladištene rezerve.

Ako unosiš dosta kalorija iz prostih šećera, ugljenih hidrata - i ako ne uspevaš da potrošiš toliko opet zamastićeš se.

Ima tu i genetike, nekome to lakše ide nekome ne...

Ali bitno je pod broj 1 da razjasniš sa sobom šta ti je cill. Ako treba dobiti na kilaži, masi,  onda neka te ne zabrinjava ako se malo "umastiš"...  ako ti je ipak cilj da ostaneš "lean" onda zaboravi na gejner... samo protein i kvalitetna ishrana
Sačuvana
ThePunisher
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 90

« Odgovor #22 poslato: Jun 28, 2013, 01:13:15 posle podne »

Tako sam i mislio..
Samo me plasi da se ne "umastim" pa posle da jurim da skidam sve to.. :P
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #21 poslato: Jun 28, 2013, 08:55:25 pre podne »

Po meni, Elite Mass je najbolji gejner iz naše ponude. U samom vrhu je i Scitec Volumass 35. Nisam pio Elite, pa ne mogu ništa reći o ukusu iz ličnog iskustva. Volumass jesam pio i dopadaju mi se ukusi.
Sačuvana
ThePunisher
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 90

« Odgovor #20 poslato: Jun 28, 2013, 08:39:35 pre podne »

Jel neko koristio ovaj gejner od vanile i kakav je ukus?
I jel ima neki bolji gejner u ponudi po sastavu?
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #19 poslato: Mart 05, 2013, 03:33:56 posle podne »

Kad smo kod ovog gejnera, u Dunavskoj u Novom Sadu ima jedan Elite mass (jagoda) na dodatnom sniženju 15% zbog isteka roka do kraja maja meseca. Ušteda je oko 1300 din :)

biće prodat sigurno ubrzo pa ako neko želi nek požuri :)
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #18 poslato: Mart 04, 2013, 09:27:28 posle podne »

Sve zavisi od tvojih ciljeva. Ako ti u ishrani manjka kalorija, tj. ne uspevaš da ih uneseš dovoljno, gejner će ti biti bolji izbor. Ako se odlučiš za njega, dovoljno ti je 150g dnevno, podeljeno na dva serviranja(jedno obavezno nakon treninga). Inače, reč je o jako kvalitetnom gejneru i tu nema greške.
Sačuvana
Rafaell
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 26

« Odgovor #17 poslato: Mart 04, 2013, 09:23:05 posle podne »

Evo upravo citam ovu temu posto planiram da uzmem Elite Mass Gainer.
Do sada sam pio Elite Whey, i zadovoljan sam napretkom.
Medjutim sad bih da promenim malo da uzmem ovaj gejner posto ima bas dosta proteina i kalorija.

Da li je bolje da nastavim sa whey ili da uzmem ovaj gejner, cena je visoka tako da ne bih hteo da pogresim.
Ako uzmem zanima me koliko trebam da pijem i koliko ce da traje pakovanje od
4.54 kg
Da li je dovoljno da se pijem 150g dnevno? Onda bi trajalo 30 dana?
Visok sam 179 i tezak 70kg.
Sačuvana
Stranice: [1] 2 3 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.097 sekundi sa 19 upita.