TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394579 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 08:20:26 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Molim za pomoc!  (Pročitano 2613 puta)
bodypump_milan
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 5

« Odgovor #12 poslato: Februar 19, 2013, 09:27:46 posle podne »

Kupio sam danas " My Favorite Multiple® Energizer" pa cu uz rucak da to konzumiram. Hvala vam na savetima...
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #11 poslato: Februar 18, 2013, 07:11:26 posle podne »

Od suplementacije sam kupio whey protein,carni fc i amino kiseline... Naravno sve nezdravo je potpuno izbaceno...

odlično, to je ono osnovno od suplementacije za oporavak i zaštitu od katabolizma a za Carni FX konkretno - super, meni je taj preparat odličan zbog 1500 mg l karntiina i još 500 mg acetil l karnitina (inače odličan za muškarce) i dobar je ukus. L-karnitin je dobar uz aerobni trening i korigovanu ishranu.

pored toga, dodala bih još da bi bilo dobro da ubaciš neki kompleks vitamina i minerala, npr dobili smo nedavno Natrol Take One energizer - vitaminsko mineralni kompleks sa biljnim ekstraktima, odličan kao dopuna ishrani i podrška imunitetu, takoĂ°e riblje ulje kao suplement svima savetujem - pored brojnih zdravstvenih dobrobiti - za srce, krvne sudove, dobro je i za mentalne funkcije i kao podrška zdravom mršavljenju.  Vitamine minerale i zdrave masti (poput omega 3 i omega 3,6,9) možeš uvek da koristiš, to je bukvalno za svakog čoveka dobar izbor kao podrška zdravlju i imunitetu.
Sačuvana
bodypump_milan
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 5

« Odgovor #10 poslato: Februar 18, 2013, 11:41:55 pre podne »

Od suplementacije sam kupio whey protein,carni fc i amino kiseline... Naravno sve nezdravo je potpuno izbaceno...
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #9 poslato: Februar 14, 2013, 11:22:52 pre podne »

Mozes ti i odmah poceti sa suplementacijom,ali bolje prvo radi treninge u pravoj zoni i koriguj adekvatno ishranu svojim potrebama i tek u tom slucaju suplementacija ima smisla u suprotnom kao i vecina koji ne odrade tako razocaraju se u suplementaciju jer mnogo od nje ocekuju a ne odrade bitnije stvari na adekvatan nacin.
Sačuvana
bodypump_milan
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 5

« Odgovor #8 poslato: Februar 14, 2013, 11:13:59 pre podne »

Hvala puno, poslusacu vas... I posle koliko vremena da pocnem sa suplementacijom ?
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #7 poslato: Februar 13, 2013, 02:20:16 posle podne »

Kao prvi obrok ujutru moras imati proteine i slozene ugljene hidrate,voce nikako !To mozes kao uzinu.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #6 poslato: Februar 13, 2013, 10:17:00 pre podne »

Pa da izbacim onda Body combat ? Inace ja sam se nekad bavio kosarkom ali sam zbog fakulteta morao da batalim...A da li je dobro ujutru da jedem voce? I cime onda da se bavim...

ako voliš body combat ok, samo nemoj preterivati - trening je jako visokog intenziteta, opasno je za srce ako nisi u full formi a sa druge strane ne uklapa se u tvoje ciljeve.

Ja bih dala prednost aerobnom treningu u svakom slučaju kao što ti je Marko već opisao iznad.

Voće slobodno jedi ujutru, izmeĂ°u obroka, pogotovo citruse - grejp, narandža, limun, kao i bobičasto voće.  CeĂ°eni grejp i limun su jako dobri za dijetu.

Ako misliš na voće umesto doručka - za doručak bih ti pre preporučila kombinaciju protein i složeni ugljeni hidrati - npr. jaja kajgana i integralni hleb,  ili ovsene pahuljice zajedno sa jajima, a voće kasnije kao užinu
Sačuvana
bodypump_milan
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 5

« Odgovor #5 poslato: Februar 12, 2013, 03:05:14 posle podne »

Pa da izbacim onda Body combat ? Inace ja sam se nekad bavio kosarkom ali sam zbog fakulteta morao da batalim...A da li je dobro ujutru da jedem voce? I cime onda da se bavim...
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #4 poslato: Februar 12, 2013, 10:25:33 pre podne »

...i najmanji problem je sto se nece toliko masti trositi,vec sto je 90% od max HR za nekog ko nije fizicki bio aktivan i spreman za ovakav trening velika opasnost da izazove ozbiljne srcane smetnje ,u nekim slucajevima da izazove i infarkt miokarda.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #3 poslato: Februar 12, 2013, 10:20:29 pre podne »

Standardni problem sa previsokim intenzitetom treninga...  pogotovo body combat gde puls ide preko 90% od maksimuma...

potrošnja kalorija jeste velika ali te kalorije ne idu iz masti.

Voće nemoj izbacivati, možeš ujutru izmeĂ°u obroka, ili zajedno sa ovsenim npr brusnice... bananu možeš posle tvojih visokointenzivnih treninga jer trošiš puno hidrata


Tako da samo bih ti savetovala da poslušaš Marka... nemam ništa više da dodam.
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #2 poslato: Februar 12, 2013, 10:12:20 pre podne »

Bilo koja fizicka aktivnost dovesce do potrosnje kalorija samim tim i do gubitka na tezini.prvo sto treba da uradis je da korigujes ishranu da imas dnevno 4 obroka sa slozenim uglj hidratima,proteinima ,zdravim mastima u odnosu 55% ,30% 15 %.Ti trenizi na koje ides su visoko intezivni i s obzirom na tvoju tezinu i opste stanje mislim da su pogresni,tj trenutno nisu za tebe.treba da imas trening sa opterecenjem do 45 min i kardio trening u zoni 65 % od max HR u trajanju od 45 do 60 min 4 x nedeljno.
Nakon odredjenog vremena mozes krenuti i sa suplementacijom ,glutamin,bcaa,multivitamini i neki sagorevac masti.
Sačuvana
bodypump_milan
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 5

« Odgovor #1 poslato: Februar 12, 2013, 12:21:58 pre podne »

Zeleo bih da vam se predstavim i da predstavim svoj problem u nadi da ce te mi pomoci...
Zovem se Milan. Imam 25 god,visok sam 184 i tezak sam (nazalost) 97 kg. Pre 2 meseca sam poceo da idem u Akademiju Kocovic i tamo treniram od 3-5 pet puta nedeljno body pamp i body kombat. Od kada sam poceo da treniram izgubio sam 6 kg (znaci tada sam imao velikih 103 kg). Sada sam stao sa gubljem kilaze. Posto nista ne znam o suplementaciji nadao sam se da ce te mi reci sta u Pansport-u da kupim. Naravno da mi kazete kakvu ihsranu da praktikujem dorucak rucak veceras i uzine... Sta od voca smem i kad smem da ih jedem,sta kuvano da jedem i sta da izbacim iz svog jelovnika...
Unapred hvala
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.058 sekundi sa 18 upita.