TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394566 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 11:39:34 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Ishrana uz Animal cuts  (Pročitano 11385 puta)
Sayberman
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 40


« Odgovor #11 poslato: Februar 14, 2013, 09:42:19 posle podne »

Кад ми је дан паузе , како да узимам анимал катс? Мени сутра пада пауза  , хвала унапред
Sačuvana
No pain, no gain !
Sayberman
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 40


« Odgovor #10 poslato: Februar 14, 2013, 12:23:55 posle podne »

okej , hvala Vam puno
Sačuvana
No pain, no gain !
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #9 poslato: Februar 14, 2013, 10:25:01 pre podne »

Da li smem da jedem crno seme ? tj suncokret... ?
-Da. Moram da napomenem da sam trcao nekih 45 minuta po 6 km , pa povecavao na 7 km , 'pretrcao ' sam 5,5 Km za ovo vreme . Nisam ni osetio mogao sam jos toliko sigurno .
Preporuka je da u toj zoni smes raditi od 50 do 90 min i tada najvise koristis energiju iz masti.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #8 poslato: Februar 14, 2013, 09:34:38 pre podne »

Da li smem da jedem crno seme ? tj suncokret... ?
-Da. Moram da napomenem da sam trcao nekih 45 minuta po 6 km , pa povecavao na 7 km , 'pretrcao ' sam 5,5 Km za ovo vreme . Nisam ni osetio mogao sam jos toliko sigurno .

možeš semenke slobodno u umerenoj količini, zdrave su, i suncokret i bundevu, laneno seme možeš samleti i dodati u ovsenu kašu npr....  
sve semenke su dobre
Sačuvana
Sayberman
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 40


« Odgovor #7 poslato: Februar 13, 2013, 09:41:42 posle podne »

Da li smem da jedem crno seme ? tj suncokret... ?
-Da. Moram da napomenem da sam trcao nekih 45 minuta po 6 km , pa povecavao na 7 km , 'pretrcao ' sam 5,5 Km za ovo vreme . Nisam ni osetio mogao sam jos toliko sigurno .
« Poslednja izmena: Februar 13, 2013, 11:51:45 posle podne od strane Vuki » Sačuvana
No pain, no gain !
Sayberman
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 40


« Odgovor #6 poslato: Februar 13, 2013, 04:54:48 posle podne »

Probacu ovo sto se trcanja tice.  .  .  Ali sto se povrca tice ne ide nikako , trudio sam se ali moj organizam to ne voli pa ne mogu nikako da jedem ne mozete da verujete kako je to .. probacu i to nekako po 1000ti put .. hvala vam puno!
Sačuvana
No pain, no gain !
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #5 poslato: Februar 13, 2013, 02:14:34 posle podne »

Koristio sam rapid fuel extreme ,  11. septembra sam krenuo da ga pijem , krajem  oktobra sam zavrsio sa njim , mogu vam reci , osecao sam se cudno dok sam ga pio , to je verovatno zbog kofeina, dok sad pijem animal cuts , sve normalno , nista stvarno ne osecam  cudno . Inace jedan paketic koristim dnevno .
2.) dodacu integralni hleb jedno parce cu da pojedem ( to jest jednu krisku)
3.) Taj proteinski sejk , da li moze da bude u blenderu izmesano ,pola l  mleko 1,6% , jedna banana , kasika meda , i pomalo badema i lesnika ? Ja ipak drzim dijetu neku , mislim hteo bih da smrsam , zato moram ovako da vas pitam , mozda su vama ova pitanja banalna :)
4.) pa rucak mi bude oko 3- 4 sata to bi trebalo da zadrzi i proteine i ugljene hidrate zar ne ? prvog dana sam slabo pojeo proteina , tj nista sta je 50 g  piletine , ali u buduce ce da bude vise . a za veceru bih mogao i neku sardinu/tunjevinu  sa mladim sirom  i casom jogurta balance.
5.) trcim inteziteom 2 minuta hoda pa samo da se zagrejem, zatim povecam na 8km/1h do 10km/1h . Tim intezitom bih mogao da trcim bas dugo , da li je AC u pitanju ili ne ne znam , ali odgovara mi a preznojim se na kraju ceo , nosim i pojas takodje dok trcim. gledam da istrcim oko 3,5 km do 4, km to mi je oko pola sata trcanja . Ali da napomenem trcim posle treninga sa tegovima odmah u teretani . :)

Prejak intezitet,smanji na 6 km /1h...to je odprilike zona u kojoj treba da radis sat vremena.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #4 poslato: Februar 13, 2013, 12:44:58 posle podne »

Što se tiče intenziteta nisi mi ništa rekao, rekao si mi kilometražu.  Subjektivni osećaj treba da bude da taj tempo možeš držati 2-3 sata, bez da se zadišeš i da ti je teško. Od broja 220 oduzmi broj godina, treniraj 65-75% od maksimuma (izračujan procente)  to ti je čisto da imaš okvirno, za početak i to nešto znači.

Protein možeš tako sa pola mleko pola voda, eventualno malo orašastih plodova ali bananu i med ne bih mešala zajedno... prvo zbog hidrata a drugo neće ni tvoj stomak biti najsrećniji zbog te kombinacije.  Bananu ili kašiku meda pojedi posle treninga.

Dakle povećaj proteine i povrće obavezno... i ako ga ne voliš, nateraj se... nećeš zažaliti
Sačuvana
Sayberman
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 40


« Odgovor #3 poslato: Februar 13, 2013, 12:12:08 posle podne »

Koristio sam rapid fuel extreme ,  11. septembra sam krenuo da ga pijem , krajem  oktobra sam zavrsio sa njim , mogu vam reci , osecao sam se cudno dok sam ga pio , to je verovatno zbog kofeina, dok sad pijem animal cuts , sve normalno , nista stvarno ne osecam  cudno . Inace jedan paketic koristim dnevno .
2.) dodacu integralni hleb jedno parce cu da pojedem ( to jest jednu krisku)
3.) Taj proteinski sejk , da li moze da bude u blenderu izmesano ,pola l  mleko 1,6% , jedna banana , kasika meda , i pomalo badema i lesnika ? Ja ipak drzim dijetu neku , mislim hteo bih da smrsam , zato moram ovako da vas pitam , mozda su vama ova pitanja banalna :)
4.) pa rucak mi bude oko 3- 4 sata to bi trebalo da zadrzi i proteine i ugljene hidrate zar ne ? prvog dana sam slabo pojeo proteina , tj nista sta je 50 g  piletine , ali u buduce ce da bude vise . a za veceru bih mogao i neku sardinu/tunjevinu  sa mladim sirom  i casom jogurta balance.
5.) trcim inteziteom 2 minuta hoda pa samo da se zagrejem, zatim povecam na 8km/1h do 10km/1h . Tim intezitom bih mogao da trcim bas dugo , da li je AC u pitanju ili ne ne znam , ali odgovara mi a preznojim se na kraju ceo , nosim i pojas takodje dok trcim. gledam da istrcim oko 3,5 km do 4, km to mi je oko pola sata trcanja . Ali da napomenem trcim posle treninga sa tegovima odmah u teretani . :)
Sačuvana
No pain, no gain !
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #2 poslato: Februar 13, 2013, 10:34:26 pre podne »

Ustao sam jutros , pojeo 2 kuvana jaja , tunjevinu i malo mladog sira , oko 11 sati , oko 1 sat malo badema pojeo . Oko 3 sata , pirinac i malo parcence mozda 50 g piletine belo meso . oko 6 sati popio cuts , u 7 teretana , posle ovoga , pojeo ostatak pirinca i oko 150 g piletine mladog sira malo , i caasa balance jogurta .
Osecam se super sad . Umoran sam jer nisam radio nista 2 -3 meeseca. Noge su me mnogo bolele , ali to je verovatno do patika , lose su . Trcao sam na traci  , oko 4 km , posle treninga sa tegovima , trcao sam oko 30tak minuta .
Videcemo kako ce da bude . ako imate neku kriitku slobodno kazite . poz :)

Pisao sam u temi gde su sagorevaci masti o ovome , pa sad nisam bas iskusan niti dovoljno znam da to prebacim ovamo ili kako vec ide . Zato otvaram novi topic . Ko bi bio ljubazan neka pogleda sta sam napisao tamo , i neka mi da kritiku ako smatrate da nesto nije dobro poz

edit: prekopiran je tvoj poslednji odgovor sa teme koju si naveo

1)  da li si koristio nešto ranije od sagorevača?  animal cuts je izuzetno jak i ne bih ti ga preporučila nikako za početak, ali ako si već krenuo neka bude samo 1 paketić dnevno

2) za doručak unesi i složene ugljene hidrate, ne samo protein, npr ovsene pahuljice ili integralni hleb, ujutru bar možeš i treba ti energije

3) od ujutru to 3 popodne nemaš nikakav unos proteina.  Oko 11 bih popila npr proteinski šejk , a za ručak bih uzela više piletine, 50 g je baš malo

4) do 8,9 uveče ponovo nemaš unos proteina.... opet jako dug period

5) večera je ok....  trčanje, kojim intenzitetom?  intenzitet je pitanje broj 1 kad je u pitanju trening kardio. Okvirno do 70% od maksimuma treba da ti bude cilj. Sve preko toga je opterećenje za srce pogotovo ako nisi dugo trenirao i kao energija ne troše se masti

Sačuvana
Sayberman
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 40


« Odgovor #1 poslato: Februar 13, 2013, 01:51:51 pre podne »

Ustao sam jutros , pojeo 2 kuvana jaja , tunjevinu i malo mladog sira , oko 11 sati , oko 1 sat malo badema pojeo . Oko 3 sata , pirinac i malo parcence mozda 50 g piletine belo meso . oko 6 sati popio cuts , u 7 teretana , posle ovoga , pojeo ostatak pirinca i oko 150 g piletine mladog sira malo , i caasa balance jogurta .
Osecam se super sad . Umoran sam jer nisam radio nista 2 -3 meeseca. Noge su me mnogo bolele , ali to je verovatno do patika , lose su . Trcao sam na traci  , oko 4 km , posle treninga sa tegovima , trcao sam oko 30tak minuta .
Videcemo kako ce da bude . ako imate neku kriitku slobodno kazite . poz :)

Pisao sam u temi gde su sagorevaci masti o ovome , pa sad nisam bas iskusan niti dovoljno znam da to prebacim ovamo ili kako vec ide . Zato otvaram novi topic . Ko bi bio ljubazan neka pogleda sta sam napisao tamo , i neka mi da kritiku ako smatrate da nesto nije dobro poz

edit: prekopiran je tvoj poslednji odgovor sa teme koju si naveo
« Poslednja izmena: Februar 13, 2013, 10:29:31 pre podne od strane MightyMO » Sačuvana
No pain, no gain !
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.083 sekundi sa 17 upita.