TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394566 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 11:10:22 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Ishrana uz Animal cuts  (Pročitano 11384 puta)
Sayberman
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 40


« Odgovor #26 poslato: April 03, 2013, 12:20:09 pre podne »

Nisam mnogo iskusan kako sve funkcionise na forumu , ali bih voleo da vidite moje rezultate kakvi su .
Mogu da posaljem link slike  na kojoj sam ja pre pocetka uzimanja animala i dijete ( korigovane ishrane) i naravno teretane uz to kardio takodje.
Pa bih voleo da mi kazete misljenje . sve kritike su dobrodosle .
Samo mi recite jel smem link da postujem ili ne ? pozdrav

Pa imas tebra deo  foruma pod nazivom galerija,pa si napravi svoj podforum,tamo je najbolje da postavis sliku, da ne kvaris ovu temu
okej hvala puno probacu sad da sredim to:)
Sačuvana
No pain, no gain !
pedjoni986
Gost
« Odgovor #25 poslato: April 03, 2013, 12:18:06 pre podne »

Nisam mnogo iskusan kako sve funkcionise na forumu , ali bih voleo da vidite moje rezultate kakvi su .
Mogu da posaljem link slike  na kojoj sam ja pre pocetka uzimanja animala i dijete ( korigovane ishrane) i naravno teretane uz to kardio takodje.
Pa bih voleo da mi kazete misljenje . sve kritike su dobrodosle .
Samo mi recite jel smem link da postujem ili ne ? pozdrav

Pa imas tebra deo  foruma pod nazivom galerija,pa si napravi svoj podforum,tamo je najbolje da postavis sliku, da ne kvaris ovu temu
Sačuvana
Sayberman
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 40


« Odgovor #24 poslato: April 03, 2013, 12:09:49 pre podne »

Nisam mnogo iskusan kako sve funkcionise na forumu , ali bih voleo da vidite moje rezultate kakvi su .
Mogu da posaljem link slike  na kojoj sam ja pre pocetka uzimanja animala i dijete ( korigovane ishrane) i naravno teretane uz to kardio takodje.
Pa bih voleo da mi kazete misljenje . sve kritike su dobrodosle .
Samo mi recite jel smem link da postujem ili ne ? pozdrav
Sačuvana
No pain, no gain !
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12772


Never give up!

« Odgovor #23 poslato: Februar 19, 2013, 10:15:03 pre podne »

Ko pita ne skita,na pravom si mestu za odgovore.
Ishranu moraš srediti koliko god možeš jer tvoje mišiće ne zanima jel imaš para ili ne,moraš se snaći i to je realnost.
Sačuvana
Sayberman
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 40


« Odgovor #22 poslato: Februar 18, 2013, 09:25:43 posle podne »

Ја сам ту да вас питам , зато што немам искуства као ви старији , прво имам 19 година , а студирам тако да сам не зарађујем новац , није лако све купити сам колико толико успевам да одржим оно што сам рекао на почетку , један дан пилетина други дан риба , а ово што сам рекао за суво месо , то је налетело као што сам рекао од деде , па боље да питам , јер сам мислио да може да се једе нормално да није то стшрано јер је 'испошњена ' без имало белог (сланине масти ) , али хвала вам још једном , немојте погрешно да ме схватите , много ми је времена требало ја да скупим и да купим храну себи за месец дана , јер моји нису баш у могућности  и стално ме терају да једем све , али се не дам  :D
Sačuvana
No pain, no gain !
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12772


Never give up!

« Odgovor #21 poslato: Februar 18, 2013, 07:11:38 posle podne »

Prava studija koju svako od nas treba da uradi je na samome sebi.Ono što meni odgovara možda neće nekome drugome kao na primer mnogo čestih i manjih obroka u toku dana ali u zavisnosti od perioda itd..
Ali svi se sigurno slažemo da kobasice i tome slično sigurno ne može da bude dobro.
Niko nije osporavao zdrave masti,čak šta više veoma su potrebne ali još jednom napominjem svako od nas mora da eksperimentiše i upozna svoje telo šta mu odgovara a šta ne.
I nije ovo nikakva urbana mitologija već realnost koju smo prošli, i želimo da pomognemo ostalima kako možda ne bi pravili neke greške koje mi jesmo a želimo da ih oni zaobiĂ°u.
« Poslednja izmena: Februar 18, 2013, 07:15:13 posle podne od strane Zoltan Kozma » Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #20 poslato: Februar 18, 2013, 04:11:13 posle podne »

@Ironman u clancima 3 i 4 koje si dao, govori se o zdravim mastima,ne o losim mastima, niko njihov unos nije osporio. Normalno je da treba da se unosi veca kolicina zdravih masti na dijeti, ali zdravih, sa pechenicom i slaninom sigurno nece da se usreci.

Sto se tice broja obroka u toku dana, mozda nekom smeta pretrpavanje sa tri obroka, mozda zato ide na 4+. Ponovo se vracamo na to da nije svacije telo isto,sto se u svakoj novoj studiji i govori.  Bitno je u toku dana uneti zacrtane nutritijente.
« Poslednja izmena: Februar 18, 2013, 04:20:20 posle podne od strane pedjoni986 » Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #19 poslato: Februar 18, 2013, 04:00:31 posle podne »

Kobasicu zaobilazi siroko jer bi da se izdefinises.,a ona je masna. Za pecenicu,ako je iz jednog komada mesa,samo usoljeno i osuseno,i nije toliko strasno,samo velika kolicina soli u njoj povlaci i vodu u telo. Po meni,pecenica umereno,kobasica ne. Ali kao sto kaze Zoltan,niko ti nista ne brani,ali koliko se budes odricao,toliki ce ti biti i rezultati.
Sačuvana
Ironman.
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2208


« Odgovor #18 poslato: Februar 18, 2013, 03:05:29 posle podne »

Ako nećeš te dedine pečenice i kobasice, pošalji meni, a ti brzo po ellu i belo da ti se uklope uz cuts  ::)

Dakle, ko razume engleski skontaće, ko ne razume nek i dalje kupuje pileće belo, ellu i jede na 3 sata...

O tome kako 6-7 obroka dnevno 'ubrzava' metabolizam:
1. http://muscleevo.net/six-small-meals-a-day/#.USItGPImj_E
2. http://www.theiflife.com/eating-more-meals-does-not-speed-up-your-metabolism/

O tome kako mast u hrani pomaže skidanju masnih naslaga, hormonskom balansu, ukupnom kalorijskom unosu itd:
3. http://www.bodybuilding.com/fun/jessec3.htm
4. http://www.livestrong.com/article/557726-eat-fat-to-burn-fat/

Meni ni iz džepa ni u džep, nema tu puno polemike - nismo mi žene na pijaci da baljezgamo o tome koja je napravila ukusniji ajvar i da pričamo šta se kome više sviĂ°a...

Imaš nauku i studije/istraživanja, a imaš i forum-nauku u kojoj mnogi propagiraju jedne te iste urbane mitove 'iz svog iskustva', 'nauči na svom telu šta ti odgovara' i sl. Pored googla je dostupnost informacija o bilo čemu na ovoj našoj lepoj planeti daleka samo dva ili tri klika. Najbolji put koji čovek može da izabere u fitnesu, bavljenju bilo kojim sportom i u životu uopšte je - odbrana od neznanja i urbane mitologije. 
Sačuvana
Arbeit macht frei.
pedjoni986
Gost
« Odgovor #17 poslato: Februar 18, 2013, 02:12:02 posle podne »

Smeš ti da jedeš i masan burek niko tebi ne brani samo se pozdravi sa definicijom.Ponekad se zapitam jel neki od vad čitaju šta mi uopšte pišemo na forumz ili ne?
Kakva crna pečenica,kobasice i slične stvari...bolje mu reci da ti sledeći put pošalje novac za koji ćeš kupiti pileće grudi i sve što treba od kvalitetne hrane kao i suplementaciju.A deda neka zadrži pečenice i kobasice za sebe.


Pa momak je zbunjen jer veliki procenat forumasa propagira slaninu, i tri klasicna obroka iz bakine kuhinje kao put ka misicnoj masi i napretku.. I kad se spomene prava bodibilder hrana javi se odredjena polemika, kako nas neko tamo laze da odredjena gramaza proteina treba da se unese, da smo svi u zabludi sto pratimo neke smernice i da smoi svi prodavaci magle,a bakina kuhinja je ono pravo a dushmani nas lazu da nije.
« Poslednja izmena: Februar 18, 2013, 02:13:34 posle podne od strane pedjoni986 » Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12772


Never give up!

« Odgovor #16 poslato: Februar 18, 2013, 10:36:34 pre podne »

Smeš ti da jedeš i masan burek niko tebi ne brani samo se pozdravi sa definicijom.Ponekad se zapitam jel neki od vad čitaju šta mi uopšte pišemo na forumz ili ne?
Kakva crna pečenica,kobasice i slične stvari...bolje mu reci da ti sledeći put pošalje novac za koji ćeš kupiti pileće grudi i sve što treba od kvalitetne hrane kao i suplementaciju.A deda neka zadrži pečenice i kobasice za sebe.
Sačuvana
Sayberman
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 40


« Odgovor #15 poslato: Februar 16, 2013, 03:07:47 posle podne »

Да ли смем да једем домаће месо суво ( печеница , уопште није масна ) ? Деда послао из села , па ако смем то да једем било би лепо , ал прво да питам ? :) послао је и кобасицу , ал то не смем хаххах :)
Sačuvana
No pain, no gain !
Sayberman
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 40


« Odgovor #14 poslato: Februar 15, 2013, 03:13:51 posle podne »

okej , hvala vam puno
Sačuvana
No pain, no gain !
rhythm_of_life
Gost
« Odgovor #13 poslato: Februar 15, 2013, 02:07:21 pre podne »

Uz low carb bi trebalo da te odradi full
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #12 poslato: Februar 14, 2013, 09:53:31 posle podne »

Кад ми је дан паузе , како да узимам анимал катс? Мени сутра пада пауза  , хвала унапред

U principu, Animal Cuts se pije 3 nedelje konstantno pa nedelju dana pauza.  Tako da možeš popiti jednu dozu, npr ujutru pre doručka (nadam se da ti ne stvara mučninu)  i eventualno odraditi neki laganiji "recovery" trening - lagana vožnja bajsa ili neka duža šetnja.... aktivni odmor :)
Sačuvana
Stranice: [1] 2 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.081 sekundi sa 18 upita.