TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397572 Teme od strane 25048 Članovi Poslednji član: mickeymouse

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Oktobar 18, 2024, 09:48:38 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Predrasude  (Pročitano 7771 puta)
milicamimi
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 106


« Odgovor #23 poslato: Mart 04, 2013, 06:49:34 posle podne »

Pa kazem, mislim da ne treba neki poseban povod, prosto neki misle da tezine vece od 2,3 kga nisu za devojke i ne trebaju to da rade i da ne trebaju da vezbaju ledja,ruke nego da idu na fitnes,aerobik...mislim da mnogi smatraju da teretana nije za devojke...
Sačuvana
I may not be there yet, but I'm closer than I was yesterday...
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4423


« Odgovor #22 poslato: Mart 04, 2013, 06:31:53 posle podne »

Nisam puno menjao teretane,jedna u mestu gde zivim,i jedna poznata u NS-u dok sam studirao...u obe su bile devojke...msm da,ako postavis stvari od pocetka na svoje mesto,da te tipovi nece smarati...ne kazem da si im davala nekog povoda,ali nije sve bas tako kako ti mislis da izgleda...
Sačuvana
milicamimi
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 106


« Odgovor #21 poslato: Mart 04, 2013, 05:09:36 posle podne »

Ipak ja ne verujem da je to u pitanju  :D
Sačuvana
I may not be there yet, but I'm closer than I was yesterday...
e-ya
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 58

« Odgovor #20 poslato: Mart 04, 2013, 04:57:30 posle podne »

Kazi mu da ako hoce da te vodi na kafu,da te tako i pita :P
Sačuvana
milicamimi
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 106


« Odgovor #19 poslato: Mart 04, 2013, 04:51:47 posle podne »

Da, svaki put isto :) Haos
Sačuvana
I may not be there yet, but I'm closer than I was yesterday...
e-ya
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 58

« Odgovor #18 poslato: Mart 04, 2013, 01:35:23 posle podne »

Pa ja i idem ujutru i bude 3 coveka, ali ta tri bi to i pricaju :D Posebno jedan,ne znam kako da ga se resim, po njemu nista ne smem da radim jer mi ne treba, nzm sta da mu kazem..ja sam kulturna i pristojna :)

Svaki put ti pridje s tom pricom??Dosadice mu kad vidi da ga ignorises.
A mozes i slucajno da ispustis teg na njegovo stopalo ;D
Sala,naravno.
Sačuvana
milicamimi
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 106


« Odgovor #17 poslato: Mart 03, 2013, 10:43:23 posle podne »

A ne mogu za sada da promenim jer mi je ta blizu a ostale su mi bas daleko, a nemam ni auto... Tako da sam osudjena na to. Ali selim se tako da cu moci da promenim ali nisam sigurna da ce situacija biti nesto drugacija. Bas zato sto ovde nema devojaka koje idu u teretanu zato oni nisu naviknuti na to i imaju te predrasude.
Sačuvana
I may not be there yet, but I'm closer than I was yesterday...
milicamimi
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 106


« Odgovor #16 poslato: Mart 03, 2013, 10:41:33 posle podne »

Zapravo, kad vide kako napreduje verovatno će joj reći da "smanji malo težine jer je nabacila i previše mišića". :S
Da, verovatno ://

U teretani imas pravo da radis sta god zelis (naravno sto se tice sprava i tegova) tako da boli te uho sta ko misli, imaj svoj trip i radi kako treba da se radi, i nove cure koje dodju u tvoj gym preusmeri na pravi put.
Sve u svemu kada vide ljudi kako napredujes sa pravim programom, jasno ce im biti da su ispali glupi i smesni ;)

To jeste istina,ali da li bi bas tako bilo ://

To sam i ja imala kad sam krenula, ::) A onda sam promenila termin dolaska u teretanu.
Lepo ujutro 3 coveka i svako gleda svoja posla,tj. radi svoj program.

Pa ja i idem ujutru i bude 3 coveka, ali ta tri bi to i pricaju :D Posebno jedan,ne znam kako da ga se resim, po njemu nista ne smem da radim jer mi ne treba, nzm sta da mu kazem..ja sam kulturna i pristojna :)
Sačuvana
I may not be there yet, but I'm closer than I was yesterday...
BBBbbb
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1177


Jusqu'ici tout va bien…

« Odgovor #15 poslato: Mart 03, 2013, 09:30:58 posle podne »

Promenite teretanu ljudi...

U ovoj gde sam sad krenuo resila i ova moja da krene po prvi put.
Negde drugi, treci trening prilazi jedan od instruktora i pita kako ide, a ona se zali pokazujuci na mene> Ne da mi na traku samo me muci tegovima.

Odgovorio je: Pa pametno...
« Poslednja izmena: Mart 03, 2013, 10:59:39 posle podne od strane BBBbbb » Sačuvana
e-ya
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 58

« Odgovor #14 poslato: Mart 03, 2013, 08:38:17 posle podne »

To sam i ja imala kad sam krenula, ::) A onda sam promenila termin dolaska u teretanu.
Lepo ujutro 3 coveka i svako gleda svoja posla,tj. radi svoj program.
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #13 poslato: Mart 03, 2013, 08:35:21 posle podne »

Zapravo, kad vide kako napreduje verovatno će joj reći da "smanji malo težine jer je nabacila i previše mišića". :S
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #12 poslato: Mart 03, 2013, 07:39:21 posle podne »

U teretani imas pravo da radis sta god zelis (naravno sto se tice sprava i tegova) tako da boli te uho sta ko misli, imaj svoj trip i radi kako treba da se radi, i nove cure koje dodju u tvoj gym preusmeri na pravi put.
Sve u svemu kada vide ljudi kako napredujes sa pravim programom, jasno ce im biti da su ispali glupi i smesni ;)
Sačuvana
milicamimi
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 106


« Odgovor #11 poslato: Mart 03, 2013, 07:22:56 posle podne »

U mojoj tereatni praktično i ne daju devojkama da rade ni sa čim težim od pink bučica. Čak i ako neka devojka kaže kako joj je sve to lagano i da želi veće težine, instruktori je uvere u suprotno i nastave da je  teraju da radi čučanj sa drvenim štapom ili pločom od 2kg u rukama, iskorak sa pink bučicama itd. Inače, ima baš puno devojaka kod mene ali, eto, gledam kako sve treniraju po istom kalupu.

Prvo ih oteraju da voze bajs, a onda im daju tegiće i lopte i to je to.

Ee upravo to! Sve od reci do reci,tako je kod mene ://
Praksa je da u teretanama obicno devojke predstavljaju maskote,ne zadrze se duze od dva meseca u kontinuitetu, obicno rade pod kilo sminke i u nekoj fensi opremi, bez ikakvog plana i znanja sta uopste treba da rade,ne daj Boze da se oznoje ,da se make - up pokvari

Ima toga, ali meni se stvarno radi i stvarno bih volela da stavim do znanja da se necu slomiti ako uzmem nesto teze od 2kg...izgleda da cu se tesko suociti sa tim...
Sačuvana
I may not be there yet, but I'm closer than I was yesterday...
Terror
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1796


terroristes

« Odgovor #10 poslato: Mart 03, 2013, 07:06:19 posle podne »

moja gospoja vec nekih god dana radi pl..trenutni zbir joj je 280kg...tezina 60kg +- 2 kg.... ona ima drugi problem uglavnom je smaraju sa pitanjima jel uzima hemiju  ;D
Sačuvana
Nase ce sjene hodati po Becu ,lutati po dvoru , plasiti gospodu...
Milan 21
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 243

« Odgovor #9 poslato: Mart 03, 2013, 06:59:17 posle podne »

Praksa je da u teretanama obicno devojke predstavljaju maskote,ne zadrze se duze od dva meseca u kontinuitetu, obicno rade pod kilo sminke i u nekoj fensi opremi, bez ikakvog plana i znanja sta uopste treba da rade,ne daj Boze da se oznoje ,da se make - up pokvari.Medjutim postoji i ona druga strana zenskog sveta.Ja sam imao primer da gledam devojku koja je dolazila iz dana u dan, treninzi su joj bili jajko jako korektni,radila je sa tezinama cak vecim i od pojedinih muskaraca,recimo benc 50 kg, cucanj 70, biceps bucice od 7-8 kg, posle toga kardio od pola cuke,i nema ko je nije gledao kao cudaka i tako reci budalu,a tek ostale devojke iz teretane,mozete misliti. A devojka je uzivala u tome, i smatrala je da tako treba i pritom je bolje i zenstvenije izgledala od vecine tih, ali predrasude su cudo :)
Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.108 sekundi sa 19 upita.