TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397572 Teme od strane 25048 Članovi Poslednji član: mickeymouse

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Oktobar 18, 2024, 09:48:14 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Predrasude  (Pročitano 7770 puta)
milicamimi
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 106


« Odgovor #38 poslato: Mart 21, 2013, 06:44:47 posle podne »

A sto se toce onoga o 'modi'... ja brate ne volim da se sad sminkam za odlazak u teretanu...idem da treniram tamo a ne da manekenisem..obucem  i nesto udobno i palim... A sto se tice izgleda, ukusi su razliciti, neko voli misicave zene a neko uopste ne. Moj decko npr a realno i mnogi -mozda oni koji se ne bave bodibildingom, on ne voli uopste da imam neki misic veci, pogotovu ne na rukama...njemu je bas ruzno kada vidi da neka zena ima veci biceps,rame... A neko opet pa bas voli... neko voli sitne,mrsave... Ne postoji nista standardno da kazes e tako muskarci vole. Isto i za zene.
Sačuvana
I may not be there yet, but I'm closer than I was yesterday...
Stefan L.
Gost
« Odgovor #37 poslato: Mart 19, 2013, 12:18:58 pre podne »

@Milicamimi

Posalji te pametnice na forum pa cemo malo da ih maltretiramo i nece te vise smarati.   ;D

Nisu me ovih dana smarali, mozda su skontali :) Cak su mi dali i da radim cucnjeve sa kilazom od 25kg :D pre sam morala sa 2 tegica od 3kg xD       
Mozda citaju forum. :)
Sačuvana
milicamimi
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 106


« Odgovor #36 poslato: Mart 18, 2013, 12:17:16 posle podne »

@Milicamimi

Posalji te pametnice na forum pa cemo malo da ih maltretiramo i nece te vise smarati.   ;D

Nisu me ovih dana smarali, mozda su skontali :) Cak su mi dali i da radim cucnjeve sa kilazom od 25kg :D pre sam morala sa 2 tegica od 3kg xD       
Sačuvana
I may not be there yet, but I'm closer than I was yesterday...
Terror
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1796


terroristes

« Odgovor #35 poslato: Mart 15, 2013, 11:54:31 posle podne »

Praksa je da u teretanama obicno devojke predstavljaju maskote,ne zadrze se duze od dva meseca u kontinuitetu, obicno rade pod kilo sminke i u nekoj fensi opremi, bez ikakvog plana i znanja sta uopste treba da rade,ne daj Boze da se oznoje ,da se make - up pokvari.Medjutim postoji i ona druga strana zenskog sveta.ane,mozete misliti. A devojka je uzivala u tome, i smatrala je da tako treba i pritom je bolje i zenstvenije izgledala od vecine tih, ali predrasude su cudo :)
Baci neku fotku da vidimo u kakvoj fensi opremi treniras I Kakva je trenutna forma....

pa dobro ali, zbog cega treba imati predrasude o devojkama koje dolaze namontirane na trening?  Svako trenira u onome u cemu se oseca najbolje. nekoj zenskoj osobi bi bilo cudno sto za neke devojke to znaci dolazenje u fensi opremi ali ako ce se ona tako bolje osecati dok trenira neka je.  cesto dolazim nasminkana na trening,dok imam nadogradnje jedva me i nateraju da vezem kosu, volim tzv ''fensi'' opremu, cak sam znala u nekim teretanama da se pojavim sredjena kao za vecernji izlazak jer ja imam naviku kada je lepo vreme preko dana da se oblacim kao za noc ( jer sam opicena :p ) i da ne dodjem sredjena neki dan ( po mojim merilima sredjena,nije to nista specijalno,samo da se ja osecam lepo ) u nekoj sirokoj majici i bez sminke  bila bih lose raspolozena dok treniram.

A inace i ja se slazem potpuno da je zena lepsa kad je ima malo vise, kad je onako, jaka i rasna :D nego da je malecka,to meni nije atraktivno. Ne razumem zbog cega bi neke zene svojevoljno htela da vezba sa mini tezinama i tako stalno ali dobro ukusi su razliciti.
Praksa je da u teretanama obicno devojke predstavljaju maskote,ne zadrze se duze od dva meseca u kontinuitetu, obicno rade pod kilo sminke i u nekoj fensi opremi, bez ikakvog plana i znanja sta uopste treba da rade,ne daj Boze da se oznoje ,da se make - up pokvari.Medjutim postoji i ona druga strana zenskog sveta.ane,mozete misliti. A devojka je uzivala u tome, i smatrala je da tako treba i pritom je bolje i zenstvenije izgledala od vecine tih, ali predrasude su cudo :)

pa dobro ali, zbog cega treba imati predrasude o devojkama koje dolaze namontirane na trening?  Svako trenira u onome u cemu se oseca najbolje. nekoj zenskoj osobi bi bilo cudno sto za neke devojke to znaci dolazenje u fensi opremi ali ako ce se ona tako bolje osecati dok trenira neka je.  cesto dolazim nasminkana na trening,dok imam nadogradnje jedva me i nateraju da vezem kosu, volim tzv ''fensi'' opremu, cak sam znala u nekim teretanama da se pojavim sredjena kao za vecernji izlazak jer ja imam naviku kada je lepo vreme preko dana da se oblacim kao za noc ( jer sam opicena :p ) i da ne dodjem sredjena neki dan ( po mojim merilima sredjena,nije to nista specijalno,samo da se ja osecam lepo ) u nekoj sirokoj majici i bez sminke  bila bih lose raspolozena dok treniram.

A inace i ja se slazem potpuno da je zena lepsa kad je ima malo vise, kad je onako, jaka i rasna :D nego da je malecka,to meni nije atraktivno. Ne razumem zbog cega bi neke zene svojevoljno htela da vezba sa mini tezinama i tako stalno ali dobro ukusi su razliciti.
Sačuvana
Nase ce sjene hodati po Becu ,lutati po dvoru , plasiti gospodu...
pedjoni986
Gost
« Odgovor #34 poslato: Mart 15, 2013, 08:32:59 posle podne »

Farmerke stil, majice bez, kaisha sa, po mogucstvu beo,to je to, volim taj rad :D
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #33 poslato: Mart 15, 2013, 03:36:08 posle podne »

@Zara Naravno,podrazumeva se da se covek i oblaci prema situaciji i svojim zeljama,ali je problem kad ljudi pomesaju zelje sa situacijama,pa onda momci vezbaju u farmerkama (video sam to milion puta) ili devojke nasminkane...
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4423


« Odgovor #32 poslato: Mart 15, 2013, 03:32:44 posle podne »

Ja bez helanki ni ne ulazim u teretanu  ;)
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #31 poslato: Mart 15, 2013, 12:42:05 posle podne »

Helanke stil trening uvek je u modi ;)
Sačuvana
Zara
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 31


« Odgovor #30 poslato: Mart 15, 2013, 11:57:09 pre podne »

Ne naravno,i ja se slazem da kada treniras,dakle u toku treniranja mozes da izgledas atraktivno a pristojno. to je valjda pod obavezno. videla sam neke devojke koje recimo treniraju u korsetima i to je meni vec zaista besmisleno. ali u onome u cemu dolazis u teretanu ( pre nego sto se presvuces ) ili kad odlazis iz nje je licni ukus svake osobe. tebi je mozda nepristojno, ali njoj nije, i ne vidim razloga zbog cega bi bilo kome od nas smetao neciji nacin oblacenja. kao sto rekoh, slazem se da tok treniras moras izgledati pristojno i da je neukusno kada ti je odeca u kojoj treniras namenjena za izlazak.


otisli smo u razgovor o modi, nadam se da nisam preterano smorila  :D
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #29 poslato: Mart 15, 2013, 11:45:26 pre podne »

upravo to  :D Zbog cega bi neko tebe trebao da gleda popreko jer si dosla tako kako si dosla? mislim da je teretana mesto gde ne treba imati predrasuda prema bilo kome, kad cim izadjes iz nje ionako ih je svet prepun nazalost. nije bitno kako ko izgleda i kako se ko obukao ili svukao vec kako trenira :)

ali ono sto recimo mene nervira su predrasude vezane za vrstu izgleda koju ti eto moras da imas jer treniras ( u ocima drugih ljudi ).
Tipa ja nisam neka tvigi persona i ne volim kada mi neko kaze '' ajao, ti treniras? pa nikad ne bih rekla da ti treniras kako nisi mrsava '' mislim mogu ljudi biti i fit i zgodni i negovani a da nisu ono 45 kilograma  :P
Sve je to ok,ali treba imati granice,neke stvari ne idu jedne sa drugima...

Ne mora neka osoba da ide ulicom i da na sebi ima par stotina evra garderobe,ali taj izgled treba valjda da bude pristojan,pa u kom god da je neko fazonu,bio to neki panker,roker,fenser,reper...sta god,moze izgledati pristojno.
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #28 poslato: Mart 15, 2013, 11:40:45 pre podne »

@Milicamimi

Posalji te pametnice na forum pa cemo malo da ih maltretiramo i nece te vise smarati.   ;D
Sačuvana
Zara
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 31


« Odgovor #27 poslato: Mart 15, 2013, 11:36:53 pre podne »

upravo to  :D Zbog cega bi neko tebe trebao da gleda popreko jer si dosla tako kako si dosla? mislim da je teretana mesto gde ne treba imati predrasuda prema bilo kome, kad cim izadjes iz nje ionako ih je svet prepun nazalost. nije bitno kako ko izgleda i kako se ko obukao ili svukao vec kako trenira :)

ali ono sto recimo mene nervira su predrasude vezane za vrstu izgleda koju ti eto moras da imas jer treniras ( u ocima drugih ljudi ).
Tipa ja nisam neka tvigi persona i ne volim kada mi neko kaze '' ajao, ti treniras? pa nikad ne bih rekla da ti treniras kako nisi mrsava '' mislim mogu ljudi biti i fit i zgodni i negovani a da nisu ono 45 kilograma  :P
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #26 poslato: Mart 15, 2013, 11:30:51 pre podne »

nek vezba svako onako kako mu prija i kako se oseca najbolje :)

meni na treningu trebaju dobre patike i cista i udobna oprema, da li ce mi kosa biti ovakva ili onakva, da li cu biti bleda bez maskare i pudera ne zanima me, da li ce me neko gledati sa strane takodje me ne zanima... i jako sam skoncentrisana na trening...  

kada vodim treninge u fitnes centru ili negde na bini u inostranstvu, konrektno spinning,  onda sam u kompletnoj njihovoj brendiranoj opremi - sprinterice, dres, biciklisticke i gledam da sve bude cakum pakum jer bina je bina.
Ali sa sminkom nikad,njoj nije mesto na treningu.
Sačuvana
Bolex
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 249


« Odgovor #25 poslato: Mart 15, 2013, 11:15:47 pre podne »

Kad smo vec kod tezina evo kako djevojka od svojih 50-tak kg dize 2x vise ;)
p.s. morate biti logovani na fb da bi pogledali....
http://www.facebook.com/photo.php?v=194150710725330&set=t.100003912067627&type=3&theater
Sačuvana
"hemijom'' protiv genetike... 8)
Zara
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 31


« Odgovor #24 poslato: Mart 15, 2013, 10:38:44 pre podne »

Praksa je da u teretanama obicno devojke predstavljaju maskote,ne zadrze se duze od dva meseca u kontinuitetu, obicno rade pod kilo sminke i u nekoj fensi opremi, bez ikakvog plana i znanja sta uopste treba da rade,ne daj Boze da se oznoje ,da se make - up pokvari.Medjutim postoji i ona druga strana zenskog sveta.ane,mozete misliti. A devojka je uzivala u tome, i smatrala je da tako treba i pritom je bolje i zenstvenije izgledala od vecine tih, ali predrasude su cudo :)

pa dobro ali, zbog cega treba imati predrasude o devojkama koje dolaze namontirane na trening?  Svako trenira u onome u cemu se oseca najbolje. nekoj zenskoj osobi bi bilo cudno sto za neke devojke to znaci dolazenje u fensi opremi ali ako ce se ona tako bolje osecati dok trenira neka je.  cesto dolazim nasminkana na trening,dok imam nadogradnje jedva me i nateraju da vezem kosu, volim tzv ''fensi'' opremu, cak sam znala u nekim teretanama da se pojavim sredjena kao za vecernji izlazak jer ja imam naviku kada je lepo vreme preko dana da se oblacim kao za noc ( jer sam opicena :p ) i da ne dodjem sredjena neki dan ( po mojim merilima sredjena,nije to nista specijalno,samo da se ja osecam lepo ) u nekoj sirokoj majici i bez sminke  bila bih lose raspolozena dok treniram.

A inace i ja se slazem potpuno da je zena lepsa kad je ima malo vise, kad je onako, jaka i rasna :D nego da je malecka,to meni nije atraktivno. Ne razumem zbog cega bi neke zene svojevoljno htela da vezba sa mini tezinama i tako stalno ali dobro ukusi su razliciti.
Sačuvana
Stranice: [1] 2 3 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.061 sekundi sa 18 upita.