TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394580 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 08:58:28 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Potrebna mi je pomoc.Hvala  (Pročitano 5680 puta)
Wolf16
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 20


« Odgovor #6 poslato: Mart 14, 2013, 11:48:37 posle podne »

Aha ok hvala vam.Samo sam hteo da vas pitam sta da uzimam nakon treninga? Da nastavim sa sejkom i belim mesom ili da i to promenim? I jel trebam da uzmam Whey i sagorevac masti ili ne?
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #5 poslato: Mart 14, 2013, 11:37:53 posle podne »

Prvo, za dorucak, pored proteina treba da ubacis i ugljene hidrate, ovsene ili neke druge pahuljice su dobar izbor. Zatim, uzina obavezno, nesto od voca, kostunjavo  voce je bogato zdravim mastima ( badem, lesnik, orasi..), pa onda, nakon 3 - 4 sata rucak ( meso sa krompirom ili piriincem, riba, grasak, pasulj, salate obavezno, sa par kapi maslinovog ulja ili ako ti se to pada dok si u skoli, mozes sendvic sa piletinom i salatom npr, da napravis ). Vecera treba da bude laganija, proteinska sa salatom ( mozes belo meso, ribu, tunjevinu, sardinu, mladi sir...). Mozes ponekad napraviti testeninu, integralnu...Znaci, minimum 3 glavna obroka i 2 uzine, prilagodi ih u zavisnosti od toga kad si u skoli. I, mozes jesti zumanca slobodno, samo ne treba preterivati.


« Poslednja izmena: Mart 14, 2013, 11:48:08 posle podne od strane Wolf16 » Sačuvana
Wolf16
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 20


« Odgovor #4 poslato: Mart 14, 2013, 11:15:28 posle podne »

http://www.herba-srbija.com/component/page,shop.product_details/flypage,shop.flypage/product_id,19/category_id,6/manufacturer_id,0/option,com_virtuemart/Itemid,1/ ..da nazalost je tako..pa jedem voce vecinom je to jabuka,a i pijem dosta vode 2-3l u toku dana.Povrce i ne bas toliko.Da da jedem jaja vecinom kuvana ali zumance izbacim.Sta mi predlazete? Ishranu znam da moram da promenim ali ne znam tacno sta?
« Poslednja izmena: Mart 14, 2013, 11:25:09 posle podne od strane Wolf16 » Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #3 poslato: Mart 14, 2013, 10:48:33 posle podne »

I mene interesuje sejk, i drugo, da li ti je ovo uobicajena ishrana? Dosta toga treba da menjas pre nego ukljucis suplementaciju, u suprotnom ces samo baciti novac.
Prvo, insanity trening je jako tezak, mozes umesto toga lepo kardio da odradis, umerenim tempom, da mozes da izdrazis na duze staze, zato sto ces tako trositi masti kao izvor energije.
Zatim, pravis veliku pauzu izmedju obroka i to ti ne ide u prilog. Rucak ne moze biti plazma ili musli ni u kom slucaju, musli eventualno moze doci u obzir za dorucak. Sta je sa vocem, povrcem, da li jedes jaja?
Sačuvana
Vandal
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 208

« Odgovor #2 poslato: Mart 14, 2013, 10:10:52 posle podne »

Kakav je to sejk? Ti u toku dana pojedes SAMO 200g mesa, tanjir muslija a tezak si 100kg i jos u razvoju??????
Sačuvana
"scientia est potentia"
Wolf16
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 20


« Odgovor #1 poslato: Mart 14, 2013, 05:56:43 posle podne »

Zdravo,visok sam 176-177 tako nesto tezak sam 100kg imam 17 godina.Imam problem sa viskom kilograma,treniram ujutru 7:30 na prazan stomak( Insanity workout shaun t) nakon toga popijem sejk (jagoda) mesam ga sa vodom, nakon 30-60 min pojedem 200gr pileceg belog mesa i to je to za dorucak.Do 17h sam u skoli do tada nista ne uzimam (mislim da je velika greska ali ne znam sta bih mogao da ubacim dok sam u skoli) rucam nesto lagano (musli sa mlekom jedan tanjir recimo ili plazmu ili tako nesto) 19:30 opet trening (Ponedeljak,Sreda,Petak udaranje dzaka 30 min plus hit trening na bicikli 8 intervala 20sec brzi tempo 10sec sporiji.Nakon toga samo sejk.) Utorak,Cetvrtak,Subota teretana,nakon treninga sejk i 200gr pileceg mesa.Nedeljom odmaram.Sredom i petkom umesto belog mesa jedem sardinu 200gr (isperem je vodom).Planiram da uzmem ELITE WHEY protein i sagorevac masti (sumece tablete).Ne znam koliko je to pametno? Jel trebam da nesto promenim u vezi ishrane? Sejk planiram da prekinem jer pijem ga vec 3-4 meseci i nemam bas neke rezultate.Molim vas da mi pomognete i da me posavetujete sta da promenim.Hvala :)
Sačuvana
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.094 sekundi sa 17 upita.