TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395185 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 27, 2024, 08:10:17 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Whey Protein Professional - kesica  (Pročitano 2064 puta)
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #10 poslato: Mart 17, 2013, 09:30:11 pre podne »



[/quote]

Radnim danima jer idem u skolu pa moram da uzmem neko pecivo, uvek uzimam 3-4 kifle i 7 days, subotom i nedeljom dorucak mi bude jaja, to je dorucak, rucak zavisi ali pre sam jeo sta bude, sada jedem Grasak,pasulj,belo meso itd...
Uzina mi bude jabuka,pomoradza,banane. I kad dodjem sa treninga oko 5:20 zavisi kako kad, jedem sardinu ili jaja (to je samo radnim danima jaja da jedem u tim satima),sir.I vecera mi bude zavisi od raspolozenja, oko 2 sendvica.
[/quote]

Moze ovo mnogo bolje, slaba ti je ishrana ako zelis da poradis na masi. Nece ti whey pomoci ovako. Ajde, ako nije problem, da pricamo o tvojoj ishrani u delu foruma http://www.pansport.rs/forum/index.php?board=611.0, da ne kvarimo temu ovde.
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #9 poslato: Mart 15, 2013, 03:23:05 posle podne »

Samo bih napomenuo da,dokle god ti ''vecera zavisi od raspolozenja'',nemoj ocekivati neki napredak...  :P
Sačuvana
MinerFull
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 15

« Odgovor #8 poslato: Mart 14, 2013, 10:28:52 posle podne »

Hteo bih da kupim "100% Whey Protein Professional - kesica (jedna doza)"

http://www.pansport.rs/Proteini/Koncentrati-/-koncentrati-izolati-proteina-surutke-whey/SN1110-100-Whey-Protein-Professional-kesica-jedna-doza.html

Moze neko da mi kaze (strucniji), koliko minuta/sati pre treninga da popijem i koliko minuta/sati posle treninga?

I procitao sam ovo "Upozorenje: Pre upotrebe konsultovati lekara/nutricionistu. Ne preporučuje se osobama mlaĂ°im od 18 godina. Preporučene dnevne doze se ne smeju prekoračiti. Dodaci ishrani nisu zamena raznovrsnoj ishrani."

Ako ja popijem jednu kesicu u nedelju dana, nece mi nista skoditi? (imam 14 godina)


Pozdrav,

nece ti skoditi jedna kesica, inace, whey ti nece skoditi, ali sa druge strane, nece ni biti od koristi. Treba prvo da sredis ishranu, i to neka ti bude osnovni cilj za pocetak, pa mozes kasnije da uzmes protein. Osnovne stvari o ishrani mozes procitati u drugom delu foruma ili nam napisi kako se hranis, pa ti na primeru mozemo pomoci.

Cisto da znas za kasnije, kesica se rastvara u okvirno 300 ml vode ili mleka i pije se odmah nakon treninga.

Psao sam pre nekoliko u jednoj temi, ali opet cu.

Radnim danima jer idem u skolu pa moram da uzmem neko pecivo, uvek uzimam 3-4 kifle i 7 days, subotom i nedeljom dorucak mi bude jaja, to je dorucak, rucak zavisi ali pre sam jeo sta bude, sada jedem Grasak,pasulj,belo meso itd...
Uzina mi bude jabuka,pomoradza,banane. I kad dodjem sa treninga oko 5:20 zavisi kako kad, jedem sardinu ili jaja (to je samo radnim danima jaja da jedem u tim satima),sir.I vecera mi bude zavisi od raspolozenja, oko 2 sendvica.
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #7 poslato: Mart 14, 2013, 10:09:23 posle podne »

Hteo bih da kupim "100% Whey Protein Professional - kesica (jedna doza)"

http://www.pansport.rs/Proteini/Koncentrati-/-koncentrati-izolati-proteina-surutke-whey/SN1110-100-Whey-Protein-Professional-kesica-jedna-doza.html

Moze neko da mi kaze (strucniji), koliko minuta/sati pre treninga da popijem i koliko minuta/sati posle treninga?

I procitao sam ovo "Upozorenje: Pre upotrebe konsultovati lekara/nutricionistu. Ne preporučuje se osobama mlaĂ°im od 18 godina. Preporučene dnevne doze se ne smeju prekoračiti. Dodaci ishrani nisu zamena raznovrsnoj ishrani."

Ako ja popijem jednu kesicu u nedelju dana, nece mi nista skoditi? (imam 14 godina)


Pozdrav,

nece ti skoditi jedna kesica, inace, whey ti nece skoditi, ali sa druge strane, nece ni biti od koristi. Treba prvo da sredis ishranu, i to neka ti bude osnovni cilj za pocetak, pa mozes kasnije da uzmes protein. Osnovne stvari o ishrani mozes procitati u drugom delu foruma ili nam napisi kako se hranis, pa ti na primeru mozemo pomoci.

Cisto da znas za kasnije, kesica se rastvara u okvirno 300 ml vode ili mleka i pije se odmah nakon treninga.
« Poslednja izmena: Mart 14, 2013, 10:11:04 posle podne od strane Dr Gorana Grkovic » Sačuvana
SF
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 53

« Odgovor #6 poslato: Mart 14, 2013, 09:33:32 posle podne »

Prvo sto moras da znas da to nije nikakav magican napitak. Edukuj se po pitanju ishrane i treninga (a narocito ishrane), to je ono sto ti je najbitnije. Posle mozes da razmisljas o suplementaciji.
Sačuvana
Manja93
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 19

« Odgovor #5 poslato: Mart 14, 2013, 08:53:34 posle podne »

Nov si u svetu suplementacije. Whey protein je osnovni suplement i nece ti skoditi, jer je prirodan dodatak ishrani. To sad pise na svakom suplementu, konsultovati lekara itd. Pije se odmah nakon treninga, jer ce se tad najbolje usvojiti. Bolje ti se isplati da kupis biotech iso whey zero, on je 1590, i imas za oko 18-20 dana, ako pijes jednu dozu nakon treninga. To je po meni isplativije. Jer ako kupis samo 7-8 kesica, nece ti znaciti.. To je moje misljenje, sto sam po netu ucio, sad, sacekaj i misljenja strucnijih :)
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #4 poslato: Mart 14, 2013, 08:17:48 posle podne »

Pa ne znam sta ce da ti znaci jedna kesica nedeljno, ili ga pij svakodnevno,ili nemoj da se zanosis bzv.. :D
Sačuvana
MinerFull
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 15

« Odgovor #3 poslato: Mart 14, 2013, 08:15:13 posle podne »

Ok, hvala :D
I jos jedno pitanje, koliko kesica da uzmem, uzeo bi kapucino ako mozes jos da mi objasnis kako da razredim, koliko vode i to? :)
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #2 poslato: Mart 14, 2013, 08:12:06 posle podne »

Pre treninga i ne moras,bitnije ti je da uzmes odmah nakon treninga. I odes kuci da jedes. I ne,nece ti sigurno nista skoditi.  ;)
Sačuvana
MinerFull
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 15

« Odgovor #1 poslato: Mart 14, 2013, 07:59:55 posle podne »

Hteo bih da kupim "100% Whey Protein Professional - kesica (jedna doza)"

http://www.pansport.rs/Proteini/Koncentrati-/-koncentrati-izolati-proteina-surutke-whey/SN1110-100-Whey-Protein-Professional-kesica-jedna-doza.html

Moze neko da mi kaze (strucniji), koliko minuta/sati pre treninga da popijem i koliko minuta/sati posle treninga?

I procitao sam ovo "Upozorenje: Pre upotrebe konsultovati lekara/nutricionistu. Ne preporučuje se osobama mlaĂ°im od 18 godina. Preporučene dnevne doze se ne smeju prekoračiti. Dodaci ishrani nisu zamena raznovrsnoj ishrani."

Ako ja popijem jednu kesicu u nedelju dana, nece mi nista skoditi? (imam 14 godina)
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.09 sekundi sa 17 upita.