TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 396819 Teme od strane 25016 Članovi Poslednji član: Saskast

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Jul 05, 2024, 09:27:33 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Moja Ishrana i Trening  (Pročitano 5271 puta)
Terror
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1800


terroristes

« Odgovor #11 poslato: Mart 17, 2013, 07:12:30 posle podne »

ako odradis kvalitetan trening dovoljno ti je jednom nedeljno da radis noge ...mada su nebuloze da se ne mogu odraditi i vise kvalitetnih treninga nogu u jednoj nedelji...trenutno sam negde na polovini "smolova" ...ko ne zna sta je neka nadje na netu...kao 1 rpm sam krenuo od 210 kg juce sam zavrsio 4 nedelju i to je izgledalo ovako pon.4x9x155 sre. 5x7x165 pet.7x5x180 sub 10x3x190....tako da ovo nije bilo smao sutiranje na spravama i setnja na traci...o ovome cu napisati nesto vise i mozda okaciti neke snimke kad zavrsim ovaj program...inace pogledajte kako WL treniraju...squat every day... ;)
Sačuvana
Nase ce sjene hodati po Becu ,lutati po dvoru , plasiti gospodu...
Stefan L.
Gost
« Odgovor #10 poslato: Mart 17, 2013, 04:15:23 posle podne »

Ne slazem se, moze raditi sve 2x nedeljno ubedljivo je efikasnije nego 1x, probao sam sve, uvek sam za 2x.. To tebe drzi upala zato sto ne forsiras nista, takoreci telo ti nije naviklo pocni da ga navikavas na malo intenzivnije treninge kasnije i do 2x nedeljno misicnu grupu, videces da ima efekta.. ;) Naravno pojacaj te obroke ubaci vise UH..
Uradi 8 radnih serija cucnja i zadnje loze,a posle toga 3 serije iskoraka u mestu sa kilazom koju mozes jedva da izguras 5 puta,a onda pricaj da se neka misicna grupa radi 2x nedeljno...


p.s sve zavisi kako je koncipiran trening i sta je trenutni cilj...
Sačuvana
kilokilo
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 330

« Odgovor #9 poslato: Mart 17, 2013, 03:44:14 posle podne »

Ne slazem se, moze raditi sve 2x nedeljno ubedljivo je efikasnije nego 1x, probao sam sve, uvek sam za 2x.. To tebe drzi upala zato sto ne forsiras nista, takoreci telo ti nije naviklo pocni da ga navikavas na malo intenzivnije treninge kasnije i do 2x nedeljno misicnu grupu, videces da ima efekta.. ;) Naravno pojacaj te obroke ubaci vise UH..
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #8 poslato: Mart 17, 2013, 02:58:02 posle podne »

Noge 1x nedeljno ako ih radis kvalitetno sasvim je dovoljno, moze on i 3x nedeljno ako ih radi ofrlje i sutira se na masinama i skakuce po teretani,nista nece da uradi.. jako i snazno 1x nedeljno,pa da jedva odsepas do kuce.
Sačuvana
NIKOLIC>
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 962


« Odgovor #7 poslato: Mart 17, 2013, 01:01:39 posle podne »

Citat
Pa nzm bas jer ja kad odradim grudi mene upala drzi 2-3 dana a tek noge nekad ih i preskocim sledece nedelja da radim zato sto me jos drzi upala od prosle,ali hvala pokusacu sad sa ovim mojim planom pa cu da vidim kako ide a ako ne ide svakako cu da poslusam tvoj savet :)

i jel bi mogao sad ja da uzmem neki suplement ja sam mislio da uzmem Gainer ovaj Dymatize od 6000 jel vredi on toliko ima neko nekad iskustva sa njim ili sa nekim drugim preparatom za povecanje mm :)
Zato te i drzi upala jer cekas nedelju dana opet da ih odradis.
Sačuvana
"In the land of the blind, the one-eyed man is king"
Cobe
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 4


« Odgovor #6 poslato: Mart 17, 2013, 12:19:58 posle podne »

Pozdrav Cobe i dobrodosao :-),

ja cu samo par stvari o ishrani da ti kazem, mada, generalno, lepo si to isplanirao. Ne moras imati 7 obroka, mozes slobodno manje ali jacih kolicinski. Imam zamerku na obrok na velikom odmoru, dobro bi bilo kad bi tada pojeo sendvic sa piletinom ili tunjevinom i salatom umesto peciva, jer od peciva nema niceg korisnog. Onda, obrok broj 2 i 3 mozes spojiti u jedan npr, oko 12, pa onda veliki odmor. Ovsene jedi bolje samo za dorucak, a uvece proteine, sa zdravim mastima. Ugljene hidrate unosi iz pirinca i krompira, uz meso i salate, to je potpuni obrok. Jedi vise kolicinski i mora biti napretka!


Hvala vam jedem ja i krompir i pirinac i piletinu al nisam mogao sve sad da nabrojim. :)

Noge u ponedeljak jer posle imas dan free a i vecina ljudi u teretani u ponedeljak rade grudi...

Ne znam ko te je savetovao da vezbas jednom nedeljno jednu misicnu grupu ali to nije optimalno za misicni rast. Ako hoces najvise da izbuces iz treninga vezbaj 2 pa i 3 puta nedeljno istu misicnu grupu zato sto posle 48h od treninga misic ne raste (sinteza proteina). Teoretski ti bi mogao svaki dan da vezbas istu misicnu grupu ali to zavisi od coveka do coveka, ali zato na svaka 3-5 dana svako moze! Zato ti savetujem da potrazis neki upper/lower split ili push/pull split gde ces raditi istu misicnu grupu 2 puta nedeljno.


Pa nzm bas jer ja kad odradim grudi mene upala drzi 2-3 dana a tek noge nekad ih i preskocim sledece nedelja da radim zato sto me jos drzi upala od prosle,ali hvala pokusacu sad sa ovim mojim planom pa cu da vidim kako ide a ako ne ide svakako cu da poslusam tvoj savet :)

i jel bi mogao sad ja da uzmem neki suplement ja sam mislio da uzmem Gainer ovaj Dymatize od 6000 jel vredi on toliko ima neko nekad iskustva sa njim ili sa nekim drugim preparatom za povecanje mm :)
« Poslednja izmena: Mart 17, 2013, 12:22:48 posle podne od strane Cobe » Sačuvana
Go HARD o Go Home
Stefan991
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 308

« Odgovor #5 poslato: Mart 17, 2013, 11:08:16 pre podne »

Meni bi previse bilo da radim noge 2 puta nedeljno a imao sam pokusaja.Jednostavno ne raste kilaza.
Sačuvana
Nikola Najdanovic
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 825


Personalni trener FISAF International

Fitness Portal
« Odgovor #4 poslato: Mart 17, 2013, 07:12:30 pre podne »

Noge u ponedeljak jer posle imas dan free a i vecina ljudi u teretani u ponedeljak rade grudi...

Ne znam ko te je savetovao da vezbas jednom nedeljno jednu misicnu grupu ali to nije optimalno za misicni rast. Ako hoces najvise da izbuces iz treninga vezbaj 2 pa i 3 puta nedeljno istu misicnu grupu zato sto posle 48h od treninga misic ne raste (sinteza proteina). Teoretski ti bi mogao svaki dan da vezbas istu misicnu grupu ali to zavisi od coveka do coveka, ali zato na svaka 3-5 dana svako moze! Zato ti savetujem da potrazis neki upper/lower split ili push/pull split gde ces raditi istu misicnu grupu 2 puta nedeljno.

Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #3 poslato: Mart 16, 2013, 11:34:50 posle podne »

Pozdrav Cobe i dobrodosao :-),

ja cu samo par stvari o ishrani da ti kazem, mada, generalno, lepo si to isplanirao. Ne moras imati 7 obroka, mozes slobodno manje ali jacih kolicinski. Imam zamerku na obrok na velikom odmoru, dobro bi bilo kad bi tada pojeo sendvic sa piletinom ili tunjevinom i salatom umesto peciva, jer od peciva nema niceg korisnog. Onda, obrok broj 2 i 3 mozes spojiti u jedan npr, oko 12, pa onda veliki odmor. Ovsene jedi bolje samo za dorucak, a uvece proteine, sa zdravim mastima. Ugljene hidrate unosi iz pirinca i krompira, uz meso i salate, to je potpuni obrok. Jedi vise kolicinski i mora biti napretka!

Sačuvana
kilokilo
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 330

« Odgovor #2 poslato: Mart 16, 2013, 11:27:09 posle podne »

Jako malo UH pojacaj to.. Ovo je ishrana za definiciju :D
Sačuvana
Cobe
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 4


« Odgovor #1 poslato: Mart 16, 2013, 10:23:15 posle podne »

Pozdrav,imam 15 godina visok sam 177cm (mozda malo vise tako je bilo pre 6 meseci),imam 63 kg idem u teretanu 5 meseci i prva 2 meseca sam imao onako bas dobar napredak al sam odjednom stao tj. nisam bas stao al napredak je bio veoma mali i onda sam resio da malo procackam po netu i vidim sta je dobro a sta ne i sastavio sam plan za trening i ishranu i to izgleda ovako,spavam od 12:00 do 8:30
Obrok 1 9:00:3-4 przena jaja,ovsene pahuljice 50 g,2 sargarepe,i neko voce (pomoranda,jabuka,banana sta ima)
Obrok 2 11:00:Neka vocna salata i neki kostunjavi plodovi (kikiriki,badem ili lesnik obicno oko 25-30 g)
Obrok 3 13:00:Tunjevina i mladi sir kao sendvic u one zenvicke
Obrok 4 15:15 tad je veliki odmor:Neko pecivo obicno ili kifla sa dzemom
Obrok 5 18:15:Svinsko meso salata od povrca (zelena salata i rotkvice obicno nekad i kucpus krastavci) i Grasak ili pasulj nekad i bez toga
19:15 Trening
Obrok 6 21:00:Riba ili neko meso sa dosta proteina govedina itd.
Obrok 7 23:00:Suseno voce i ovsene pahuljice sa mlekom i neki kostunjavi plodovi oko 30 g

Trening:
Ponedeljak - Grudi (benc,kosi benc,razvlacenje bucicama na kosoj klupi,potisak bucicama na benc klupi i propadanja)
Utorak - Odmor nemogu da stignem u teretanu zbog skole do 20 do 8 sam u skoli a teratana radi do 9 pa mi je utorak pauza.
Srteda - Ledja (Zgibovi,nzm kako se tacno zove vezba al slicno je ko veslanje samo se radi sa sipkom spustis sipku na zemlju i nakacis tegove na jendu stranu i vuces do stomaka,Lat ispred ali sa sipkom za veslanje i Vucenje bucicom xD )
Cetvrtak - Noge (Cucnjevi,http://www.bodybuilding.com/exercises/exerciseImages/sequences/751/Male/l/751_2.jpg,http://www.bodybuilding.com/exercises/exerciseImages/sequences/52/Male/l/52_1.jpg,posle ovoga Leg press,http://www.bodybuilding.com/exercises/exerciseImages/sequences/53/Male/l/53_1.jpg,Raskorak)
Petak - Ramena (Potisak bucicama,http://www.bodybuilding.com/exercises/exerciseImages/sequences/377/Male/l/377_1.jpg,http://www.bodybuilding.com/exercises/exerciseImages/sequences/365/Male/l/365_1.jpg,http://www.bodybuilding.com/exercises/exerciseImages/sequences/371/Male/l/371_2.jpg,http://www.bodybuilding.com/exercises/exerciseImages/sequences/270/Male/l/270_2.jpg)
Subota - Ruke (Ez sipkom,Legnem na kosu klupu i radim bucicama dizem buciece istovremeno,Skot klupa pravom sipkom i cekicenje (tako se valjda zove) Triceps - Potisak sa cela , uski benc ,konopac i bucicom iza glave )

Ako moze nek0 da mi da neki savet sta ne valja ovde sta bih mogao da promenim itd.
Hvala :)
« Poslednja izmena: Mart 16, 2013, 10:33:34 posle podne od strane Cobe » Sačuvana
Go HARD o Go Home
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.607 sekundi sa 17 upita.