TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394580 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 10:43:02 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: NAGRADNA IGRA ZA DEVOJKE  (Pročitano 4293 puta)
pedjoni986
Gost
« Odgovor #13 poslato: Mart 26, 2013, 08:13:06 posle podne »

Nagrada je poslata, a za detalje oko price u biltenu se dogovaramo preko maila.

@pedjoni986 - biće, biće i za jači pol  ;)

Jedva cekam, spreman sam za competition :D
Sačuvana
milicamimi
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 106


« Odgovor #12 poslato: Mart 26, 2013, 03:41:43 posle podne »

Stigla je nagrada i samo da se zahvalim i da kazem da je bas super, mnogo bolje nego sto sam se nadala :) Hvalaaa  :D
Sačuvana
I may not be there yet, but I'm closer than I was yesterday...
milicamimi
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 106


« Odgovor #11 poslato: Mart 26, 2013, 11:31:30 pre podne »

Kad ce nagradna igra za jaci pol ? :D

Nadam se da necete imati ovako jaku konkurenciju kao ja. ;)
Sačuvana
I may not be there yet, but I'm closer than I was yesterday...
PANSPORT UREDNIK
Gost
« Odgovor #10 poslato: Mart 26, 2013, 09:28:32 pre podne »

Nagrada je poslata, a za detalje oko price u biltenu se dogovaramo preko maila.

@pedjoni986 - biće, biće i za jači pol  ;)
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #9 poslato: Mart 25, 2013, 01:15:46 posle podne »

Kad ce nagradna igra za jaci pol ? :D
Sačuvana
milicamimi
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 106


« Odgovor #8 poslato: Mart 25, 2013, 10:12:34 pre podne »

Ok. Hvala  :)
Poslala sam  :)
Sačuvana
I may not be there yet, but I'm closer than I was yesterday...
PANSPORT UREDNIK
Gost
« Odgovor #7 poslato: Mart 25, 2013, 08:53:08 pre podne »

čestitamo Milice

:-)

Molim te mi posalji svoje podatke na urednik@pansport.eu, kako bih ti poslala nagradu, a sto se tice price u biltenu - za to se naknadno cujemo  :)
Sačuvana
anaerob2
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 70

« Odgovor #6 poslato: Mart 23, 2013, 12:56:07 pre podne »

Milica za predsednika!!!  ;D
Sačuvana
milicamimi
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 106


« Odgovor #5 poslato: Mart 22, 2013, 08:56:03 posle podne »

Hvala  ;D  Al sto nikog nema nista da kaze  ???
Sačuvana
I may not be there yet, but I'm closer than I was yesterday...
pedjoni986
Gost
« Odgovor #4 poslato: Mart 22, 2013, 01:19:39 posle podne »

Ja glasam za milicu mimi :D
Sačuvana
milicamimi
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 106


« Odgovor #3 poslato: Mart 22, 2013, 12:05:19 posle podne »

Ajmooo, kraj igre je, 12 sati xD  ;D
Sačuvana
I may not be there yet, but I'm closer than I was yesterday...
milicamimi
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 106


« Odgovor #2 poslato: Mart 21, 2013, 11:47:36 pre podne »

Pozdrav. Ja sam Milica, imam 20 godina i skoro sam krenula u teretanu sa ciljem da povecam misicnu masu. Inace nikada nisam imala problema sa debiljinom, kilazom, ceo zivot sam u nekom sportu - odbojka, fitnes, tae bo, ali sada sam odlucila krenuti sa teretanom. Dakle, kao sto rekoh, zelim dobiti na misicnoj masi, dobiti koji kilogram. Treniram 4 puta nedeljno, treninge sam podelila na gornji i donji deo, ne stedim se, radim sa opterecenjima. Mogu reci da sam napredovala za ovih mesec dana, povecavam kilaze, osecam se jacom, razgibanijom, samim tim i zdravije se osecam. Mnogo volim da treniram, uzivam u teretani. Treniram oko sat vremena. Ne preskacem vezbe, stajem onda kada sam zavrsila a ne kada sam se umorila. Naravno, i ishranu sam regulisala. Sa 4 obroka dosla sam do 6. Pojacala sam unos proteina i zdravih ugljenih hidrata, voca i povrca. Testo i slatkise sam izbacila, ne mogu jos uvek reci u potpunosti jer se desi ponekad ponesto, ali jako malo i retko. Povecala sam i unos vode, to obicno svi zaboravimo da pijemo, pijemo tek kad osetimo zedj, sada pazim i na to. Primecujem rezultate sto mi jos vise daje motivaciju. Smanjio mi se celulit, a mi zene znamo koliko to ume da nas muci, cak i one najmrsavije, koza mi se zategla i mogu reci da su mi se i trbusnjaci poceli ocrtavati. Nastavljam naravno sa ovakvim programom, vremenom cu naravno pojacavati trening, povecavati kilaze, i truditi se da mi ishrana i dalje bude ovakva i jos bolja. Krize uspesno savladavam jer imam jaku motivaciju za ostvarenje cilja. Pod krizom mislim da bih pojela pizu, ili tako nesto, ali nisam posustala. A ne desava mi se da me neki dan mrzi da odem u teretanu, uvek jedva cekam, cak mi se ide i kada su mi dani pauze. Zelela bih i ostale devojke/zene motivisati da krenu da rade ka cilju koji zele da postignu, sta god on bio, da ne odlazu to i da ne zabusavaju zato sto se isplati. Treniranjem i zdravom ishranom postizemo ne samo bolji fizicki izgled vec dobijemo i vise samopouzdanja i mnogo se bolje osecamo, organizam ce bolje funkcionisati a samim tim bicemo zdraviji i mozemo produziti svoj zivot i izbeci mnoge bolesti, sto je najvaznije, ne radi se samo o fizickom izgledu. Nadam se da cu ja istrajati u ovome i da cu neki sledeci put pisati o tome kako sam ostvarila svoj cilj.
Sačuvana
I may not be there yet, but I'm closer than I was yesterday...
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #1 poslato: Mart 18, 2013, 12:01:52 posle podne »

Drage dame,

od danas, 18. marta sa početkom u 12 h počinje nova nagradna igra Pansporta, ovaj put rezervisana samo za pripadnice lepšeg pola  :)  Nagradna igra se završava u petak, 22. marta u 12 h.

Ono što treba da uradite je:
- da postavite slike vaše forme i da nam opišete kako je izgledao vaš put do te forme, ili
- ukoliko ste na početku, ali imate cilj - napišite kako izgleda vaš plan za dostizanje cilja

Priča koja bude bila najinspirativnija biće nagraĂ°ena. Sudije koje će doneti odluku o pobedniku biće Pansport tim, Milovan Ilić- bodibilding takmičar, i forumaši.

Pored nagrade, pobedničku priču očekuje i mesto u novom izdanju Pansport biltena.




« Poslednja izmena: Mart 18, 2013, 02:55:20 posle podne od strane PANSPORT UREDNIK » Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.077 sekundi sa 18 upita.