TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395189 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 29, 2024, 05:19:57 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: animal cuts?!  (Pročitano 5244 puta)
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #22 poslato: Maj 29, 2013, 01:24:12 posle podne »

i ja bih ti savetovala da izbegneš Animal Cuts, L-carnitine je sasvim dovoljan, samo biti uporan sa kvalitetnom ishranom i napraviti promenu u treningu, "šokirati" telo...

animal cuts ima dosta jako stimulativno dejstvo, i nije baš za igru... 
Sačuvana
Fredi Ljumberg
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 2

« Odgovor #21 poslato: Maj 29, 2013, 10:33:45 pre podne »

Hvala na brzom odgovoru. A kutiju nemam,dobio sam samo 21 kesicu od ortaka posto je samo pola pio... :)
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #20 poslato: Maj 28, 2013, 09:22:07 pre podne »

Zbog aritmije bih ti preporucio da zaobilazis AC. To ti pise i na kutiji.
Sačuvana
Fredi Ljumberg
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 2

« Odgovor #19 poslato: Maj 27, 2013, 09:29:06 posle podne »

Pozdrav forumasi !
Nov sam ove i treba mi pomoc.Imam pola kutije animal cuts-a koji nisam nikada pio.Ranije sam samo koristio l carnitine.Za 3 meseca skinuo sam 10kg,sad imam 86kg a visok sam 188cm. Trenutno stagniram kada je u pitanju skidanje masti i razmisljam da pocnem sa cuts-om.
Isao sam da proverim srce prvo i prosao sam test opterecenja,ali imam male nepravilnosti tj. aritmije. Doktor mi je odobrio da normalno treniram,a mene sad interesuje da li smem ovaj sagorevac da pijem? Pio  bih 1 kesicu dnevno...Hvala
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #18 poslato: April 02, 2013, 12:58:39 posle podne »

Kod rotacije UH imas 3 tipa dana:
- dan sa niskim unosom UH (unosi se 1,5 gr. UH po kg)
- dan sa visokim unosom UH (unosi se 3 gr. UH po kg)
- dan bez UH (ne unosis UH osim u pwm-u,ako ga koristis)
Pa onda ides po danima ponedeljak - nizak unos,utorak - bez UH, sreda - visok, cetvrtak - nizak,petak - bez,subota - nizak,nedelja - visok unos UH.
Ovo ti je jedan od primera. S tim da ti unos proteina mora biti od 1,5 i vise gr. po kg telesne tezine.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #17 poslato: Mart 31, 2013, 12:58:08 posle podne »

Na dijeti sam duze vreme, 2 trenininga dnevno i animal. ne verujem bas da je izbacio samo vodu , a i da jeste moze i vazduh da izbaci bitno je da se vidi razliga malte ne svakog dana, sto me dodatno motivise...


Meni je drago da si ti zadovoljan, da me ne shvatiš pogrešno. Ali sagorevanje masti je proces, i ne ide brzo i lako tako da kad tad moraš biti spreman na blagi zastoj - jer razlike nisu tako lako primetne iz dana u dan. U svakom slučaju nastavi kao i do sada , i variraj količinu ugljenih hidrata koju unosiš u toku dana da se telo ne navikne.
Sačuvana
Milan 21
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 243

« Odgovor #16 poslato: Mart 29, 2013, 09:12:26 posle podne »

Ja sam se do neki dan omisljala da li da uzmem lipo 6 ili animal...A kad malo bolje razmislim,s obzirom da lose stojim sa parama trenutno bolje da ulozim u hranu,meso ,povrce itd a i imam neki l-carnitin od the nutritition-a,a ne ovako puknem 5.000 din a ishrana losa i posle da sebe kunem sto bacih novac ni na sta :D
Bravo lutko, e hvalim te Boze da neko razumno razmislja., a pogotovo sto je zensko :) Za tih 5-6 hiljada mozes da kupis lepu kolicinu mesa,povrca uz dobar trening, imaces vise rezultata nego sa tim famoznim sagorevacima,potpisujem. Ne kazem da su losi,ali ishrana je mama :) Ja sam koristio taj Animal cuts uz max sredjenu ishranu, i nisam primetio da me drma,otkida ili sta vec,nije to nista spec,pomaze nije da ne,ali nista spektakularno kao sto mnogi ocekuju,stojim iza toga da je to samo 10 % u ukupnom ucinku.
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #15 poslato: Mart 29, 2013, 08:28:06 posle podne »

Svaka cast na rezultatima,ali veci posao ti je tu odradila dijeta i potrosnja kalorija na ta 2 treninga dnevno...ako si zadovoljan,samo nastavi...ovde niko ne osporava da je AC jedan od najboljih sagorevaca...kao i cela Animal linija...ja cu ovih dana uzeti Flex ...  ;)
Sačuvana
Dusmanin^
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 26

« Odgovor #14 poslato: Mart 29, 2013, 06:03:44 posle podne »

Na dijeti sam duze vreme, 2 trenininga dnevno i animal. ne verujem bas da je izbacio samo vodu , a i da jeste moze i vazduh da izbaci bitno je da se vidi razliga malte ne svakog dana, sto me dodatno motivise...
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #13 poslato: Mart 29, 2013, 03:11:13 posle podne »

Otprilike tako  :)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #12 poslato: Mart 29, 2013, 09:40:42 pre podne »

Da, samo sto je Animal tata ozigledno.
4. dan kako pijem Animal Cut's , vaga vec osica, a i na oko se primecuje razlika.
Svaki drugi dan po 2 treninga. Msm da je sasvim dovoljno, i da mi nece trebati vise od pola kutije animala za zeljeni efekat. Sece!

za 4 dana si mogao samo izbaciti vodu, s obzirom da animal cuts ima jak diuretički efekat, izmeĂ°u ostalog
Sačuvana
Dusmanin^
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 26

« Odgovor #11 poslato: Mart 28, 2013, 06:23:54 posle podne »

Da, samo sto je Animal tata ozigledno.
4. dan kako pijem Animal Cut's , vaga vec osica, a i na oko se primecuje razlika.
Svaki drugi dan po 2 treninga. Msm da je sasvim dovoljno, i da mi nece trebati vise od pola kutije animala za zeljeni efekat. Sece!
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #10 poslato: Mart 22, 2013, 02:51:23 posle podne »

"Trbusnjaci se prave u kuhinji" ... mudar covek jednom rek'o ... istina ...  :)
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #9 poslato: Mart 22, 2013, 01:22:18 pre podne »

Tako je. I lipo 6 i animal su kompleksni i dobri sagorevaci ali verovatno bi to bilo bacanje para ako ishrana nije sredjena. Sa druge strane, L karnitin ce odraditi svoje uz dobru ishranu. A i od njega se uglavnom krece, ko prvi put koristi sagorevace.
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #8 poslato: Mart 22, 2013, 12:49:03 pre podne »

Ne, nismo se razumeli. Mislim da ti sada uopste ne treba posto mrsavis i bez njega a da sagorevac ukljucis kad stanes sa mrsavljenjem.
Sačuvana
Stranice: [1] 2 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.07 sekundi sa 17 upita.