TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395189 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 29, 2024, 07:52:07 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: animal cuts?!  (Pročitano 5245 puta)
Dusmanin^
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 26

« Odgovor #7 poslato: Mart 21, 2013, 11:35:30 posle podne »

Ja bi se slozila sa Twinom, nije ti sada neophodan sagorevac posto vec mrsavis, bolje je da ga ostavis za kasnije.

Inace, ako si vec resio, animal cuts je jak, i moze praviti probleme sa snom ukoliko se uzima uvece, zato mislim da je bolje da ga uzimas ujutru i pre treninga, mada, ti mozes sada pokusati sa samo jednom dozom u toku dana. Uvece najkasnije do 19 h.

I treba unositi dosta vode, zato sto animal ima diureticki efekat ( pospesuje izbacivanje tecnosti ).y
Pa mislite da ce mi trebati I kasnije? O.o
Pa ja dam se nadao da cu sada uz animal moci da smrsam do plocica :(
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #6 poslato: Mart 21, 2013, 11:17:54 posle podne »

Ja bi se slozila sa Twinom, nije ti sada neophodan sagorevac posto vec mrsavis, bolje je da ga ostavis za kasnije.

Inace, ako si vec resio, animal cuts je jak, i moze praviti probleme sa snom ukoliko se uzima uvece, zato mislim da je bolje da ga uzimas ujutru i pre treninga, mada, ti mozes sada pokusati sa samo jednom dozom u toku dana. Uvece najkasnije do 19 h.

I treba unositi dosta vode, zato sto animal ima diureticki efekat ( pospesuje izbacivanje tecnosti ).
Sačuvana
Dusmanin^
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 26

« Odgovor #5 poslato: Mart 21, 2013, 10:37:49 posle podne »

Hranim se ovsenim pahuljicama, jajima,.kuvanim jelima , piletinom, supama, suvim mesom, sirom, vocem,.mleko.
Izbacio sav hleb, sav secer, sve sokove. Ni gram. I ne jedem masna kuvama jela tipa sarme , kupusa itd....
vec Sam reko da konstantno mrsavim. Ali zelim da ubrzam Taj proces. Pa me znima da.mi neko laze da ti li treba neki posebn tretman uz a.c. Tipa dosta litara vode.u toku Dana. I sta radim sa.drugom kesicom ako nemam veceenji trening.
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #4 poslato: Mart 21, 2013, 10:08:43 posle podne »

Vidi,sa kombinovanjem teretane i kik boksa ces skidati kilograme jako brzo,i moja preporuka ti je da taj Animal,kao jedan od najjacih sagorevaca,ostavis za kasnije. Nastavi sa treninzima,regulisi ishranu,pa tek kada dostignes neki plato,onda da ga uzmes. Napisi kako se hranis!
Sačuvana
Dusmanin^
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 26

« Odgovor #3 poslato: Mart 21, 2013, 06:35:15 posle podne »

173 cm, tezak 77 kg.
Vide mi se trbusnjaci sa strane, I ocrtavaju gornji. ostalo je jis malo slaufa u donjem delu I d izdefinisem plocice. S korigovanom ishranom u zadnja dva.meseca smrsao Sam 9 kg.
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #2 poslato: Mart 21, 2013, 06:31:37 posle podne »

Sme da se desi. (mada mi je pitanje malo neverovatno)
Nije problem da bude toliki razmak izmedju treninga. Mene samo zanima tvoja visina,kilaza i sta zelis da postignes sa Cuts-om??
Sačuvana
Dusmanin^
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 26

« Odgovor #1 poslato: Mart 21, 2013, 06:10:16 posle podne »

Imao Sam veliku srecu da nadjem Animal Cuts, koji izgleda vise.nema.nigde. Naso Sam kod zeta na polici,.koji Ga je kupio I zaboravio da pije.
Sve u svemu trebam svet.
Poceo bih od ponedeljka sa anjmal c.
Ishrana mi je.korigovana vec.dva.meseca, ne jedem masno,.ne.pijem,.sokove,.slatkise itd...
Pijem protein whay.
Evo sta mi je.nejasno:
da li sme da se.desi da u nekim danima imam samo jedan trening. I da li tog Dana na prazno popijem nimal?
Idem ujutru u teretanu oko 10, 11...
Na kik boks od 9 I 20 uvece.
Jel problem sto je tako veliki razmak izmedju treninga? Treba li d pijem vise vode, I postoji li jos nesto sto zhteva.animl cuts?
Sačuvana
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.107 sekundi sa 18 upita.