TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397346 Teme od strane 25048 Članovi Poslednji član: mickeymouse

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Oktobar 06, 2024, 05:54:48 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pitajte mene - ako znam odgovor neću ga kriti - VII deo  (Pročitano 7928 puta)
petar95
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 255


« Odgovor #20 poslato: April 18, 2013, 08:36:02 pre podne »

jel moze da se radi punjenje glikogena hidratima uvece , obicno mi se vise traze uvece ujutru nemogu da unesem toliko hidrata zbog proteina , dosta ujutro unesem a i nemam bas neki apetit ?

A zašto uopšte da radiš punjenje gikogenom? Zašto misliš da si se ispraznio i iz kojih mišića si ispraznio glikogen i kako?
pa zato sto ne unosim UH pre treninga u tom prvom obroku a i posle tokom dana ne unesem mnogo, al mi se zato dosta trazi uvece
Sačuvana
train hard or go home !
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #19 poslato: April 17, 2013, 09:29:26 posle podne »

jel moze da se radi punjenje glikogena hidratima uvece , obicno mi se vise traze uvece ujutru nemogu da unesem toliko hidrata zbog proteina , dosta ujutro unesem a i nemam bas neki apetit ?

A zašto uopšte da radiš punjenje gikogenom? Zašto misliš da si se ispraznio i iz kojih mišića si ispraznio glikogen i kako?
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #18 poslato: April 17, 2013, 09:27:17 posle podne »

Jel možete da mi predložite neki program vežbanja u teretani za skidanje masnih naslaga? :) I imam jedno pitanje,da li postoji neki efekat i da li vredi raditi trbušnjake iako imaš masne naslage? :)

Bilo koji trening da odabereš imaće efekta ako je ishrana prilagoĂ°ena tom cilju. Zapamti da je kod skidanja kila ishrana daleko bitnija od samog treninga.

Vežbe za trbušne mišiće možeš raditi bez obzira da li imaš ili nemaš masne naslage... da li bi to značilo da nećeš raditi grudi ili leĂ°a zato što imaš masne naslage na njima?
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
petar95
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 255


« Odgovor #17 poslato: April 16, 2013, 08:40:21 posle podne »

jel moze da se radi punjenje glikogena hidratima uvece , obicno mi se vise traze uvece ujutru nemogu da unesem toliko hidrata zbog proteina , dosta ujutro unesem a i nemam bas neki apetit ?
Sačuvana
train hard or go home !
NatalijaD
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 2

« Odgovor #16 poslato: April 16, 2013, 09:41:40 pre podne »

Jel možete da mi predložite neki program vežbanja u teretani za skidanje masnih naslaga? :) I imam jedno pitanje,da li postoji neki efekat i da li vredi raditi trbušnjake iako imaš masne naslage? :)
Sačuvana
axel90
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 110

« Odgovor #15 poslato: April 16, 2013, 08:43:23 pre podne »

Dobro ,Hvala za sve uradicu tako. Pozzdrav
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #14 poslato: April 16, 2013, 07:37:50 pre podne »

Možeš dodati LCarnitine pre kardio treninga, to u stvari može biti jedino vreme kada je LCarnitine stvarno koristan za sagorevanje sala.
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
axel90
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 110

« Odgovor #13 poslato: April 14, 2013, 11:41:36 pre podne »

Hvala ti puno, a zanima me jos ako bio pio taj coffein pre kardio treninga, dali bi smeo na to  ili sa njim zajedno da popijem od biotecha l-carnitin i chrome liquid bih uzeo, pa dali bih smeo da ih pijem u isto vreme?dali moze da se iskombinuje sa ta dva nesto zajedno ii ne? i hvala ti za protein to sam trazio da znam sta da ima manje u njemu.
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #12 poslato: April 14, 2013, 06:47:25 pre podne »

Pa piše na njemu da je gejner, a generalno tražiš protein sa manje Uh u sebi...i jeste amino ti za sad ne treba.

Kofein je odličan za pred trening, pogotovo kardio trening i tada može pomoći oko sagorevanja sala.
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
axel90
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 110

« Odgovor #11 poslato: April 13, 2013, 12:58:10 pre podne »

samo me jos zanima jedno pitanje uvezi proteina, po cemu mogu da primetim za protein dali je gejnr ili je samo protein, po mastima , kaloriji ili po cemu, kakv sastav treba da ima protein da nebude gejner? I pored proteina i sagorevaca amino mi netreba? I samo me jos zanima ovaj hight coffein 200mg od natrola,posto pise da j za sagorevanje isto dobro, znam da je jeftina cena, ai misio sam da pokusam jos sa necim sllabijem od sagorevaca , da nekrenem odmah na to, pa mi je ovaj natrolov proizvod na umu ili neki l carnitin od biotecha? Hvaa unapred
Sačuvana
axel90
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 110

« Odgovor #10 poslato: April 11, 2013, 01:55:28 pre podne »

Hvala vam puno, uradicu to sto se rekli
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #9 poslato: April 10, 2013, 10:23:10 posle podne »

Pa ovako , ja sam od prosle godine poceo sa sidanjem ilaze ,prosle godine sam imao 96kg , sada trenutno imam 89kg, to imam jr preo zime nisam isao na trcanje zbog loseg vremena, u novembru ada sam prekinuo imao sam 86g, ali preko zime sam se ugojio opet 3kg, uglavnom na mene se ovako envidi , ali imam dosta na stomaku oko stomaka i nesto malo na grudi, hteo bih da smrsam tu do neih 82kg stime da nemam salo na stomaku a ni oko stomaka, pa zato sam bio i pitao za protein, samo sto ja nemma bas velik budzet i nemogu da upim skupe proteine, pored toga sto mi treba sagorevac i neki amino, naravno do sada izmedju sagorevaca uvek sam napravio oko 3nedelje pauze, eventualno mi ti preporuci neku kombinaciju, a sto se ishrane tice, uvek nesto menjam, sada od prosle godine uglavnom jedem kuvano za rucak ili nesto malo sa rostilja , ali ovako ima poneada kada nemogu da biram,jako masno nejedem, a hrana koja ima puno ulja takodje nemogu da jeedem,jer mi neprija,voce i povrce sam povecao,jedino sa slatom imam problema kada se osecam kao da mi pao secer pa moram da pojedem neku cokoladicu,ali kad su kolaci nemogu da ih odolim,naravno nejedem opet mnogo.
Od sagorevaca sam bio pio jos pre carnitech od universala i taj mi bas nista nije vredelo,jeste da taj ada sam bio pio, onda sam samo u teretanu isao, prosle godine samouniversalov fat burner easz to swalow klasican i posto u pansportu nisu imali super cuts 3 ,onda sam bio uzeo thermo drine iquid,oji mi nije bio opet nesto, sem sto dok sam ga bio pio nisam se gojio a nit smrsao, ai kada sma prekinuo onda sam se ugojio tih 3kga,a nebi bas zeleo da uzmem nei presup jak sagorevac koji neznam sta imaju u sebe i koliko su stetni,jer bi ipak zeleo da sacuvam svoje zdravlje.
Pozzdrav i Hvala ti unapred


Pa tu ne vredi mnogo da Razmišljaš o suplementaciji, jer ishrana ti je prva stvar koju moraš da popraviš. Ukoliko želiš da nemaš sala oko stomaka onda tu kolačima i slatkišima nema mesta. Pošto si takav prirodno da imaš višak sala na stomaku i grudima moraćeš više da se potrudiš oko dijete i treninga da bi i skinuo to salo...

Trening treba da bude sa tegovima i ako dodaš kardio imaćeš rezultate nešto brže, ali opet kažem ishrana mora biti konstantna.

Od suplemenata ti ništa neće naštetiti zdravlju i ni jedan sagorevač neće imati neke ozbiljne posledice... Može se desiti da ćeš u početku teže zaspati zbog kofeina, ali neće biti ništa posebno.

Protein koji god da uzmeš, gledaj samo da nije gejner i dodaj recimo Dyma Burn sagorevač pre kardio treninga i to bi trebalo da pogura skidanje sala.
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
axel90
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 110

« Odgovor #8 poslato: April 10, 2013, 11:36:47 pre podne »

Pa ovako , ja sam od prosle godine poceo sa sidanjem ilaze ,prosle godine sam imao 96kg , sada trenutno imam 89kg, to imam jr preo zime nisam isao na trcanje zbog loseg vremena, u novembru ada sam prekinuo imao sam 86g, ali preko zime sam se ugojio opet 3kg, uglavnom na mene se ovako envidi , ali imam dosta na stomaku oko stomaka i nesto malo na grudi, hteo bih da smrsam tu do neih 82kg stime da nemam salo na stomaku a ni oko stomaka, pa zato sam bio i pitao za protein, samo sto ja nemma bas velik budzet i nemogu da upim skupe proteine, pored toga sto mi treba sagorevac i neki amino, naravno do sada izmedju sagorevaca uvek sam napravio oko 3nedelje pauze, eventualno mi ti preporuci neku kombinaciju, a sto se ishrane tice, uvek nesto menjam, sada od prosle godine uglavnom jedem kuvano za rucak ili nesto malo sa rostilja , ali ovako ima poneada kada nemogu da biram,jako masno nejedem, a hrana koja ima puno ulja takodje nemogu da jeedem,jer mi neprija,voce i povrce sam povecao,jedino sa slatom imam problema kada se osecam kao da mi pao secer pa moram da pojedem neku cokoladicu,ali kad su kolaci nemogu da ih odolim,naravno nejedem opet mnogo.
Od sagorevaca sam bio pio jos pre carnitech od universala i taj mi bas nista nije vredelo,jeste da taj ada sam bio pio, onda sam samo u teretanu isao, prosle godine samouniversalov fat burner easz to swalow klasican i posto u pansportu nisu imali super cuts 3 ,onda sam bio uzeo thermo drine iquid,oji mi nije bio opet nesto, sem sto dok sam ga bio pio nisam se gojio a nit smrsao, ai kada sma prekinuo onda sam se ugojio tih 3kga,a nebi bas zeleo da uzmem nei presup jak sagorevac koji neznam sta imaju u sebe i koliko su stetni,jer bi ipak zeleo da sacuvam svoje zdravlje.
Pozzdrav i Hvala ti unapred
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #7 poslato: April 09, 2013, 10:51:05 pre podne »

Pozdrav,Alene!
Hteo bih da te pitam kada ce opet biti u funkciji tvoj sajt?Ako se ne varam to je bio budifit.rs koji sad ne radi... :(

Na žalost imao sam nekih problema sa hakovanjem sajta i sada je oboren... radim na tome da ga vratim nazad, ali bojim se da sam trenutno previše zauzet...ukoliko sve bude kako treba, rešiću ga u naredna dva meseca...
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
stefolinhoo
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 571

« Odgovor #6 poslato: April 08, 2013, 09:26:42 posle podne »

Pozdrav,Alene!
Hteo bih da te pitam kada ce opet biti u funkciji tvoj sajt?Ako se ne varam to je bio budifit.rs koji sad ne radi... :(
Sačuvana
Ima tres tresu, ima naj najke i ramena siroka ko regal
Stranice: 1 [2] 3 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.267 sekundi sa 18 upita.