TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 396815 Teme od strane 25016 Članovi Poslednji član: Saskast

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Jul 05, 2024, 08:34:02 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pomoc oko kreiranja misicne mase  (Pročitano 3510 puta)
DimitrijeBGD
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 100


« Odgovor #17 poslato: April 08, 2013, 03:56:39 posle podne »

Hvala na pomoci,verovatno je problem u ishrane i to sto nisam upraznjavao trbusnake.

samo bez hiljada trbusnjaka, jer niti jedan trbusnjak se nece videti dok se masti ne skinu, a radjenje trbusnjaka vaja lep trbusni zid ali ne skida masti, cisto da ne pomislis da ih malo radis ;)
baš tako, ishrana No.1 ! ;)
Sačuvana
bojanlepojevic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 44


« Odgovor #16 poslato: April 08, 2013, 10:59:27 pre podne »

Hvala na pomoci,verovatno je problem u ishrane i to sto nisam upraznjavao trbusnake.

samo bez hiljada trbusnjaka, jer niti jedan trbusnjak se nece videti dok se masti ne skinu, a radjenje trbusnjaka vaja lep trbusni zid ali ne skida masti, cisto da ne pomislis da ih malo radis ;)
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #15 poslato: April 08, 2013, 12:21:19 pre podne »

Ok je to sto ne zelis da se prejedes pre spavanja, ali pretpostavljam da kasno lezes, pa mislim da mozes da ubacis jos nesto pre spavanja, da ne budes dugo bez hrane.
Sačuvana
Mihail
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 8


« Odgovor #14 poslato: April 08, 2013, 12:16:08 pre podne »

Nemam naviku da se zderem uvece i pred spavanje pa ne bih ni sada nista jeo,da li odgovara da poslednji obrok bude u 20h?
Sačuvana
DimitrijeBGD
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 100


« Odgovor #13 poslato: April 08, 2013, 12:13:14 pre podne »

Bilo bi odlično kada bi mogao nekako da organizuješ da podeliš te obroke na više njih dnevno, tipa 5 ili 6 manjih... na svaka 2, 3 sata obrok.. naravno ništa teško od hrane pred spavanje, ja naprimer volim da pojedem ella sir (0% masti) 150gr pred spavanje.. bogat proteinima a ne goji.
Sačuvana
Mihail
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 8


« Odgovor #12 poslato: April 08, 2013, 12:02:46 pre podne »

Pa evo ovako: U zadnje vreme sa pokusao da korigujem nacin ishrane.Gazirane sokove kao i negazirane ne pijem uopste,hleb uzimam u manjim kolicinama,jedem raznovrsnu hranu ( inace sam u domu za ucenike ) 3 puta dnevno.Hvala
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #11 poslato: April 07, 2013, 11:57:07 posle podne »

Pozdrav svima,imam 16 godina,visok sam 180cm i tezak 94 kg.Potrebna mi je pomoc oko uzimanja suplemenata (koji,kakvi..) i nacinu ishrane kako bih neke masne naslage istopio.. :-\

Pozdrav,

ne savetuje se uzimanje suplemenata u tim godinama, izuzev ako se ne bavis bas ozbiljno nekim sportom. Za sada treba da korigujes ishranu, da jedes cesce, ne preskaces obroke, izbacis slatkise, gazirane sokove, smanjis hleb, pijes min 2 - 3 litra vode, mozes zeleni caj. Jesi li citao malo o ishrani na forumu? Najbolje je da napises kako se sada hranis pa da ti damo smernice sta da menjas.
Sačuvana
DimitrijeBGD
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 100


« Odgovor #10 poslato: April 07, 2013, 11:55:13 posle podne »

Hvala na pomoci,verovatno je problem u ishrane i to sto nisam upraznjavao trbusnake.
Što se tiče ishrane - nije verovatno nego sigurno.. Samo gledaj da smanjiš UH, vidi neku visokoproteinsku dijetu ovo-ono, ali ništa ne prenagljuj, jer ako naglo smršaš možeš napraviti sebi problem, to nije zdravo, samo lagano i budi istrajan. ;)
Sačuvana
Mihail
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 8


« Odgovor #9 poslato: April 07, 2013, 11:51:09 posle podne »

Hvala na pomoci,verovatno je problem u ishrane i to sto nisam upraznjavao trbusnake.
Sačuvana
DimitrijeBGD
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 100


« Odgovor #8 poslato: April 07, 2013, 11:45:05 posle podne »

Imam misice i dosta treninga iza sebe.Nisam pio do sada nista,samo sam dosta jeo..Smetaju mi masne naslage u predelu kukova i stom aka koje bih da se otarasim.
Za to trbušnjaci i još neke vežbe za stomak - svaki treći dan, i reguliši ishranu OBAVEZNO, bez toga ništa..
Sačuvana
DimitrijeBGD
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 100


« Odgovor #7 poslato: April 07, 2013, 11:43:45 posle podne »

ubaci kardio obavezno, kao što rece škemi, suplementacija ti generalno ne treba jer si još mlad, eventualno whey i kreatin (to ti je neka osnova) nakon izvesnog vremena kada spržiš to salo i smršaš.. imaš razne sagorevače masti, ali po meni je to sve nepotrebno(moje lično mišljenje), na prvom mestu treba da regulišeš ishranu, i samo cepaj treninge!
Sačuvana
škemi
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 423


« Odgovor #6 poslato: April 07, 2013, 11:40:49 posle podne »

ako imas dosta treninga iza sebe, kao sto kazes, ne znam kako si uspeo da nagomilas to salo. Nesto ne radis kako treba. Ili ne jedes dobro, ili ne treniras dovoljno dobro. Izdvoj jedan dan gde ces raditi samo trbusnjake, i 2-3 dana kad ces raditi kardio u nedelji.. To mora da ti istopi to salo, uz ok ishranu.
Sačuvana
Mihail
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 8


« Odgovor #5 poslato: April 07, 2013, 11:38:05 posle podne »

Hvala ti.
Sačuvana
škemi
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 423


« Odgovor #4 poslato: April 07, 2013, 11:36:46 posle podne »

Mada tvoj odnos tezina-visina govori da imas i vise mase nego sto treba, verovatno i dosta sala. Samo treniraj i jedi kvalitetno (imas na forumu o ishrani) i ubaci kardio trening, to ti je dovoljno. Ne trebaju ti suplementi u tim godinama.
Sačuvana
Mihail
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 8


« Odgovor #3 poslato: April 07, 2013, 11:35:45 posle podne »

Imam misice i dosta treninga iza sebe.Nisam pio do sada nista,samo sam dosta jeo..Smetaju mi masne naslage u predelu kukova i stom aka koje bih da se otarasim.
Sačuvana
Stranice: [1] 2 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.175 sekundi sa 17 upita.