TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 396819 Teme od strane 25016 Članovi Poslednji član: Saskast

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Jul 05, 2024, 09:16:42 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: POČETNIK,KUĆNI TRENINZI,DA LI PITI I KOJI PROTEINI?  (Pročitano 4160 puta)
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #8 poslato: April 09, 2013, 08:52:05 pre podne »

Ja bih ti preporučila možda i gejner, bilo bi dobro da uzmeš neko ekonomičnije pakovanje, npr Nutrabolics Mass fusion, Dymatize Super mass gejner.
Gejneri su kalorijske bombe, imaju u sastavu i ugljene hidrate i proteine, super su ukusa, i poslužiće ti da pojačaš kalorijski unos u toku dana što je cilj ako želiš da se ugojiš. Naravno, jača ishrana se podrazumeva.

TakoĂ°e preporučujem da uzmeš kompleks vitamina i minerala, npr Daily formula ili Natrol Energizer, Omega 3 riblje ulje i vitamine B kompleksa.
Sačuvana
Milan 21
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 243

« Odgovor #7 poslato: April 09, 2013, 06:45:24 pre podne »

Imam 189cm i 67 kg.Ujutru idem na trčanje,kod kuće radim sklekove,trbušnjake i zgibove u što više serija,sve dok se skroz ne iscrpim.Interesuje me da li mogu da koristim neke proteine da bih povećao masu,npr.100%Whey?Samo jedan dan u nedelji odmaram,a ne mogu u teretanu da idem,jer imam dosta obaveza kod kuće.

Na tu konstituciju, ti trcis svako jutro? I to verovatno do neiznemoglosti, pa nije ni cudo sto ne rastes,izbaci to trcanje neko vreme.Kao sto rece moj predhodnik, jedi sto vise i jedi i jedi, naravno gledaj sto kvalitetnije,meso,pirinac,krompir,testenine,sirevi. Nemoj da mislis da ako uzmes protein da ces poceti da dobijas na masi,ako nisi do sada sa sadasnjim  nacinom ishrane,potpisujem da neces ni sa proteinom. Samo ces baciti pare i posle  mesec i po kad ga popijes bices ocajan i reci pa ovo ne deluje. Gledaj da pojacas ishranu do maksimuma,da usaglasis trening,a ne da treniras ko "manit do neiznemoglosti sa svojih 67 kg na 190 visine.
Pa onda da uzmes recimo kreatin i protein.A ovako samo protein sa istim navikama, nista od toga :)
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #6 poslato: April 09, 2013, 01:29:08 pre podne »

Imam 189cm i 67 kg.Ujutru idem na trčanje,kod kuće radim sklekove,trbušnjake i zgibove u što više serija,sve dok se skroz ne iscrpim.Interesuje me da li mogu da koristim neke proteine da bih povećao masu,npr.100%Whey?Samo jedan dan u nedelji odmaram,a ne mogu u teretanu da idem,jer imam dosta obaveza kod kuće.

Mozes i treninge da smanjis, da odmaras dva - tri dana nedeljno, zasto da ides do iscrpljenosti. Ne znam kakva ti je ishrana, ali, u tvom slucaju, i gejner moze doci u obzir.
Sačuvana
škemi
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 423


« Odgovor #5 poslato: April 08, 2013, 11:32:32 pre podne »

Tebi trebaju kalorije, uvek u plusu, svaki dan! Na tvom mestu bih uzeo neki kvalitetan gejner! Ako si se vec odlucio za suplement. Gejner i kreatin. To ti je trenutno vise potrebnije nego protein..
Sačuvana
NIKOLIC>
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 962


« Odgovor #4 poslato: April 08, 2013, 11:32:01 pre podne »

Ako se ne gojis, onda ne jedes dosta
Sačuvana
"In the land of the blind, the one-eyed man is king"
Davorrr
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 9

« Odgovor #3 poslato: April 08, 2013, 11:29:45 pre podne »

U tome jeste stvar,jedem dosta,a ne gojim se.Pa me interesuje da li da ubacim neke proteine?
Sačuvana
škemi
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 423


« Odgovor #2 poslato: April 08, 2013, 11:27:51 pre podne »

Da nisi poreklom iz Etiopije? Ti treba da se ugojis 20 kg minimum covece.. Jedi, jedi, i jedi!
Sačuvana
Davorrr
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 9

« Odgovor #1 poslato: April 08, 2013, 11:09:41 pre podne »

Imam 189cm i 67 kg.Ujutru idem na trčanje,kod kuće radim sklekove,trbušnjake i zgibove u što više serija,sve dok se skroz ne iscrpim.Interesuje me da li mogu da koristim neke proteine da bih povećao masu,npr.100%Whey?Samo jedan dan u nedelji odmaram,a ne mogu u teretanu da idem,jer imam dosta obaveza kod kuće.
Sačuvana
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.102 sekundi sa 17 upita.