TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394579 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 07:43:54 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 3 [4] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Dosta mi je svega  (Pročitano 11211 puta)
Terror
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1800


terroristes

« Odgovor #13 poslato: April 08, 2013, 06:46:20 posle podne »

pa rekli smo ti 3-4 treninga nedeljno po cuku vremena i jedi sve sto ti se jede...nadji devojku i uzivaj u drustvu
Sačuvana
Nase ce sjene hodati po Becu ,lutati po dvoru , plasiti gospodu...
stefolinhoo
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 572

« Odgovor #12 poslato: April 08, 2013, 06:46:00 posle podne »

Pa jedi onda!Nemoj se toliko opterecivati ishranom,ne ides na takmicenja!
Sačuvana
Ima tres tresu, ima naj najke i ramena siroka ko regal
KG123
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 19

« Odgovor #11 poslato: April 08, 2013, 06:41:40 posle podne »

Pa ti kukas kao da tebe neko tera na to...mene licno teretana cini zadovoljnim i ispunjenim,a ti kao da si na robiji...ne valja ti to uopste...  :-\
Trening me cini zadovoljnim , ali od ishrane cu da poludim, mada i od treninga nemam vremena za nista ostalo.
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #10 poslato: April 08, 2013, 06:36:14 posle podne »

Pa ti kukas kao da tebe neko tera na to...mene licno teretana cini zadovoljnim i ispunjenim,a ti kao da si na robiji...ne valja ti to uopste...  :-\
Sačuvana
KG123
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 19

« Odgovor #9 poslato: April 08, 2013, 05:55:42 posle podne »

Morao sam da otvorim novi profil, nece mi se nesto prijavi na onaj. Znam sve to, ali ne znam sta da radim, ne osecam se normalno za svoje godine, i drugari mi kazu da nemam detinjstvo. Zeleo bih da uzivam kao i ostala deca, da jedem sa drugarima kada izadjemo, da umesto treninga odem da vozim bajs sa drugom, odem u bioskop i td. Nemam vremena ni za ucenje..
Sačuvana
NATURE
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1655


Чекам васкрсење мртвих, и живот будућег веka

« Odgovor #8 poslato: April 08, 2013, 05:34:58 posle podne »

Izbroj kalorije i videces da si sigurno u deficitu. Ako imas 2 treninga dnevno a hranis se uglavnom proteinima, sigurno imas prostora da ubacis lagano sebi neke djakonije i slatkise. Nemoj da te drustvo proziva sto nikad neces sa njima na burek ili pivo da popijes :)  Uzivaj malo u zivotu : )
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #7 poslato: April 08, 2013, 01:08:56 posle podne »

Sa 14 nema potrebe da se opterecujeh toliko,psihicki neces izdrzati dugo. Treniraj umereno,i hrani se tako. Ovo te nece odvesti tamo gde zelis.
Sačuvana
bojanlepojevic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 44


« Odgovor #6 poslato: April 08, 2013, 01:01:20 posle podne »

jak trening moze imati samo negativne posledice, jer i ovo sto radi je previse i za iskusne vezbace sa extra sredjenom ishranom.
Smanjiti maltretiranje tolikim treninzima, kao sto je neko napomenuo 3-4 puta nedeljno po 1h, pa da vidimo onda gde koci sa ishranom.
1 obrok nedeljno je free za cheat, pa ako si sve ispostovao castis sebe(bez prejedanja, naravno) ako bi da drzis %BF nisko, ali psiha ti je na 1 mestu i nema potrebe da se opterecujes.
Sačuvana
stefolinhoo
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 572

« Odgovor #5 poslato: April 08, 2013, 12:40:35 posle podne »

Ako ne zelis zdravo da se hranis,treniraj jako i neces se gojiti.Postigni balans izmedju unosa energije i postrosnje i bice sve ok.
Sačuvana
Ima tres tresu, ima naj najke i ramena siroka ko regal
Starfucker
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 824


Nec Hercules contra duos

« Odgovor #4 poslato: April 08, 2013, 12:11:09 posle podne »

joj brate ti see sa 14 godina toliko maltretiras pa do 18 ima da zavrsis u ludnici, jedi sta ti se jede i tacka, neces od jedne pice zavrsiti u bolnici.
Sačuvana
Terror
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1800


terroristes

« Odgovor #3 poslato: April 08, 2013, 12:08:16 posle podne »

to sto ti radis sebi upste nije zdravo..probaj da trening smanjis na 3-4 puta nedeljno po cuku vremena i slobodno jedi sve zivo...nadji devojku ako je nemas i uzivaj u zivotu ...inace sem ovo sto si naveo za dorucak ponekad ovsene ja ne vidim da ti unosis uh sto je veoma lose...zato si nervozan ...
Sačuvana
Nase ce sjene hodati po Becu ,lutati po dvoru , plasiti gospodu...
kilokilo
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 330

« Odgovor #2 poslato: April 08, 2013, 12:04:10 posle podne »

Sa treninzima 2 puta dnevno mozes jesti junk svaki dan :)
Sačuvana
Dvadeset Prvi
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 1

« Odgovor #1 poslato: April 08, 2013, 11:52:27 pre podne »


Pozdrav svima! Prvo ovo osnovno: Imam 14 godina, visok sam oko 165 cm ( malo za moj uzrast :( ) tezak sam oko 55kg.
Imam perfektnu ishranu i mnogo znam o ishrani i o zdravom zivotu, posto vec 3 godine tako zivim.Vezbam sklekove,trbusnjake,zgibove i ostale vezbe sa vlastitom tezinom i INSANITY treninge. Dosta vezbam 2 treninga dnevno, jedan traje sat ipo a jedan od 30 do 60 minuta. Vikendom odmaram. Naravno non stop sam u pokretu kao i svako dete . E sada moj problem. Pre oko 3 godine sam krenuo na dijetu, smrsao sam 20ak kg i bio sam zadovoljan, ali sam onda hteo jos, bla,bla i upao sam u anoreksiju. Izbavio sam se posle 6-7 meseci, dobio na tezini, ne razmisljam vise o tome i tako to. Evo ovako otprilike izgleda moja ishrana, naravno ovo je samo primer:
Dorucak:Ovsene sa mlekom ili neka kajgana ili tunjevina, salata..
Uzine: Vocka, jogurt,mleko (obrani naravno)
Rucak:Povrce,salate,ella sir,riba,junetine,piletina...
Vecere:Sardine,tunjevine,piletine,povrce,salate...
Posle treninga: Whey protein + voda
Posle vecere (2h) ella sir.
Vezbam dosta kao sto sam rekao, ali mi je vise muka od svega, hteo bih da zivim kao ostala deca, a od vezbi nemam vremena bas puno za ostalo, cim dodjem iz skole trcim da jedem, pa odmaram, pa vezbam i tako u krug.Smucilo mi se vise to, ali vezbe nisu problem, obozavam da vezbam.Problem je hrana, dosadilo mi je da vise jedem ovo zdravo :D Nisam pojeo slatkis sigurno godinu dana, o ostalim testima i pecivama i da ne pricam :D Moji drugari jedu sta stignu i manje vezbaju ali ipak su fit, znam da je to do metabolizma ali..Jede mi se krem,slatkisi,pice, MC DONALTS nikada nisam probao a voleo bih :D Molim vas pomozite, hocu da vezbam da se hranim nezdravo a da izgledam lepo  :shock:
Sačuvana
Stranice: 1 2 3 [4] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.103 sekundi sa 18 upita.