TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394580 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 01:58:54 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] 4 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Dosta mi je svega  (Pročitano 11215 puta)
DimitrijeBGD
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 100


« Odgovor #28 poslato: April 08, 2013, 09:28:44 posle podne »

Kako sam ja razumeo tebi trening dodje kao neka vrsta mucenja... Brate opusti se nemoj da obracas toooliku paznju na ishranu malo po malo koriguj, imas tek 14, laganica, gde zuris tolko pa bukvalno ne ides na takmicenje a i ne moze nista preko noci moras biti istrajan.. I ja se slazem da bi ti razgovor sa psihologom dosta pomogao.. Ali tvoj izbor...
I da, to je vec odlazenje u krajnost sto potpuno izbegavas slatkise i sve moguce da se ne bi ugojio, ej pa ti imas 14 godina, opusti se preterujes.. :)
Nije trening toliki problem, ali od njega ne stizem nista, ni ucenje, ni zabavu sa drugarima... Recimo odem negde da prosetam svi kupe parce pice a ja trcim kuci da bi jeo piletinu..
Ja bih na tvom mestu smanjio treninge, ta 2 puta dnevno je zaista mnogo... Jedi na svaka 2 - 3 sata pazi sta jedes, ali nemoj da toliko posvecujes paznju tome, zasto ne bi pojeo picu nekad sa drugarima, kao sto rekoh, ne valjda biti ekstreman, pa ni u tome.. ako vec vezbas redovno - vezbaj 3-5 puta nedeljno, npr. odmaras utorkom, petkom i nedeljom, a ostalim danima vezbas jednom dnevno, ne vidim poentu tolikog forsiranja... I slobodno daj sebi malo oduska veruj mi! ;)
Znam sve to, ali ja sam opterecen time :D Stalno razmisljam o hrani i treningu, drugari mi kazu da nemam detinjstvo, najvise bih voleo da se opustim i budem bezbrizan kao sva ostala deca.
Veruj ti meni porazgovaraj sa psihologom nekim, skolskim ako nista drugo, nebitno.. Pomoci ce ti pazi sta ti kazem.. Ne kosta te nista.. ;) Previse si mlad da bi se tooliko opterecivao time....
Sačuvana
KG123
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 19

« Odgovor #27 poslato: April 08, 2013, 09:25:28 posle podne »

Kako sam ja razumeo tebi trening dodje kao neka vrsta mucenja... Brate opusti se nemoj da obracas toooliku paznju na ishranu malo po malo koriguj, imas tek 14, laganica, gde zuris tolko pa bukvalno ne ides na takmicenje a i ne moze nista preko noci moras biti istrajan.. I ja se slazem da bi ti razgovor sa psihologom dosta pomogao.. Ali tvoj izbor...
I da, to je vec odlazenje u krajnost sto potpuno izbegavas slatkise i sve moguce da se ne bi ugojio, ej pa ti imas 14 godina, opusti se preterujes.. :)
Nije trening toliki problem, ali od njega ne stizem nista, ni ucenje, ni zabavu sa drugarima... Recimo odem negde da prosetam svi kupe parce pice a ja trcim kuci da bi jeo piletinu..
Ja bih na tvom mestu smanjio treninge, ta 2 puta dnevno je zaista mnogo... Jedi na svaka 2 - 3 sata pazi sta jedes, ali nemoj da toliko posvecujes paznju tome, zasto ne bi pojeo picu nekad sa drugarima, kao sto rekoh, ne valjda biti ekstreman, pa ni u tome.. ako vec vezbas redovno - vezbaj 3-5 puta nedeljno, npr. odmaras utorkom, petkom i nedeljom, a ostalim danima vezbas jednom dnevno, ne vidim poentu tolikog forsiranja... I slobodno daj sebi malo oduska veruj mi! ;)
Znam sve to, ali ja sam opterecen time :D Stalno razmisljam o hrani i treningu, drugari mi kazu da nemam detinjstvo, najvise bih voleo da se opustim i budem bezbrizan kao sva ostala deca.
Sačuvana
KG123
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 19

« Odgovor #26 poslato: April 08, 2013, 09:24:06 posle podne »

Ma opusti se , u principu mozes da jedes sta god pozelis samo moras da pazis koliko ... Ne mozes da se ugojis i ponovo da postanes debeo ako potrosis vise kalorija nego sto uneses ... Prosto ... Slobodno klopaj sta god a sto se tice slatkisa i tako toga samo pripazi koliko jedes i sve ce biti u redu :)
Znam ne bih ja preterivao sada :) Razmisljam da se upise u fudbal posto tamo se dosta trci a to dosta trosi kalorije.
Sačuvana
stefolinhoo
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 572

« Odgovor #25 poslato: April 08, 2013, 09:23:00 posle podne »

Jednostavno postigni balans izmedju unosa i potrosnje kalorija,tj.postrosi onoliko koliko uneses i jedi sta hoces tad!
Sačuvana
Ima tres tresu, ima naj najke i ramena siroka ko regal
DimitrijeBGD
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 100


« Odgovor #24 poslato: April 08, 2013, 09:21:38 posle podne »

Kako sam ja razumeo tebi trening dodje kao neka vrsta mucenja... Brate opusti se nemoj da obracas toooliku paznju na ishranu malo po malo koriguj, imas tek 14, laganica, gde zuris tolko pa bukvalno ne ides na takmicenje a i ne moze nista preko noci moras biti istrajan.. I ja se slazem da bi ti razgovor sa psihologom dosta pomogao.. Ali tvoj izbor...
I da, to je vec odlazenje u krajnost sto potpuno izbegavas slatkise i sve moguce da se ne bi ugojio, ej pa ti imas 14 godina, opusti se preterujes.. :)
Nije trening toliki problem, ali od njega ne stizem nista, ni ucenje, ni zabavu sa drugarima... Recimo odem negde da prosetam svi kupe parce pice a ja trcim kuci da bi jeo piletinu..
Ja bih na tvom mestu smanjio treninge, ta 2 puta dnevno je zaista mnogo... Jedi na svaka 2 - 3 sata pazi sta jedes, ali nemoj da toliko posvecujes paznju tome, zasto ne bi pojeo picu nekad sa drugarima, kao sto rekoh, ne valjda biti ekstreman, pa ni u tome.. ako vec vezbas redovno - vezbaj 3-5 puta nedeljno, npr. odmaras utorkom, petkom i nedeljom, a ostalim danima vezbas jednom dnevno, ne vidim poentu tolikog forsiranja... I slobodno daj sebi malo oduska veruj mi! ;)
Sačuvana
BeastMode
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 476


« Odgovor #23 poslato: April 08, 2013, 09:20:10 posle podne »

Ma opusti se , u principu mozes da jedes sta god pozelis samo moras da pazis koliko ... Ne mozes da se ugojis i ponovo da postanes debeo ako potrosis vise kalorija nego sto uneses ... Prosto ... Slobodno klopaj sta god a sto se tice slatkisa i tako toga samo pripazi koliko jedes i sve ce biti u redu :)
Sačuvana
You are only strong as your weakest link!
KG123
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 19

« Odgovor #22 poslato: April 08, 2013, 09:12:51 posle podne »

Kako sam ja razumeo tebi trening dodje kao neka vrsta mucenja... Brate opusti se nemoj da obracas toooliku paznju na ishranu malo po malo koriguj, imas tek 14, laganica, gde zuris tolko pa bukvalno ne ides na takmicenje a i ne moze nista preko noci moras biti istrajan.. I ja se slazem da bi ti razgovor sa psihologom dosta pomogao.. Ali tvoj izbor...
I da, to je vec odlazenje u krajnost sto potpuno izbegavas slatkise i sve moguce da se ne bi ugojio, ej pa ti imas 14 godina, opusti se preterujes.. :)
Nije trening toliki problem, ali od njega ne stizem nista, ni ucenje, ni zabavu sa drugarima... Recimo odem negde da prosetam svi kupe parce pice a ja trcim kuci da bi jeo piletinu..
Sačuvana
DimitrijeBGD
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 100


« Odgovor #21 poslato: April 08, 2013, 08:42:00 posle podne »

Kako sam ja razumeo tebi trening dodje kao neka vrsta mucenja... Brate opusti se nemoj da obracas toooliku paznju na ishranu malo po malo koriguj, imas tek 14, laganica, gde zuris tolko pa bukvalno ne ides na takmicenje a i ne moze nista preko noci moras biti istrajan.. I ja se slazem da bi ti razgovor sa psihologom dosta pomogao.. Ali tvoj izbor...
I da, to je vec odlazenje u krajnost sto potpuno izbegavas slatkise i sve moguce da se ne bi ugojio, ej pa ti imas 14 godina, opusti se preterujes.. :)
« Poslednja izmena: April 08, 2013, 08:44:53 posle podne od strane DimitrijeBGD » Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #20 poslato: April 08, 2013, 08:12:05 posle podne »

I ja sam odmah pomislio na psihologa...sad kontam da ti je to pod neko moranje...tebi to ne izgleda kao nista posebno,ali nije tako...imas problem koji sam od sebe nece nestati...popricaj sa psihologom i neka ti on kaze misljenje
Sačuvana
BeastMode
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 476


« Odgovor #19 poslato: April 08, 2013, 07:39:57 posle podne »

Terror je u pravu , razgovor sa psihologom bi ti prijao , veruj mi , nije to nista strasno ... Osecao bi se bolje i siguran sam da bi pronasao nacin da resis ovaj problem ... Znas kako kazu "sta te ne ubije , ojaca te " :)
Sačuvana
You are only strong as your weakest link!
KG123
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 19

« Odgovor #18 poslato: April 08, 2013, 07:10:51 posle podne »

batice a da ti posetis nekog psihologa za pocetak.... ;)
Ma nije to za psihologa, nego sam se stvarno vise smorio, svi moji drugari idu zezaju se, muvaju, a ja u to vreme trcim kuci da jedem i da treniram :( bilo bi lako da je jedan trening dnevno i da ne pazim na ishranu ali..
Sačuvana
Terror
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1800


terroristes

« Odgovor #17 poslato: April 08, 2013, 07:07:21 posle podne »

batice a da ti posetis nekog psihologa za pocetak.... ;)
Sačuvana
Nase ce sjene hodati po Becu ,lutati po dvoru , plasiti gospodu...
KG123
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 19

« Odgovor #16 poslato: April 08, 2013, 07:03:24 posle podne »

I ja sam u istoj situaciji bio...Al sam shvatio da me to vodi u propast,krenuo da treniram jace,jedem sta mi se trazi i uzivam.Vaga stoji vec duze vreme!  :)
I mene to vodi u propast, skroz sam zapusti skolu,drustveni zivot,devojke..Izgleda mi kao da ludim ali bez zezanja :(
Sačuvana
stefolinhoo
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 572

« Odgovor #15 poslato: April 08, 2013, 06:53:24 posle podne »

I ja sam u istoj situaciji bio...Al sam shvatio da me to vodi u propast,krenuo da treniram jace,jedem sta mi se trazi i uzivam.Vaga stoji vec duze vreme!  :)
Sačuvana
Ima tres tresu, ima naj najke i ramena siroka ko regal
KG123
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 19

« Odgovor #14 poslato: April 08, 2013, 06:49:08 posle podne »

Pa jedi onda!Nemoj se toliko opterecivati ishranom,ne ides na takmicenja!
Ne znam dal mozete da razumete to :D Ali ja sam pre bio debeo i imam strah od toga da se ugojim ako smanjim treninge i malo korigujem ishranu..
Sačuvana
Stranice: 1 2 [3] 4 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.057 sekundi sa 18 upita.