TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395000 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 19, 2024, 12:36:44 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: HIdroxycut hardcore pro series  (Pročitano 6894 puta)
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12779


Never give up!

« Odgovor #18 poslato: Jul 24, 2013, 10:59:48 posle podne »

Za dobar napredak nije toliko presudan sagorevač već čvrsta volja! Sa njom se sve uspeva a prvenstveno tu mislim na istrajnost u dijeti i to na duže staze.Raznorazni sagorevači će pomoći ako je dijeta sreĂ°ena i to stoji a koji je najbolji itd...to zavisi od čoveka do čoveka.
Sačuvana
Bozauskas
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 5

« Odgovor #17 poslato: Jul 24, 2013, 11:48:52 pre podne »

Pozdrav svima !
Moze jedan savet ? od 10tog maja pa do prvog Jula uspeo sam da skinem 14kg , tacnije da sa 115 dodjem na 101 kg ! a onda za celih 20 dana samo 1 kg ! od prvog Jula do 21.Jula samo JEDAN kilogram ! Nikako da se makne m sa tih 100 kg ! Redukovao sam ishranu ne znam ni ja sam vise da izbacim , smanjim ili dodam Treniram 5-6 dana u nedelji od toga  kombinujem rad sa tegovima , trcanje i rekreativno igram fudbal 1-2 puta sto bi manje vise izgledalo ovako PONEDELJAK : Fudbal UTORAK : Trcanje 35-40 min (oko 4-5 km) , SREDA : Rad sa tegovima pa odma za tim trcanje 35-40 min CETVRTAK :Rad sa tegovima pa odma za tim trcanje 35-40 min, PETAK :   Rad sa tegovima pa odma za tim trcanje 35-40 min, SUBOTA : Fudbal    DA LI JE VREME DA KRENEM SA NEKIM SAGOREVACEM ?!  E sad, probao sam  od sagorevaca da koristim HIdroxycut hardcore ali izgleda da ne reagujem na njega najbolje, u prvom pokusaju prosle godine posle 10tog dana koriscenja javio mi se ubrzan rad srca iz cista mira u sred noci, pa su mi onda na lekarskom u firmi nasli u krvi tragove opijata navodno od toga ! pa sam ja pauzirao sa time i opet pre nedelju dana poceo da pijem , naravno po upustvu ali sad sam posle 5tog dana poceo da osecam malaksalost, i neku vrstu mucnine pa sam prestao ! Napomenuo sam da  HIdroxycut hardcore nije prvi sagorevac koji sam koristio , naprimer ANIMAL mi je extra odgovarao , sa njim sam imao najbolje rezultate a nisam imao nikakve nus pojave ! DA LI DA POJACAM TRENING, PROMENIM ISHRANU.....DA POVECAM BROJ DANA ZA ODMOR,  UZMEM NEKI SAGOREVAC.....STA UCINITI  ?
P.S zna li neko gde moze kod nas da se nabavi ANIMAL ili ima li neka naprednija formula ?
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #16 poslato: Jul 12, 2013, 01:57:42 posle podne »

Postovani ,

mene interesuje jedna stvar, ako je HIdroxycut hardcore pro series u roku a ja sam ga kupio u oktobru prosle godine i bio je cuvan na suvom , tamnom mestu, smem li ga konzumirati sada skoro 8 meseci nakon otvaranja kutije ?

Ako je u roku i ako si ga čuvao kako si naveo, onda nema nikakvih problema :)
Sačuvana
Bozauskas
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 5

« Odgovor #15 poslato: Jul 12, 2013, 11:01:56 pre podne »

Postovani ,

mene interesuje jedna stvar, ako je HIdroxycut hardcore pro series u roku a ja sam ga kupio u oktobru prosle godine i bio je cuvan na suvom , tamnom mestu, smem li ga konzumirati sada skoro 8 meseci nakon otvaranja kutije ?
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #14 poslato: Jul 08, 2013, 02:39:24 posle podne »

probaj prvo sa jednom kapsulom, pre večernjeg treninga, dosta je jak hydroxycut....  ja bih 2 ujutru i 1 pre večernjeg, na primer
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #13 poslato: Jul 07, 2013, 04:46:06 posle podne »

Ako već kažeš da nemaš problema sa snom, uzimaj ga pre oba treninga.
Sačuvana
Dizel
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 4

« Odgovor #12 poslato: Jul 07, 2013, 12:24:44 posle podne »

Mene zanima nacin konzumacije hydroxycut-a? treniram 2 puta dnevno, ujutru kardio, uvece radim tegove.... ince nisam nesto preterano osetljiv na kofein, nekada sam pio dyma burn, secam se da se ga pio oko 9 uvece pre treninga i posle sam mogao da zaspim kao bebica. U koje vreme bi mi najbolje bilo da uzimam doze?
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12779


Never give up!

« Odgovor #11 poslato: Februar 01, 2013, 11:20:35 pre podne »

Animal cuts je jedan jedini i teško da ima tako kompleksnog suplementa kada govorimo o sagorevačima.Ima dosta dobroh i veoma kvalitetnih ali cuts je po meni i mnogima najbolji.
Što se tiče kontrole,znam da je i ranije bilo proplema i da su se neki žalili da su im nalazili nešto nedozvoljeno a veruj mi džaba se žališ oni to ne slušaju.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #10 poslato: Januar 31, 2013, 12:02:11 posle podne »

što se hydroxycut-a tiče kapiram situaciju, ali i ja prvi put čujem za problem tog tipa.

Što se treninga tiče, drago mi je da si imao puno uspeha u skidanju kilaže, ali uvek treba krenuti postepeno - ja više problema imam sa ljudima da ih uverim da smanje intenzitet nego suprotno... jer svi hoće sve i odmah... telo nije naviknuto, ni srce, ni krvni sudovi, ni zglobovi...  pre ili kasnije može doći do neke povrede... ako ništa drugo do pada imuniteta, svedok sam tome iz dana u dan.  Telo je moćna mašina i prilagodiće se, ali sa tom mašinom treba pažljivo rukovati da ne bi došlo do otkaza.  Ogroman, kontinuiran stres organizma nažalost, ne dovodi do uspeha već do povrede i oštećenja zdravlja.
Sačuvana
Bozauskas
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 5

« Odgovor #9 poslato: Januar 31, 2013, 11:50:54 pre podne »

Znam , svestan sam da je dva sata treninga na duze staze lose ali smatrao sam da za prvi period krenem jace a kasnije , nakon mesec dana recimo doziram. Vidi, 2010 godine u julu sam imao 125 kg, krenuo da pijem Animal cuts i da radim samo kardio program u trajanju od sat vremena dnevno , u septembru 2011 sam dosao na 84 kg !  Naravno uz korigovanu ishranu. Ja sam pomalo extrem pa sam u prvom periodu od 4 meseca izbacio so, secer, gazirano, grickalice, hleb, testenine i slicno , pio Elite Whey Protein i Animal......mislim da sam za taj period od 15 meseci popio tri kutije Animala. Medjutim u martu 2012te sam povredio koleno u tom momenti sam imao 92 kg, a od juna 2012 mi je kilaza preko 100 kg ! Tako da je 15tog januara 2013te iznosila 115 kg ! Od tad krecem da koristim Hydroxycut hardcore proseries jer su mi rekli da na trzistu nema Animala i super mi ide......mada mislim da me Animal bolje radi, da se tako izrazim. Onda dolazi taj cuveni lekarski i to vadjenje krvi i mokrace i njihovo objasnjenje da sam pozitivan na opijate ! naravno ja sam im predocio sta sam pio, ponudio im da pogledeju sastav toga, sta sadrzi Hydroxycut hardcore i probaju da nadju odgovor u tome medjutim , oni naravno prvi put cuju za nesto takvo i jednostavno ih ne zanima ! cekaju te njihove, super analize kako ih nazivaju ! napomenuo bih da sa bivsi aktivni sportista i da NE KONZUMIRAM CAK NI ALKOHOL A KAMO LI BILO KOJU VRSTU OPIJATA i zbog toga mi je to neverovatno cudno ! niti poznajem bilo koga ko je koristio bilo koju vrsti sagorevaca a da je pri tom imao slican problem !
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #8 poslato: Januar 31, 2013, 11:28:22 pre podne »

Poceo sam da koristim Hydroxycut hardcore proseries i uz korigovanu ishranu i trening 6 dana u nedeelji od 2h ,  1h kardio 1h tegovi i za 15 dana smrsao 5 kg ! u prvoj nedelji 3.5 u drugoj 1.5 kg ! medjutim, davao sam zbog posla krv na analizu i nasli su mi da sam POZITIVAN NA OPIJATE ! SHOW ! Poslali su to na super analizu i sada cekam izvestaj ! Da li neko zna o cemu bi tu moglo da se radi i koliko dugo se Hydroxycut zadrzava u krvi nakon prestanka konzumiranja ?

pozdrav,
ono što za navedeni proizvod mogu reći , kao i za svaki drugi iz ponude Pansporta je to da je u legalnoj prodaji, a samim tim i da nije štetan po zdravlje. Stoga jesam iznenaĂ°ena.
Za problem tvog tipa prvi put čujem, možda da sačekamo odgovore naših doktora.

A što se tiče treninga i mršavljenja, smatram da je 2 h treninga podosta, možda da malo intenziviraš tegove - ne više od 45 minuta, ali ako ti prija onda ok. Potrebno je, u tvom slučaju, da imaš i dobru podršku u suplementaciji kako ne bi došlo do katabolizma - bcaa, tečne amino (na pola treninga).

ne bih da te razočaram, ali za sagorevanje masti potrebno je duže vremena i kontinuitet, u početku odlazi dosta vode... nadam se da nisi na nekoj rigoroznoj dijeti jer od naglih rezova više štete nego koristi - u dužem vremenskom intervalu
Sačuvana
Bozauskas
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 5

« Odgovor #7 poslato: Januar 31, 2013, 11:01:26 pre podne »

Poceo sam da koristim Hydroxycut hardcore proseries i uz korigovanu ishranu i trening 6 dana u nedeelji od 2h ,  1h kardio 1h tegovi i za 15 dana smrsao 5 kg ! u prvoj nedelji 3.5 u drugoj 1.5 kg ! medjutim, davao sam zbog posla krv na analizu i nasli su mi da sam POZITIVAN NA OPIJATE ! SHOW ! Poslali su to na super analizu i sada cekam izvestaj ! Da li neko zna o cemu bi tu moglo da se radi i koliko dugo se Hydroxycut zadrzava u krvi nakon prestanka konzumiranja ?
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12779


Never give up!

« Odgovor #6 poslato: April 16, 2012, 08:01:38 posle podne »

Mnogi misle da ce samo sagorevac uciniti veci deo posla ali to je greska.On je tu samo blagi pomagac a ishrana je glavna sa odlicnim treningom.Pojacaj treninge,vrsi varijacije sa hidatima i mora biti jos boljih rezultata.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #5 poslato: April 16, 2012, 12:43:21 posle podne »

zato se ovde na forumu dosta priča o variranju ugljenih hidrata - da se telo zbuni i ne privikne na jedan te isti način ishrane.
Produži trajanje kardio treninga.

Sagorevač je ok, nastavi sa njim.  Najbolje bi bilo da zapisuješ svaki trening, i šta i kako jedeš. Onda ćeš ubuduće imati podatke gde grešiš, ako doĂ°e do zastoja.

Inače to je normalno i dešava se, a moguće je, ukoliko pametno treniraš i jedeš, ostaneš pri istoj kilaži da smanjuješ obime i to je extra veruj mi...
Sačuvana
markosvilajnac
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 14

« Odgovor #4 poslato: April 13, 2012, 06:45:18 posle podne »

Verovatno je navikavanje organizma, vec sam podigao tempo treninga, i kardio ii u teretani ali sam mislio da cu uz sagorevac moci jos malo vise od ovoga. Kilaza ide na dole ali  mnogo mnogo sporije nego ranije. Zato sam ubacio sagorevac da mi jos pomogne u tome.
Sačuvana
Stranice: [1] 2 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.092 sekundi sa 18 upita.