TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395142 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 25, 2024, 03:38:35 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Ekto nabijanje mase  (Pročitano 8229 puta)
Didza
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 111

« Odgovor #12 poslato: Maj 04, 2013, 04:32:38 posle podne »

Nikolic stvarno Vam od srca hvala jer sam ovo trazio a nikako nisam mogao da nadjem , stvarno vam hvala puno.
Sačuvana
NIKOLIC>
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 962


« Odgovor #11 poslato: Maj 04, 2013, 12:35:35 posle podne »

E da, zaboravio sam da ti kazem, odgledaj ove klipove obavezno, ima dosta korisnih informacija:

http://www.youtube.com/watch?v=6B6lZf6fxIg
http://www.youtube.com/watch?v=2d03M228GdU
http://www.youtube.com/watch?v=95FZMspM5tU
https://www.youtube.com/watch?v=i8TKXh-VT1I
Sačuvana
"In the land of the blind, the one-eyed man is king"
Didza
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 111

« Odgovor #10 poslato: Maj 03, 2013, 09:28:06 posle podne »

Vazi, hvala vam puno na savjetima .
Sačuvana
Nikola Najdanovic
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 825


Personalni trener FISAF International

Fitness Portal
« Odgovor #9 poslato: Maj 03, 2013, 09:14:12 posle podne »

Da napomnem da imam skoliozu kicmenog stuba , pa ne znam dal bi mi odgovarale vjezbe tipa: cucanj,mrtvo, jer mi je bas slaba kicma

Ovo ce verovatno zvuciti smesno ali ukoliko si u mogucnosti da cucnes s rancem na ledjima onda slobodno vezbaj cucanj u teretani. Probaj i prednji i zadnji i sa bucicama i hack masinu. Sta god ti odgovara.. A onda taj isti ranac baci na pod i probaj da li mozes da ga podignes. Ukoliko mozes onda to i vezbaj u teretani. Obicno, sumo, rumusko, rack .. sta god ti najvise odgovara. Niko ne ocekuje od tebe da dizes 200kg na mrtvom i da cucis sa 150kg! Radi sa koliko se osecas sposobno.
Sačuvana
NIKOLIC>
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 962


« Odgovor #8 poslato: Maj 03, 2013, 08:56:49 posle podne »

Da napomnem da imam skoliozu kicmenog stuba , pa ne znam dal bi mi odgovarale vjezbe tipa: cucanj,mrtvo, jer mi je bas slaba kicma
Imam i ja blagu skoliozu i nista mi ne smeta, pazi kako izvodis vezbe i sve ce biti u redu.
Sačuvana
"In the land of the blind, the one-eyed man is king"
Didza
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 111

« Odgovor #7 poslato: Maj 03, 2013, 08:54:13 posle podne »

Da napomnem da imam skoliozu kicmenog stuba , pa ne znam dal bi mi odgovarale vjezbe tipa: cucanj,mrtvo, jer mi je bas slaba kicma
Sačuvana
Nikola Najdanovic
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 825


Personalni trener FISAF International

Fitness Portal
« Odgovor #6 poslato: Maj 03, 2013, 08:47:18 posle podne »


Zasto da ne radi lat, razvlacenja, ekstenzije.. ?? :)


Zato sto je prioritet ektomorfa da uz sto manje treninga napravi sto vise materjala na sebi. Vidis i sam da ima problema s kilogramima tj sa kalorijama. Sve te male vezbice nisu potrebne da bi izgradio solidnu osnovu a sigurno mu oduzimaju dragoceno vreme. 3-4 vezbi po treningu sa niskim do umerenim brojem ponavljanja i progresivnim povecanjem tezine je najboje resenje.

*Good morning vezbu sam izostavio.
Sačuvana
Stefan991
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 308

« Odgovor #5 poslato: Maj 03, 2013, 06:55:26 posle podne »

Ocigledno je da ovo sto trenutno jedes nije dovoljno.

Sto se tice treninga 3 puta nedeljno je sasvim ok. Vezbe koje trebas da radis jesu cucanj, mrtvo, veslanje u pretklonu, zgibove, stojeci vojnicki, bench, stojeci pregib sipkom za biceps i propadanja. Nista vise. Nemoj da gubis kalorije radeci pek dek, noznu ekstenziju, razvlacenja, lat, sajle.... Trening sto jednostavniji i sto jaci ali sa dobrim zagrevanjem.

Zasto da ne radi lat, razvlacenja, ekstenzije.. ?? :)

Nisu svi lifteri, ljudi grade misicnu masu i bez liftova.
Sačuvana
Nikola Najdanovic
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 825


Personalni trener FISAF International

Fitness Portal
« Odgovor #4 poslato: Maj 03, 2013, 06:40:12 posle podne »

Ocigledno je da ovo sto trenutno jedes nije dovoljno.

Sto se tice treninga 3 puta nedeljno je sasvim ok. Vezbe koje trebas da radis jesu cucanj, mrtvo, veslanje u pretklonu, zgibove, stojeci vojnicki, bench, stojeci pregib sipkom za biceps i propadanja. Nista vise. Nemoj da gubis kalorije radeci pek dek, noznu ekstenziju, razvlacenja, lat, sajle.... Trening sto jednostavniji i sto jaci ali sa dobrim zagrevanjem.
Sačuvana
Didza
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 111

« Odgovor #3 poslato: Maj 03, 2013, 06:22:13 posle podne »

Evo ja sam napisao plan prehrane pa vi procijenite je li dovoljno. U pocetku sam dobro krenuo nabio za mjesec dana 2 kvalitetna kg , i onda sam odjednom stao sto se napretka tice.
Sačuvana
NIKOLIC>
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 962


« Odgovor #2 poslato: Maj 03, 2013, 06:11:46 posle podne »

Ako se ne gojis, onda ne jedes dovoljno.
Sačuvana
"In the land of the blind, the one-eyed man is king"
Didza
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 111

« Odgovor #1 poslato: Maj 03, 2013, 06:05:31 posle podne »

Poz svima pocetnik sam kako sam i gore naveo. vVec par godina mnogo citam o ishrane i treningu.Imam 16 godina visok sam 173 imam 54 kg. Nedavno sam poceo u teretanu isao sam 5 puta nedeljno sad sam smanjio na 3 puta jer teze nabijam masu kad idem 5 puta mnogo se trosim na treninzima, pa sam sve uklopio u 3 puta nedeljno.Kuci mi ne daju da kupujem nista od suplemenata.Hranim se uglavnom zdravo znaci: svaki dan riza po 100-150g (mjerim prije kuvanja) meso bijelo,junetina,teletina, mlijeko,ovsene , rizine keksice,puter od kiirikija,sve zdravo uglavno i pijem naravno dosta vode.Kuci mi stalno govore da se ne mogu udebljat jer je sva ova hrana uglavnom dijetalna, pa me i to malo buni.Znaci cilj mi je masa , dal trebam junkat. Sta od hrane da isforsiram da sto prije nabacim tjelesnu masu , je ja koliko god da se debljam meni se to fino rasporedi jer sam mrsav, i stalno imam trbusnjake i izdefinisan sam.

Pa ovako ujutru za dorucak 100g ovsenih dvije kasike mlevenog keksa radi ljepseg ukusa 250ml mlijeka i 2 jaja na oko krisku hleba uz jaja.

Rucak recimo neko meso danas sam jeo crveno 100g przenog + 200g kuvane rize hleba krisku.

medjuobrok 10 rizinih keksica.

vecera meso od rucka sta ostane i riza

prije spavanja na 5 rizinih kolacica namazen gnjecenu bananu sa puterom od kikirikija(2 kasike) i 1 kasika kesa + casa mlijeka


Korigujte ovaj plan ishrane jer znam da treba korigovati dosta toga.
Sačuvana
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.113 sekundi sa 18 upita.