TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394576 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 04:09:33 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 6 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Slike vasih obroka  (Pročitano 14884 puta)
BakiKG
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 114


« Odgovor #72 poslato: Maj 24, 2013, 10:13:07 posle podne »

Evo me :P Nisam jos napravi moram da kupim protein posto se potrosilo :D
Sačuvana
Nikola Najdanovic
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 825


Personalni trener FISAF International

Fitness Portal
« Odgovor #71 poslato: Maj 24, 2013, 06:26:45 posle podne »

Ako posmatrate whey kao magicni prasak za oporavak, onda cete ga koristiti samo sa vodom odmah posle treninga. Ako posmatrate whey kao hranu onda ide i kolace i u mleko i u cinke...
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #70 poslato: Maj 24, 2013, 01:49:00 posle podne »

Baki je u kuhinji,sigurno pokusava da napravi proteinsku strudlu ili nesto...  ;)  :D
Sačuvana
Milan 21
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 243

« Odgovor #69 poslato: Maj 24, 2013, 01:42:13 posle podne »

To dal whey gubi svojstva kad se ispece ili proprzi,to jedino ovi strucnjaci nutricionisti sa foruma mogu tacno da odgovore,za krtinu sigurno znam da ne gubi svojstva :) U principu stvarno zasto bi przili whey,ja bi ga recimo umutio sa nekim belancetom ili slicno, kao krem preko tog kolaca ili sta li vec,ali opet svako ima neki svoj princip i metod to postujem.
Ivoone nemoj da se nadjes prozvana,ovo je samo suceljavanje misljena,tvoje razmisljanje i  nacin zivota je pozitivniji od 80 % danasnjih devojaka,sto je za pohvalu,a sad da se vratimo na obroke:) Gde li nam se Baki denuo :D?
Sačuvana
Stefan991
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 308

« Odgovor #68 poslato: Maj 24, 2013, 10:53:02 pre podne »

Pecenjem/kuvanjem whey gubi svoje vrednosti. Ne sumnjam da popravi ukus, ali ako racunate proteine iz tog obroka, sto je valjda najvaznije, otpisite whey. ;)

Ja mislim Stefane da nisi u pravu. protein ne gubi svoju nutritivnu vrednost,termickom obradom, mozda izgubi neke vitamine i minerale,ako ih vec ima. Pa kako objasnjavas termicku obradu mesa,meso ne mozemo jesti zivo,npr,kilogram junetine kad se ispece mislis da su sve belancevine unistene, jel mislis da bi trebalo sve da jedemo u presnom obliku?:)Mislim da ta teorija ne pije vodu.Malo smo skrenuli sa teme,ali sve to ide u rok sluzbe :)

Donekle gubi svoje vrednosti, nije to samo teorija a koliko zavisi od temperature, vremena obrade i td...
Meni je opet besmisleno bacati skupi proteinski prasak na kolace i sl... Jednostavno sacekam neki junk day i opalim parce krempite recimo. :)
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #67 poslato: Maj 24, 2013, 08:56:31 pre podne »

Pecenjem/kuvanjem whey gubi svoje vrednosti. Ne sumnjam da popravi ukus, ali ako racunate proteine iz tog obroka, sto je valjda najvaznije, otpisite whey. ;)

Ja mislim Stefane da nisi u pravu. protein ne gubi svoju nutritivnu vrednost,termickom obradom, mozda izgubi neke vitamine i minerale,ako ih vec ima. Pa kako objasnjavas termicku obradu mesa,meso ne mozemo jesti zivo,npr,kilogram junetine kad se ispece mislis da su sve belancevine unistene, jel mislis da bi trebalo sve da jedemo u presnom obliku?:)Mislim da ta teorija ne pije vodu.Malo smo skrenuli sa teme,ali sve to ide u rok sluzbe :)


Whey je prosao brdo procesa tako da mu dodatno kuvanje i pechenje nije potrebno.. Ne znam sta pravite filozofiju od shejka, pa pobogu ispecite neku zivinu, kopitara papkara i tako dalje, manite se pechenja wheya, sto bi to neko radio u zivotu hahaha. Shejk je tu da se popije pro forme kad treba i cao zdravo
Sačuvana
Milan 21
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 243

« Odgovor #66 poslato: Maj 24, 2013, 08:54:31 pre podne »

Pecenjem/kuvanjem whey gubi svoje vrednosti. Ne sumnjam da popravi ukus, ali ako racunate proteine iz tog obroka, sto je valjda najvaznije, otpisite whey. ;)

Ja mislim Stefane da nisi u pravu. protein ne gubi svoju nutritivnu vrednost,termickom obradom, mozda izgubi neke vitamine i minerale,ako ih vec ima. Pa kako objasnjavas termicku obradu mesa,meso ne mozemo jesti zivo,npr,kilogram junetine kad se ispece mislis da su sve belancevine unistene, jel mislis da bi trebalo sve da jedemo u presnom obliku?:)Mislim da ta teorija ne pije vodu.Malo smo skrenuli sa teme,ali sve to ide u rok sluzbe :)
Sačuvana
Stefan991
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 308

« Odgovor #65 poslato: Maj 24, 2013, 08:43:35 pre podne »

Pecenjem/kuvanjem whey gubi svoje vrednosti. Ne sumnjam da popravi ukus, ali ako racunate proteine iz tog obroka, sto je valjda najvaznije, otpisite whey. ;)
Sačuvana
BakiKG
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 114


« Odgovor #64 poslato: Maj 24, 2013, 07:18:36 pre podne »

ne bi trebalo protein kuvati, peci i slicno
Sto ne bi trebalo? Video sam da mnogo profesionalni BB spremaju torte i kolace od wheya i ostalih proteina.
BTW, extra je to, moram da ja napravim jedan :D
Sačuvana
Colgate Toothpaste
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 217


« Odgovor #63 poslato: Maj 24, 2013, 12:21:36 pre podne »

ne bi trebalo protein kuvati, peci i slicno
Sačuvana
Jedem munje, serem gromove.
Terorisem ovce i kokoske.
IamWhatIam
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 23


I am wg+hat I am

« Odgovor #62 poslato: Maj 20, 2013, 04:45:54 posle podne »

Gde u NS-u ima suši? Polomih se tražći   :P  ;D
Sačuvana
BakiKG
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 114


« Odgovor #61 poslato: Maj 20, 2013, 09:38:11 pre podne »

Kajgana 2 cela jaja i 100g elle + salata i ella :)
Sačuvana
BakiKG
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 114


« Odgovor #60 poslato: Maj 20, 2013, 08:33:29 pre podne »

sushi je fantastična hrana.... mislila sam da mi se neće svideti ali kad probaš nekoliko puta ozbiljno se navučeš na njega!
Bas sam i ja mislio da mi se nece svideti, posto svi koji su probali pricali su da je odvratan :D Ali meni je bas prelep.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #59 poslato: Maj 20, 2013, 07:51:43 pre podne »

sushi je fantastična hrana.... mislila sam da mi se neće svideti ali kad probaš nekoliko puta ozbiljno se navučeš na njega!
Sačuvana
BakiKG
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 114


« Odgovor #58 poslato: Maj 20, 2013, 07:42:49 pre podne »

Danasnji dorucak :D
Heljdine palacinke: Belanca, heljdino brasno, prasak za pecivo.
Namaz: Banana i malo balans vocnog jogurta i cimeta u blender.

Onda musli: Razane,jecmene,ovsene,suvo grozdje, badem + malo vocnog jogurta.
I sendvic: Crni tost, ella, cureca prsa, kupus salata.

Jesi ti to na masi Baki :) ?
Jesam :)
Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 6 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.084 sekundi sa 18 upita.