TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395189 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 28, 2024, 08:33:12 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: GORNJI TRAPEZ (VRAT)  (Pročitano 8127 puta)
bbjelica
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 690


Ko nema u glavu - ima u ruke !

« Odgovor #25 poslato: Maj 26, 2013, 11:23:13 posle podne »

Pedja, ajd pls daj mišljenje u vezi ovoga:

http://www.pansport.rs/forum/index.php?topic=165701.msg2214861#msg2214861

Hvala unapred.
Sačuvana
Kad čovek umre ne oseća ništa, nikakvu bol, ali zato ljudi oko njega pate ... Isto je i kada si glup. :)
bbjelica
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 690


Ko nema u glavu - ima u ruke !

« Odgovor #24 poslato: Maj 26, 2013, 11:21:07 posle podne »

Cimanje sa velikim intenzitetom... Trebalo bi da prodje za par dana. Uvek se dobro istegni na kraju treninga i zagrej na početku. Prva serija sa manjim težinama 30-50%.
ćao  ;)

Ma radim ja "piramidu" (težinsku progresiju) 1x20, 1x15, 1x10, 2x5, 2x3, 1x1 (max) a onda degresiju 2x3, 2x5.

Nije baš to da uzmem sad najveću težinu pa cimam ko lud.

Istegnuće se desilo na 2x3 progresivno, ali kod druge vežbe, dakle pri samom kraju treninga.

:)
btw, inače jedan od uzroka nastanka povrede je zamor. Tako da se povrede i javljaju često pri raju treninga... Za 5% smanji težinu; -)

Hvala Pedja.

Izvini što se nisam javio odmah.

:)
Sačuvana
Kad čovek umre ne oseća ništa, nikakvu bol, ali zato ljudi oko njega pate ... Isto je i kada si glup. :)
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #23 poslato: Maj 26, 2013, 11:20:31 posle podne »

 ;)
Sačuvana
bbjelica
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 690


Ko nema u glavu - ima u ruke !

« Odgovor #22 poslato: Maj 26, 2013, 11:15:45 posle podne »

B, jesi dobro? jel treniraš trapezoide?

Zaboravio sam da sam uopšte bio povredjen.

:)

Super je. Treniram normalno i redovno.

Sve se završilo za 2-3 dana.

Hvala Pedja.
Sačuvana
Kad čovek umre ne oseća ništa, nikakvu bol, ali zato ljudi oko njega pate ... Isto je i kada si glup. :)
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #21 poslato: Maj 25, 2013, 08:08:47 posle podne »

Cimanje sa velikim intenzitetom... Trebalo bi da prodje za par dana. Uvek se dobro istegni na kraju treninga i zagrej na početku. Prva serija sa manjim težinama 30-50%.
ćao  ;)

Ma radim ja "piramidu" (težinsku progresiju) 1x20, 1x15, 1x10, 2x5, 2x3, 1x1 (max) a onda degresiju 2x3, 2x5.

Nije baš to da uzmem sad najveću težinu pa cimam ko lud.

Istegnuće se desilo na 2x3 progresivno, ali kod druge vežbe, dakle pri samom kraju treninga.

:)
btw, inače jedan od uzroka nastanka povrede je zamor. Tako da se povrede i javljaju često pri raju treninga... Za 5% smanji težinu; -)
Sačuvana
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #20 poslato: Maj 25, 2013, 08:06:41 posle podne »

B, jesi dobro? jel treniraš trapezoide?
Sačuvana
bbjelica
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 690


Ko nema u glavu - ima u ruke !

« Odgovor #19 poslato: Maj 11, 2013, 02:03:46 posle podne »

Cimanje sa velikim intenzitetom... Trebalo bi da prodje za par dana. Uvek se dobro istegni na kraju treninga i zagrej na početku. Prva serija sa manjim težinama 30-50%.
ćao  ;)

Ma radim ja "piramidu" (težinsku progresiju) 1x20, 1x15, 1x10, 2x5, 2x3, 1x1 (max) a onda degresiju 2x3, 2x5.

Nije baš to da uzmem sad najveću težinu pa cimam ko lud.

Istegnuće se desilo na 2x3 progresivno, ali kod druge vežbe, dakle pri samom kraju treninga.

:)
« Poslednja izmena: Maj 11, 2013, 02:06:59 posle podne od strane bbjelica » Sačuvana
Kad čovek umre ne oseća ništa, nikakvu bol, ali zato ljudi oko njega pate ... Isto je i kada si glup. :)
bbjelica
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 690


Ko nema u glavu - ima u ruke !

« Odgovor #18 poslato: Maj 11, 2013, 01:50:43 posle podne »

Juče je bilo bolje, a danas značajno bolje.

Mislim da ću sutra da treniram.

Hvala Pedja.
Sačuvana
Kad čovek umre ne oseća ništa, nikakvu bol, ali zato ljudi oko njega pate ... Isto je i kada si glup. :)
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #17 poslato: Maj 11, 2013, 08:35:50 pre podne »

Cimanje sa velikim intenzitetom... Trebalo bi da prodje za par dana. Uvek se dobro istegni na kraju treninga i zagrej na početku. Prva serija sa manjim težinama 30-50%.
ćao  ;)
Sačuvana
bbjelica
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 690


Ko nema u glavu - ima u ruke !

« Odgovor #16 poslato: Maj 10, 2013, 04:16:28 posle podne »

Pedja pomagaj !

:)

Jače težine, manji broj ponavljanja, snažan intenzivan trening ... mi pomaže da brže dobijam mišićnu masu.

Kod "stojećeg letenja" bučicama (za ramena) istegao sam (ili nešto slično) tzv. gornji deo trapezastog mišića, koji je deo vrata.

Hladio, grejao, ledirao, tuširao, istezao ... opet boli ... jutros popio Diclofenac duo.

Šta bih još trebao da uradim ?!

Hvala unapred.
e moj bjelice, a ja ti upravo napisao savet u drugoj temi... Ne preteruj sa težinama, ne radi na cimanja, a dobro se zagrej...
Napravi pauzu par dana, blago hladi, nadji položaj da opuštaš vrat, trapez, ramena... Možeš utrljati heptrombin. Nije loše lepiti kineziotejp..

Pročitao sam malopre. Da, to je posledica toga. Mada mi trening odgovara, pomak u masi i snazi je značajan a katabolizam sveden na minimum.

Biće da sam cimnuo bezveze, jer nisam čak ni stavio max težinu, već radio sa tri ponavljanja, Išao u "piramidu", progresivno sa težinom i čak ostavio mesta za plus još 2x2,5 kg u jednom ponavljanju.

O čemu se tačno radi ?!

Jel to istegnuće ... ili nešto drugo ?!

Evo bolje mi je, posle pola dana i jednog Diklofenac duo jutros.

:)
da, istegao si mišić. Javi za par dana kako je, malo rastereti ramena i smanji težine. Napravi par dana pauze....
Javi kako ide

To istegnuće ne bi trebalo da je nešto opasno ... ?!

Jel ono posledica "cimanja" ili prevelikog intenziteta treninga ?!

Pauziram 2-3 dana, a onda ramena radim tek sa još dodatnih 7 dana. Mislim da će biti dovoljno.

Hvala Pedja.

:)
Sačuvana
Kad čovek umre ne oseća ništa, nikakvu bol, ali zato ljudi oko njega pate ... Isto je i kada si glup. :)
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #15 poslato: Maj 10, 2013, 04:13:22 posle podne »

Pedja pomagaj !

:)

Jače težine, manji broj ponavljanja, snažan intenzivan trening ... mi pomaže da brže dobijam mišićnu masu.

Kod "stojećeg letenja" bučicama (za ramena) istegao sam (ili nešto slično) tzv. gornji deo trapezastog mišića, koji je deo vrata.

Hladio, grejao, ledirao, tuširao, istezao ... opet boli ... jutros popio Diclofenac duo.

Šta bih još trebao da uradim ?!

Hvala unapred.
e moj bjelice, a ja ti upravo napisao savet u drugoj temi... Ne preteruj sa težinama, ne radi na cimanja, a dobro se zagrej...
Napravi pauzu par dana, blago hladi, nadji položaj da opuštaš vrat, trapez, ramena... Možeš utrljati heptrombin. Nije loše lepiti kineziotejp..

Pročitao sam malopre. Da, to je posledica toga. Mada mi trening odgovara, pomak u masi i snazi je značajan a katabolizam sveden na minimum.

Biće da sam cimnuo bezveze, jer nisam čak ni stavio max težinu, već radio sa tri ponavljanja, Išao u "piramidu", progresivno sa težinom i čak ostavio mesta za plus još 2x2,5 kg u jednom ponavljanju.

O čemu se tačno radi ?!

Jel to istegnuće ... ili nešto drugo ?!

Evo bolje mi je, posle pola dana i jednog Diklofenac duo jutros.

:)
da, istegao si mišić. Javi za par dana kako je, malo rastereti ramena i smanji težine. Napravi par dana pauze....
Javi kako ide
Sačuvana
bbjelica
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 690


Ko nema u glavu - ima u ruke !

« Odgovor #14 poslato: Maj 10, 2013, 03:57:53 posle podne »

JEDNA SERIJA - PET PONAVLAJNJA !

PROBAJTE ...


http://www.manemoj.com/?url=links%2Fstart&a=open&id=68888&fb_action_ids=193515847465928&fb_action_types=og.likes&fb_source=other_multiline&action_object_map={%22193515847465928%22%3A650714724955524}&action_type_map={%22193515847465928%22%3A%22og.likes%22}&action_ref_map=[]
Sačuvana
Kad čovek umre ne oseća ništa, nikakvu bol, ali zato ljudi oko njega pate ... Isto je i kada si glup. :)
bbjelica
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 690


Ko nema u glavu - ima u ruke !

« Odgovor #13 poslato: Maj 10, 2013, 03:36:34 posle podne »

Pedja pomagaj !

:)

Jače težine, manji broj ponavljanja, snažan intenzivan trening ... mi pomaže da brže dobijam mišićnu masu.

Kod "stojećeg letenja" bučicama (za ramena) istegao sam (ili nešto slično) tzv. gornji deo trapezastog mišića, koji je deo vrata.

Hladio, grejao, ledirao, tuširao, istezao ... opet boli ... jutros popio Diclofenac duo.

Šta bih još trebao da uradim ?!

Hvala unapred.
e moj bjelice, a ja ti upravo napisao savet u drugoj temi... Ne preteruj sa težinama, ne radi na cimanja, a dobro se zagrej...
Napravi pauzu par dana, blago hladi, nadji položaj da opuštaš vrat, trapez, ramena... Možeš utrljati heptrombin. Nije loše lepiti kineziotejp..

Pročitao sam malopre. Da, to je posledica toga. Mada mi trening odgovara, pomak u masi i snazi je značajan a katabolizam sveden na minimum.

Biće da sam cimnuo bezveze, jer nisam čak ni stavio max težinu, već radio sa tri ponavljanja, Išao u "piramidu", progresivno sa težinom i čak ostavio mesta za plus još 2x2,5 kg u jednom ponavljanju.

O čemu se tačno radi ?!

Jel to istegnuće ... ili nešto drugo ?!

Evo bolje mi je, posle pola dana i jednog Diklofenac duo jutros.

:)
Sačuvana
Kad čovek umre ne oseća ništa, nikakvu bol, ali zato ljudi oko njega pate ... Isto je i kada si glup. :)
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #12 poslato: Maj 10, 2013, 03:33:26 posle podne »

Ima biceps kao glavu: veliku, masnu i okruglu :)
  :D
Sačuvana
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #11 poslato: Maj 10, 2013, 03:32:16 posle podne »

Pedja pomagaj !

:)

Jače težine, manji broj ponavljanja, snažan intenzivan trening ... mi pomaže da brže dobijam mišićnu masu.

Kod "stojećeg letenja" bučicama (za ramena) istegao sam (ili nešto slično) tzv. gornji deo trapezastog mišića, koji je deo vrata.

Hladio, grejao, ledirao, tuširao, istezao ... opet boli ... jutros popio Diclofenac duo.

Šta bih još trebao da uradim ?!

Hvala unapred.
e moj bjelice, a ja ti upravo napisao savet u drugoj temi... Ne preteruj sa težinama, ne radi na cimanja, a dobro se zagrej...
Napravi pauzu par dana, blago hladi, nadji položaj da opuštaš vrat, trapez, ramena... Možeš utrljati heptrombin. Nije loše lepiti kineziotejp..
Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.089 sekundi sa 17 upita.