TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397192 Teme od strane 25045 Članovi Poslednji član: IanVhk502

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 28, 2024, 10:22:50 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Masa i kreatin  (Pročitano 3600 puta)
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #14 poslato: Novembar 11, 2013, 06:12:17 posle podne »

Hvala svima,pomerio sam krealkalin malo na stranu,a protein koristim sajtekov crveni.pozdrav

Super suplementacija, samo nastavi sa ishranom i treningom i javi nam rezultate...  možda baš tvoja priča bude motivacija nekom drugom sa foruma :=)
Sačuvana
partenon
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 10

« Odgovor #13 poslato: Novembar 11, 2013, 07:20:41 pre podne »

Hvala svima,pomerio sam krealkalin malo na stranu,a protein koristim sajtekov crveni.pozdrav
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 17110


« Odgovor #12 poslato: Novembar 08, 2013, 06:13:55 posle podne »

Otprilike,uzimaš sve što ima u ponudi :D Svaka čast!
Ja ne bih ništa dodao,samo pravilno treniraj,pravilno se hrani i samo napred!
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #11 poslato: Novembar 08, 2013, 02:18:43 posle podne »

Samo teretana,ali ukljucujem sveu treninge ,dobio sam shotgun juce nisam ga koristio nikad niti bilo sta od no reaktora ,ovo sto imam uzimao sam krealkalin+bcaaa+glutamin pre treninga a posle treninga bcaaa+glutamin +protein i uvece pred spavanje protein sad sa shotgun ne znam kako i sta da li da izbacim kre alkalin a da uzmem njega samo pre treninga pola doze da probam zbog tolerancije .vitamin uzimam posle obroka pozdrav


A koji su tvoji ciljevi konkretno?

Što se tiče NO reaktora, ako želiš bolji fokus, bolju miš. pumpu, više snage i energije - to je namena NO reaktora. Možeš probati, da vidiš kako reaguješ, sa jednom manjom mericom - uglavnom savetujemo pola doze za prvi put, čisto da testiraš.  Piješ ga samo pre treninga u teretani, a ako nastaviš redovno da ga piješ ja bih ti savetovala da ostaviš za sada Kre alkalyn sa strane.

Bcaa i glutamin pre treninga i posle treninga sve kao što si napisao, to je ok.  

Koje doze glutamina i BCAA uzimaš?

Protein pre spavanja - koji protein je konkretno u pitanju?   Da li si razmišljao možda o uzimanju kazeina pre spavanja?

Sačuvana
partenon
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 10

« Odgovor #10 poslato: Novembar 08, 2013, 10:44:00 pre podne »

Samo teretana,ali ukljucujem sveu treninge ,dobio sam shotgun juce nisam ga koristio nikad niti bilo sta od no reaktora ,ovo sto imam uzimao sam krealkalin+bcaaa+glutamin pre treninga a posle treninga bcaaa+glutamin +protein i uvece pred spavanje protein sad sa shotgun ne znam kako i sta da li da izbacim kre alkalin a da uzmem njega samo pre treninga pola doze da probam zbog tolerancije .vitamin uzimam posle obroka pozdrav
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #9 poslato: Novembar 08, 2013, 08:52:37 pre podne »

Kvalitetna suplementacija, nema šta. :) Nadam se da je i ishrana isto takva.

Treniraš samo u teretani ili se baviš još nekim sportom?
Sačuvana
partenon
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 10

« Odgovor #8 poslato: Novembar 08, 2013, 08:49:19 pre podne »

Pozdrav svima.Pomoc oko suplementacije ja cu vam reci sta imam a vi ako mozete napisite mi kako sta da uzimam .Imam BCAA 5050 ,imam Glutamin ,krealkalyn,protein,no shotgun,i vitamine my favorite multiplex,i vitamin c pozdrav svima
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #7 poslato: Maj 23, 2013, 08:49:56 pre podne »

Niko ne može ovako napamet da ti ispiše program, to je vrlo individualno, ali čisto da imaš orijentir, evo jedne teme koja ti može biti od koristi
http://www.pansport.rs/forum/index.php?topic=72681.0
Sačuvana
Stefanbor14
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 25

« Odgovor #6 poslato: Maj 22, 2013, 03:58:44 posle podne »

Pozdrav Stefane,

za pocetak nam reci koliko godina imas, koliko si visok, tezak. Takodje me zanima kakva ti je trenutna ishrana, pa nije lose da napises kako ti izgledaju obroci u toku dana.

U principu, kada je masa u pitanju, treba da jedes sto vise, kad nisi gladan i kad ti se ne jede, da ne kazem i na silu. Sto se tice izbora namirnica, donekle je tacno to "sta dohvatis", ali, bolje je da se trudis da bude kvalitetno, i zbog zdravlja a i da masa bude kvalitetnija.

Proteine unosis iz mesa ( belo i crveno, pozeljno je da bude manje masno ), ribe, jaja, mleka i mlecnih prozvoda ( opet, manje masnih, da ne budu bas punomasni proizvodi ). Uhljene hidrate ( kvalitetne ) unosis iz ovsenih pahuljica, krompira, pirinca ( belog i integralnog ), testenine povremeno. Zdrave masti idu iz ribe, maslinovog ulja, kostunjavog voca ( badem, lesnik, pistaci, orasi...), i to jedes po malo, saka je dovoljna, za uzinu ili uz neki obrok, zavisi.

Skolski se kaze da imas tri glavna obroka i dve uzine, ali, mozes to pojacati pa imati 4 jaca obroka, u zavisnosti od toga kako ti bude odgovaralo.
Ovako,visok sam 182 tezak 60kg.Hranim se sta dohvatim,pasulj,sarma,spagete,hleb,pice,pljeskavice i to.
A da,pocinjem da pijem kreatin "Creatine fuel powder" i nesto o njemu ako moze,koliko da pijem. Imam 17god. :)

I ja se slazem sa Markom, mislim da ti kreatin jos uvek nije potreban, bolje je da za pocetak poradis na ishrani i treningu pa kreatin ubaci kasnije.

Nemoj da preskaces obroke, jedi na svaka 3 sata, i obavezno povecaj kolicinu. Mozes uzeti vitamine B grupe, oni hoce da pojacaju apetit, mogu ti biti od koristi.

Okej,aa mozete mi napisati trening za celu nedelju,znam sve vezbe i kako se trenira. :) Samo me to zanima jos. Hvala.

Okej,aa mozete mi napisati trening za celu nedelju,znam sve vezbe i kako se trenira. Smiley Samo me to zanima jos. Hvala.
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2067


« Odgovor #5 poslato: Maj 19, 2013, 09:59:17 posle podne »

Pozdrav Stefane,

za pocetak nam reci koliko godina imas, koliko si visok, tezak. Takodje me zanima kakva ti je trenutna ishrana, pa nije lose da napises kako ti izgledaju obroci u toku dana.

U principu, kada je masa u pitanju, treba da jedes sto vise, kad nisi gladan i kad ti se ne jede, da ne kazem i na silu. Sto se tice izbora namirnica, donekle je tacno to "sta dohvatis", ali, bolje je da se trudis da bude kvalitetno, i zbog zdravlja a i da masa bude kvalitetnija.

Proteine unosis iz mesa ( belo i crveno, pozeljno je da bude manje masno ), ribe, jaja, mleka i mlecnih prozvoda ( opet, manje masnih, da ne budu bas punomasni proizvodi ). Uhljene hidrate ( kvalitetne ) unosis iz ovsenih pahuljica, krompira, pirinca ( belog i integralnog ), testenine povremeno. Zdrave masti idu iz ribe, maslinovog ulja, kostunjavog voca ( badem, lesnik, pistaci, orasi...), i to jedes po malo, saka je dovoljna, za uzinu ili uz neki obrok, zavisi.

Skolski se kaze da imas tri glavna obroka i dve uzine, ali, mozes to pojacati pa imati 4 jaca obroka, u zavisnosti od toga kako ti bude odgovaralo.
Ovako,visok sam 182 tezak 60kg.Hranim se sta dohvatim,pasulj,sarma,spagete,hleb,pice,pljeskavice i to.
A da,pocinjem da pijem kreatin "Creatine fuel powder" i nesto o njemu ako moze,koliko da pijem. Imam 17god. :)

I ja se slazem sa Markom, mislim da ti kreatin jos uvek nije potreban, bolje je da za pocetak poradis na ishrani i treningu pa kreatin ubaci kasnije.

Nemoj da preskaces obroke, jedi na svaka 3 sata, i obavezno povecaj kolicinu. Mozes uzeti vitamine B grupe, oni hoce da pojacaju apetit, mogu ti biti od koristi.

« Poslednja izmena: Maj 22, 2013, 03:59:01 posle podne od strane Stefanbor14 » Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8645


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #4 poslato: Maj 19, 2013, 09:48:51 posle podne »

Moj predlog je da prvo naucis da treniras ,da vezbe radis od 6 do 10 ponavljanja uz povecanje opterecenja pa malo kasnije da pocnes sa kreatinom.
Sačuvana
Stefanbor14
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 25

« Odgovor #3 poslato: Maj 19, 2013, 09:19:46 posle podne »

Pozdrav Stefane,

za pocetak nam reci koliko godina imas, koliko si visok, tezak. Takodje me zanima kakva ti je trenutna ishrana, pa nije lose da napises kako ti izgledaju obroci u toku dana.

U principu, kada je masa u pitanju, treba da jedes sto vise, kad nisi gladan i kad ti se ne jede, da ne kazem i na silu. Sto se tice izbora namirnica, donekle je tacno to "sta dohvatis", ali, bolje je da se trudis da bude kvalitetno, i zbog zdravlja a i da masa bude kvalitetnija.

Proteine unosis iz mesa ( belo i crveno, pozeljno je da bude manje masno ), ribe, jaja, mleka i mlecnih prozvoda ( opet, manje masnih, da ne budu bas punomasni proizvodi ). Uhljene hidrate ( kvalitetne ) unosis iz ovsenih pahuljica, krompira, pirinca ( belog i integralnog ), testenine povremeno. Zdrave masti idu iz ribe, maslinovog ulja, kostunjavog voca ( badem, lesnik, pistaci, orasi...), i to jedes po malo, saka je dovoljna, za uzinu ili uz neki obrok, zavisi.

Skolski se kaze da imas tri glavna obroka i dve uzine, ali, mozes to pojacati pa imati 4 jaca obroka, u zavisnosti od toga kako ti bude odgovaralo.
Ovako,visok sam 182 tezak 60kg.Hranim se sta dohvatim,pasulj,sarma,spagete,hleb,pice,pljeskavice i to.
A da,pocinjem da pijem kreatin "Creatine fuel powder" i nesto o njemu ako moze,koliko da pijem. Imam 17god. :)
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2067


« Odgovor #2 poslato: Maj 19, 2013, 01:13:00 posle podne »

Pozdrav Stefane,

za pocetak nam reci koliko godina imas, koliko si visok, tezak. Takodje me zanima kakva ti je trenutna ishrana, pa nije lose da napises kako ti izgledaju obroci u toku dana.

U principu, kada je masa u pitanju, treba da jedes sto vise, kad nisi gladan i kad ti se ne jede, da ne kazem i na silu. Sto se tice izbora namirnica, donekle je tacno to "sta dohvatis", ali, bolje je da se trudis da bude kvalitetno, i zbog zdravlja a i da masa bude kvalitetnija.

Proteine unosis iz mesa ( belo i crveno, pozeljno je da bude manje masno ), ribe, jaja, mleka i mlecnih prozvoda ( opet, manje masnih, da ne budu bas punomasni proizvodi ). Uhljene hidrate ( kvalitetne ) unosis iz ovsenih pahuljica, krompira, pirinca ( belog i integralnog ), testenine povremeno. Zdrave masti idu iz ribe, maslinovog ulja, kostunjavog voca ( badem, lesnik, pistaci, orasi...), i to jedes po malo, saka je dovoljna, za uzinu ili uz neki obrok, zavisi.

Skolski se kaze da imas tri glavna obroka i dve uzine, ali, mozes to pojacati pa imati 4 jaca obroka, u zavisnosti od toga kako ti bude odgovaralo.
Sačuvana
Stefanbor14
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 25

« Odgovor #1 poslato: Maj 19, 2013, 11:42:54 pre podne »

Pozdrav.
Treba mi neki trening koji ce se pokazati,naravno za masu.
Pijem i kreatine tako da imam dosta snage.
A i ako bi mogao neko da mi napise neku ishranu,ali da je ono standard nesto,da ne trebam da odvajam previse para jer ih nemam.
Znate kako je kada su roditelji tu,i moras da jedes sta jedu oni,jedan covek mi je rekao da jedem sve sto dohvatim.
Hvala unapred.
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.246 sekundi sa 18 upita.