TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394582 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 01:40:45 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pitanja za menadžment Pansporta  (Pročitano 7839 puta)
Stefan L.
Gost
« Odgovor #22 poslato: Jun 02, 2013, 09:52:37 pre podne »

Ma nije ni meni smetalo,nego mi je bilo malo smesno. :)

A devojka je spavala zbog nocnog provoda kakav god da je bio... :)

Sve je to ok sto kazes i kad dodjem u radnju najmanje paznje obratim na prodavca sta god da je u pitanju,a najvise mrzim kad pocnu da me smaraju te ovo ti je dobro te ono i onda ispadne da ne znaju bas dovoljno da bi radili tu,a to mi se desilo 3-4 puta u 2-3 razlicite radnje,ali vidim da se i to popravlja. :)

"Svakoga dana u svakom pogledu sve vise napredujem" :D
Sačuvana
Volks
Gost
« Odgovor #21 poslato: Jun 02, 2013, 12:45:40 pre podne »

Izgleda je u Zemunu u radnji bilo nekih promena kad su radnici u pitanju,posto pre nije bilo tako...jednom sam dosao u radnju,nema nigde nikog,kucam na pult 2-3 puta i nema nikog,kucnem jos jednom kad iskoci devojka ispod pulta...ladno spavala ispod... :)

Nisam to hteo ranije da pisem da joj ne pravim problem,ali sad posto vise ne radi tamo eto anegdote. :)
Izgleda je u Zemunu u radnji bilo nekih promena kad su radnici u pitanju,posto pre nije bilo tako...jednom sam dosao u radnju,nema nigde nikog,kucam na pult 2-3 puta i nema nikog,kucnem jos jednom kad iskoci devojka ispod pulta...ladno spavala ispod... :)

Nisam to hteo ranije da pisem da joj ne pravim problem,ali sad posto vise ne radi tamo eto anegdote. :)

Hahahaha!  ;D Ja druže nisam imao taj problem a kupujem poprilično redovno.
Možda je devojka radila popis, ko zna, to su normalne stvari.
Mene kao kupca koji treba da ostavi za današnje uslove poprilično novca za suplemente svaki mesec - najviše interesuje odnos prema robi koju mi prodaju.
Ljudi nisu ni svesni koliko su odreĂ°eni preparati osetljivi na uslove u kojima se drže, pa misle da je dovoljno da na etiketi piše "to i to" i da nema veze što se drže na 50 stepeni u izlogu kao samolepljive sličice hahahahaha.
Ako već treba da ostavim novac, neću to uraditi u radnji u kojoj radi mrga od 150 kila mišića kao pokretna reklama za preparate, već tamo gde su ljudi svesni da kvalitet supstance zavisi od načina skladištenja iste.  8)
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #20 poslato: Jun 01, 2013, 09:18:39 posle podne »

Izgleda je u Zemunu u radnji bilo nekih promena kad su radnici u pitanju,posto pre nije bilo tako...jednom sam dosao u radnju,nema nigde nikog,kucam na pult 2-3 puta i nema nikog,kucnem jos jednom kad iskoci devojka ispod pulta...ladno spavala ispod... :)

Nisam to hteo ranije da pisem da joj ne pravim problem,ali sad posto vise ne radi tamo eto anegdote. :)
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #19 poslato: Jun 01, 2013, 09:07:28 posle podne »

Hvala na pohvalama. Drago nam je da si zadovoljan. :)
Sačuvana
Volks
Gost
« Odgovor #18 poslato: Jun 01, 2013, 08:03:35 posle podne »

Ja bih samo želeo da vam pohvalim prodavnicu u Zemunu, i to iz dobrog razloga...
Prodavnica čista kao apoteka, gram prašine ne možeš da vidiš, klima perfektna za skaldištenje suplemenata u savršenim uslovima, preparati ne stoje izloženi na suncu, devojke koje rade - vrhunski ljubazne ali nenametljive u savetima kad ih ne tražiš, poprilično poznaju suplementaciju i zatvorenih očiju naĂ°u preparat koji tražiš.
Odlično.
Aj pozdrav.
 
Sačuvana
NIKOLIC>
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 962


« Odgovor #17 poslato: Maj 31, 2013, 04:43:13 posle podne »

I ja mislim da bi se isplatilo, ne znam da neko drugi prodaje te navedene stvari u Srbiji.Dodao bih jos i resistance bands i foam roller.
Sačuvana
"In the land of the blind, the one-eyed man is king"
Nikola Najdanovic
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 825


Personalni trener FISAF International

Fitness Portal
« Odgovor #16 poslato: Maj 31, 2013, 03:24:22 posle podne »

Ja mislim da bi se to isplatilo iako nas ima malo.. ipak bi pansport imao monopol na trzistu kod nas
Sačuvana
BBBbbb
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1178


Jusqu'ici tout va bien…

« Odgovor #15 poslato: Maj 31, 2013, 02:03:07 posle podne »

Onda da dodam predlog da se nabavi i Fat Gripz po nekoj ceni pribliznoj inostranstvu.
jeste apsolutni hit, ali sa strane korisnika misliim da je to čisto bacanje para. Eno ih kod mene stoje u prašini već godinu dana...
Ovo ostalo za PL: sport (koji nije ni sport u Srbiji) toliko je nepopularan i mali, da je mizeran broj ljudi koji bi kupovali neke količine vredne uvoza...

Mozda tripujem, ali mi se cini da PL nekako u usponu, barem po forumima.
Ne kazem da je na dobrom nivou, vec da se generalno nekako vise prica o PLu, e sad koko se to reflektuje na sam PL u Srbiji pojma nemam.

Pa i ovde na forumu imas ove mladje narastaje koji krecu sa PL-om, a cela grupica vas liftera ovde je u globalu najaktivnija (naspram BB i drugih).

Bar mi se tako cini, da ipak ima nekog pozitivnog pomaka.
A sto se tice opreme u Panu, slazem se, tesko da im se bar 80% navedenog isplati da lageruju.
Sačuvana
BBBbbb
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1178


Jusqu'ici tout va bien…

« Odgovor #14 poslato: Maj 31, 2013, 01:56:17 posle podne »

Имате ли можда информацију да ли у лесковачком Панспорту имају овај СНИ Веј? На другом крају града ми је па ми је мрско да идем  :D
A da nadjes broj telefona prodavnice na sajtu pa okrenes?
Sačuvana
Korg
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 200

« Odgovor #13 poslato: Maj 31, 2013, 01:44:54 posle podne »

Имате ли можда информацију да ли у лесковачком Панспорту имају овај СНИ Веј? На другом крају града ми је па ми је мрско да идем  :D
Sačuvana
Ironman.
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2208


« Odgovor #12 poslato: Maj 31, 2013, 01:32:42 posle podne »

Onda da dodam predlog da se nabavi i Fat Gripz po nekoj ceni pribliznoj inostranstvu.
jeste apsolutni hit, ali sa strane korisnika misliim da je to čisto bacanje para. Eno ih kod mene stoje u prašini već godinu dana...
Ovo ostalo za PL: sport (koji nije ni sport u Srbiji) toliko je nepopularan i mali, da je mizeran broj ljudi koji bi kupovali neke količine vredne uvoza...
Sačuvana
Arbeit macht frei.
coldwater
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 60


I'm a lead farmer motherfucker.

« Odgovor #11 poslato: Maj 31, 2013, 12:53:58 posle podne »

Onda da dodam predlog da se nabavi i Fat Gripz po nekoj ceni pribliznoj inostranstvu.
Sačuvana
--
cheers,
milan.
PANSPORT UREDNIK
Gost
« Odgovor #10 poslato: Maj 30, 2013, 11:21:59 posle podne »

Za sada nije u planu, ali cemo proslediti logistici tvoj predlog, kako bi se razmotrio.

Pozdrav,
Sačuvana
Nikola Najdanovic
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 825


Personalni trener FISAF International

Fitness Portal
« Odgovor #9 poslato: Maj 30, 2013, 10:28:09 posle podne »

Da li je u planu veca ponuda sportske opreme? Konkretno pitam za bench shirts, squat suits, versa gripps, slingshot, knee wraps, wrist wraps, deadlift slippers, elastic accommodating resistance bands, bolji kajsevi za pl, daske za benc pres...


*Pitam za Srbiju
Sačuvana
PANSPORT UREDNIK
Gost
« Odgovor #8 poslato: Maj 30, 2013, 10:07:58 posle podne »

Ja imam pitanje , zasto me je zvao vas radnik , da proveri dal sam ja narucio DymaBurn , i jos me ispituje da li sam ja neki tamo drugi lik iz mog grada , koja mi je adresa , da li je neki tamo drugi broj telefona moj , i da ne zivim na drugoj adresi , i pitao me je ponovo za moj JMBG a vec sam ga ukucao pri registraciji. O.o

Nisam razumela sta je konkretno pitanje, pa ako mozes da budes precizniji. U ovome sto si naveo ne vidim problem, jer je to pokazatelj poslovnosti i pedantnosti.

Pozdrav
Sačuvana
Stranice: [1] 2 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.106 sekundi sa 18 upita.