TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394566 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 09:46:29 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Daily formula  (Pročitano 3829 puta)
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #9 poslato: Oktobar 14, 2013, 08:15:08 pre podne »

Da li bi ja trebao da pijem daily formulu iako unosim dovoljno vitamina i minerala iz voca,povrca.... Tj. ne znam koliko ja cega unosim iz dnevnih namirnica,pa me zanima da li ima neko ko pije daily formula,a pritom se i zdravko hrani ? Hvala puno

drago mi je najpre što čujem da neko unosi dosta voća i povrća, jer mnogi se oslone samo na vitaminsko mineralni kompleks...  ipak vitamini i minerali iz voća i povrća nemaju zamenu.

Ako treniraš, baviš se sportom, onda su tvoje potrebe veće nego kod prosečnog čoveka i ja bih ti savetovala isto što i moje kolege, može dodatno i npr Natrol Easy C 300 mg -c vitamin sa postepenom apsorpcijom, dostupan po super ceni trenutno...
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #8 poslato: Oktobar 13, 2013, 11:52:44 posle podne »

Da li bi ja trebao da pijem daily formulu iako unosim dovoljno vitamina i minerala iz voca,povrca.... Tj. ne znam koliko ja cega unosim iz dnevnih namirnica,pa me zanima da li ima neko ko pije daily formula,a pritom se i zdravko hrani ? Hvala puno

Ja sam za to da se ukljuci neki vitaminsko mineralni kompleks narocito u ovom prelaznom periodu kad su ceste infekcije i virusi, a i bas zato sto vise ne znamo koliko smo cega uneli kroz ishranu i da li je to dovoljno. Jos uz to, oni koji vezbaju imaju povecane potrebe za istim, pa u svakom slucaju, nece biti u visku.
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #7 poslato: Oktobar 13, 2013, 11:12:27 posle podne »

Po meni, pošto to i nije nešto jak vita-mineral kompleks, možeš dodati po jednu tabletu dnevno. Čisto zbog toga što idu hladniji dani i problemi sa imunitetom, a i da si barem siguran da unosiš sve najbitnije vitamine i minerale. Sigurniji je osećaj. :)
Sačuvana
Curver7
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 42


« Odgovor #6 poslato: Oktobar 13, 2013, 11:04:50 posle podne »

Da li bi ja trebao da pijem daily formulu iako unosim dovoljno vitamina i minerala iz voca,povrca.... Tj. ne znam koliko ja cega unosim iz dnevnih namirnica,pa me zanima da li ima neko ko pije daily formula,a pritom se i zdravko hrani ? Hvala puno
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #5 poslato: Jun 02, 2013, 09:20:46 posle podne »

Ne znam o kojoj supstanci je rec, i drugo, o kojoj dozi te supstance se radi pa ne mogu nesto konkretno da kazem, ali, mislim da je u pitanju ''ogradjivanje'' proizvodjaca od eventualnih nezeljenih efekata ( poput upozorenja koja imamo na cigaretama ). Ja bi to prevela slobodno kao ''uzimate preparat na sopstvenu odgovornost''.
Sačuvana
Rakic94
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 42

« Odgovor #4 poslato: Jun 02, 2013, 01:14:10 posle podne »

Dobro je to ,na svaki dodatak pise da se konsultujes sa doktoro ne za trudinice i ispod 18,ako si zdrav ne opterecuje se
Mislio sam na ovo: For State of California residents only: this product contains a chemical known to the State of California to cause birth defects or other reproductive harm... kakva je to hemikalija sto moze da izazove poremecaj reproduktivnosti
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #3 poslato: Jun 02, 2013, 07:30:17 pre podne »

WARNING:This product is not for use by anyone under the age of 18... For State of California residents only: this product contains a chemical known to the State of California to cause birth defects or other reproductive harm...

Ovo pise na kutiji Daily formule, zanima me misljenje u vezi ovog, meni je sumnjivo.

Verovatno se radi o njihovim zakonskim regulativama, da se mora izdati upozorenje koje imas i na nasim proizvodima samo sto nije tako formulisano. Zato i postoje preporuke proizvodjaca vezane za upotrebu, i dok se to postuje ne bi trebalo da bude problema.
Sačuvana
bato
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 130


« Odgovor #2 poslato: Jun 02, 2013, 12:07:11 pre podne »

Dobro je to ,na svaki dodatak pise da se konsultujes sa doktoro ne za trudinice i ispod 18,ako si zdrav ne opterecuje se
Sačuvana
Rakic94
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 42

« Odgovor #1 poslato: Jun 01, 2013, 01:00:25 posle podne »

WARNING:This product is not for use by anyone under the age of 18... For State of California residents only: this product contains a chemical known to the State of California to cause birth defects or other reproductive harm...

Ovo pise na kutiji Daily formule, zanima me misljenje u vezi ovog, meni je sumnjivo.
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.083 sekundi sa 18 upita.