TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394566 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 09:30:01 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pravilno kombinovanje namirnica  (Pročitano 2094 puta)
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #8 poslato: Jul 25, 2013, 10:39:15 posle podne »

Gospodine dimitrijevicu poslao sam vam mejl.Hvala
Na sva pitanja odgovaram ovde javno,tako da ukoliko imas neko pitanje mozes to uraditi ovde.
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #7 poslato: Jul 22, 2013, 12:32:48 pre podne »

Sama ishrana je dosta kompleksna, zavisi od velikog broja faktora, kako od strane samog organizma tako i od faktora spoljasnje sredine, pa je cilj prilagoditi je sebi na osnovu ciljeva, zelja i mogucnosti. Manje vise je jasno sta je od namirnica zdravo a sta bi trebalo izbegavati i to treba da bude osnova koju mozemo nadogradjivati vremenom na osnovu rezultata.

Slobodno pitaj sta te zanima, mi cemo se potruditi da pomognemo, i poslusaj Marka sto se tice informacija, gledaj da budu potkrepljene dokazima, pre svega zbog samog zdravlja, a onda i zbog napretka.
Sačuvana
ccmuva
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 7

« Odgovor #6 poslato: Jul 21, 2013, 10:06:47 posle podne »

Gospodine dimitrijevicu poslao sam vam mejl.Hvala
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #5 poslato: Jul 21, 2013, 09:22:38 posle podne »

Nemoj da se opterecujes sa takvim stvarima i pre nego sto procitas neku informaciju trazi njen izvor i ko je napisao!
Sačuvana
ccmuva
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 7

« Odgovor #4 poslato: Jul 21, 2013, 09:16:26 posle podne »

E super,Hvala puno na odgovoru.Puno me buni ta prica jedni enzimi vare jedno drugi drugo kada se pomesaju prave neprirodnu sredinu u kojoj hrana oce i da truli u zelucu itd..ali ok ako vi kazete onda tu nema mesta velikoj diskusiji.Mene puno interesuje prehrana za sada.. puno se kosi sa mojim poimanjima i saznanjima oko kombinovanja namirnica.
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #3 poslato: Jul 21, 2013, 09:09:16 posle podne »

Slobodno kombinuj i ugljene hidrate ,poenta je da ukupan kalorijski unos bude u deficit ukoliko zelis da skidas masti.
Sačuvana
ccmuva
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 7

« Odgovor #2 poslato: Jul 21, 2013, 08:30:46 posle podne »

Recimo evo citat sa foruma za dorucak   Tunjevina 150g ella 200g crni luk paradajz i kasika maslinovog ulja.
nekapiram i to gde je tu teorija o pravilnom kombinovanju hrane ako se pise da se dva proteina u istom obroku ne mesaju.. a ovde je sir i tuna..nadam se da ce mi neko malo pojasniti ove stvari ili se u bodibildingu nevaze ta pravila o kombinaciji namirnica.mene pre svega ali pre svega interesuje ishrana .to kada uspem da razjasnim sebi iden dalje .hvala
Sačuvana
ccmuva
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 7

« Odgovor #1 poslato: Jul 21, 2013, 08:24:56 posle podne »

Izvinjavam se sto otvaram temu ali ovo je trenutno nesto sto me interesuje najvise na svetu i imam puno pitanja i potpitanja.
Nov sam u prici pa me interesuje sa cime da ukombinujem piletinu ako se preporucuje da se meso jede bez icega eventualno sa salatom.. totalno mi je nejasno da bi organizam najbolje usvojio sastojke iz mesa treba da bude samo u stomaku a svuda se pominje da se prave sendvici sa hlebom ..recimo pitanje br jedan :)
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.11 sekundi sa 17 upita.