TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394582 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 01:34:21 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Slaba ishrana-trebam pomoc  (Pročitano 4837 puta)
pedjoni986
Gost
« Odgovor #5 poslato: Avgust 10, 2013, 03:48:43 posle podne »

Da li je moguce definisati se i bez dovoljno unosa proteina ?
E sad mogu probati ovu teoriju tako me je trener ucio...1l mleka na dan mesecno 1kg misica....E sad da li je to pametno ?


Promeni trenera
Sačuvana
NeverGiveUp
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 7

« Odgovor #4 poslato: Avgust 10, 2013, 03:12:41 posle podne »

Da li je moguce definisati se i bez dovoljno unosa proteina ?
E sad mogu probati ovu teoriju tako me je trener ucio...1l mleka na dan mesecno 1kg misica....E sad da li je to pametno ?
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #3 poslato: Avgust 09, 2013, 09:27:44 posle podne »

Pozdrav svima...
E ovako trebao bih pomoc,sto se tice vezbanja i svega znam dosta toga jer me to zanima i znam kako napredovat i sve to stoji ali imam problem a to je ishrana.
E Ovako imam 18 godina,visok sam 183 cm i tezine 67 kg...Vezbam svaki drugi dan vise street workout(zgibovi,sklekovi,trbusnjaci itd)a pre toga sam isao 5 meseci u teretanu i napredovao malo,za sve treba vremena..
Problem je moja ishrana posto zivim samo sa mamom posto sam kao mali ostao bec oca,tako da i nemam financija za ishranu..E sad pokusavam da jedem sto vise proteina,naravno koliko sam u mogucnosti...Vise manje ishrana je jako losa(salame,pastete,hrenovke,kobasice)
Rucak je uvek meso i povrce tako da mi je to odlicno a ostalo manje vise...
Hteo sam vas pitati sta da radim ?Da li da jedem i ovu losu hranu ili jednostavno da sam na dijeti prakticki neam izbor ishrane,da li da prestanem vezbati i ostavim da se udebljam ?(imacu mase ali i sala puno)ili da nastavim da jedem ovako i ne prestajem vezbati ?
U zadnje vreme se ne pomeram,mozda malo definicija ali masa 0 drzim istu kilazu nekad po pola godine-godinu..
Hvala vam puno unapred zahvalan....Nisam od onih koji odustaju jer znam da cu sledece godine raditi i imacu sebi za prehranu a do tad samo Hard Work :)


U svakom slucaju nemoj prestati sa vezbanjem, jako je bitno i pored toga sto ishrana nije najsjajnija. Nema dileme, moras jesti ako zelis masu, a i inace nemas dovoljno kilograma da bi sebi "priustio" bilo kakvu dijetu, pre svega zbog zdravlja.  Ubaci pirinac i krompir u ishranu, jaja, jedi voce i povrce - povrce narocito..
Sačuvana
NIKOLIC>
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 962


« Odgovor #2 poslato: Avgust 09, 2013, 08:08:29 posle podne »

Jedi i tu "losiju" hranu ako nemas izbora.
Moj savet je da krenes u teretanu, da probas da uneses sto vise kvalitetnih proteina i da krenes da brojis kalorije.Nadji koliko ti treba kalorija za odrzavanje tezine i jedi 100-200 kcal vise od toga svaki dan.Ako to budes radio uz redovno vezbanje, ne bi trebao puno sala da dobijes.
Sačuvana
"In the land of the blind, the one-eyed man is king"
NeverGiveUp
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 7

« Odgovor #1 poslato: Avgust 09, 2013, 07:57:06 posle podne »

Pozdrav svima...
E ovako trebao bih pomoc,sto se tice vezbanja i svega znam dosta toga jer me to zanima i znam kako napredovat i sve to stoji ali imam problem a to je ishrana.
E Ovako imam 18 godina,visok sam 183 cm i tezine 67 kg...Vezbam svaki drugi dan vise street workout(zgibovi,sklekovi,trbusnjaci itd)a pre toga sam isao 5 meseci u teretanu i napredovao malo,za sve treba vremena..
Problem je moja ishrana posto zivim samo sa mamom posto sam kao mali ostao bec oca,tako da i nemam financija za ishranu..E sad pokusavam da jedem sto vise proteina,naravno koliko sam u mogucnosti...Vise manje ishrana je jako losa(salame,pastete,hrenovke,kobasice)
Rucak je uvek meso i povrce tako da mi je to odlicno a ostalo manje vise...
Hteo sam vas pitati sta da radim ?Da li da jedem i ovu losu hranu ili jednostavno da sam na dijeti prakticki neam izbor ishrane,da li da prestanem vezbati i ostavim da se udebljam ?(imacu mase ali i sala puno)ili da nastavim da jedem ovako i ne prestajem vezbati ?
U zadnje vreme se ne pomeram,mozda malo definicija ali masa 0 drzim istu kilazu nekad po pola godine-godinu..
Hvala vam puno unapred zahvalan....Nisam od onih koji odustaju jer znam da cu sledece godine raditi i imacu sebi za prehranu a do tad samo Hard Work :)
Sačuvana
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.101 sekundi sa 18 upita.