TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394580 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 11:46:11 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 ... 8 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Помоћ при одабиру сагоревача  (Pročitano 26828 puta)
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #110 poslato: Februar 11, 2014, 04:15:56 posle podne »

Evo ovako,treba da jedeš na svaka 2-3 sata,po nešto malo,voćku neku.U menzi samo nemoj uzeti testeninu,hleb i supu,sve ostalo jeste ok jer je povrće.I emso sigruno imate. Ne sviĂ°a mi se što ne jedeš posle 19h,to je pgorešno.Tvoj organizam će ,pošto je imao veliku pauzu izmeĂ°u tog poslednje obroka i prvog sledećeg, uzeti taj sledeći i direktno nataložiti u bojazni da opet ne bude "izgladnjivan". Kada ležeš,u koliko sati?
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #109 poslato: Februar 11, 2014, 09:35:32 pre podne »

ako želiš da se fokusiramo na ishranu, onda možeš postaviti temu u podforumu ishrana.

Sagorevač je samo placebo ako nemaš sreĂ°enu ishranu...  ja ga ne bih još preporučila. Ne znam koliko si spreman na neke dodatne promene u ishrani, znam da ne možeš da biraš puno u menzi, ali sigurno možeš da imaš još neki kvalitetan obrok u toku dana, doručak kao najbitniji obrok, kvalitetne užine, neku salatu.... večernji obrok možeš slobodno ali da nema ugljenih hidrata, npr neka salatica sa piletinom ili ribom ili sirom...

jer skidanje stomačića ipak zahteva korekcije u ishrani... na prvom mestu.

Ja nisam nutricionista ali ovde na forumu imamo doktoricu koja ti može pomoći u tome znatno, a možeš i pregledati malo stare teme, dosta smo pisali o tome.

Sačuvana
alexb
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 8

« Odgovor #108 poslato: Februar 10, 2014, 04:51:29 posle podne »

Ne, ja kazem da imam te dve sprave, tj njih za vezbanje, a sve ostalo sto se moze vezbati za gornji deo tela to radim. Jos nisam uzeo taj sagorevac, zato i pitam. Uzimao sam pre ripped fuel extreme ali posto sam takoreci oguglao na kofein on mi nesto i nije pomagao. Carnitin sam uzimao kad sam imao vremena da vozim biciklu po 2-3 sata, sada je to nemoguce. Sto se tice ishrane, slatkise ne jedem jer me ne privlace, sve sto jedem slatko je neka kocka crne cokolade. Student sam pa se hranim u menzi tako da neke korelacije sto se tice menija ne mogu da vrsim. U poslednje vreme ne jedem posle 6-7. Ali hrana iz menze uzima danak, to su uglavnom UH, krompir, grasak, boranija, pasulj u raznim oblicima. Ono cega zelim da se resim je stomak, ali to ne znaci da ocekujem da nestane skroz na skroz. Konzumiram voce sto je vise moguce, limunadu svaki dan pijem i to je to od prilike.
Sačuvana
alexb
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 8

« Odgovor #107 poslato: Februar 10, 2014, 04:23:40 posle podne »

Na primer u kom delu da postavim temu? :)
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #106 poslato: Februar 10, 2014, 12:04:26 posle podne »

Prema onom uputstvu bi trebao da piješ 4 pre treninga (40-30min) i 4 pred spavanje.Kreni prve nedelje sa po dve,pa onda možeš preći na punu dozu. Generalno je ok što si uzeo blaži sagoprevač,jer ti nemaš tu puno da skineš.Isrhana ti je vrlo bitna i posveti se njoj i treninzima.
Što ne ubaciš još nešto kod kuće da radiš? Malo je samo te dve vežbe da radiš...
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #105 poslato: Februar 10, 2014, 11:06:45 pre podne »

Mene malo buni preporuka oko doziranja ovog sagorevaca http://www.pansport.rs/Sagoreva%C4%8Di-masti/Termogenici-i-kompleksni-sagoreva%C4%8Di/BI949-Super-Fat-Burner.html . I ako moze nesto o njemu posto vidim da je nov, ili ga ja nisam primetio pre u ponudi... Znaci zanima me da li se uzima jedna doza dnevno od 4 kapsule ili 2 puta po 4?

uzima se do 4 kapsule,  najbolje 2 ujutru i 2 pre treninga, jedno 30-ak minuta.

Taj sagorevač je jedan od blažih, ne sadrži stimulanse poput kofeina, ima više l-karnitina, zdravih masti, hroma, biljnih ekstrakata...

u svakom slučaju, uspeh zavisi 80% od načina ishrane i treninga, te ako želiš više informacija bilo bi dobro da otvoriš svoju temu i da nam detaljnije opišeš kako se hraniš, kako treniraš...  sagorevač je ok ali ovo su mnogo bitnije stavke :)
Sačuvana
alexb
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 8

« Odgovor #104 poslato: Februar 09, 2014, 01:51:37 posle podne »

Imam 83 kg a visok 179 cm. I nemam uvek mogucnosti da odradim trening u teretani, nego kuci samo imam spravu za zgibove i propadanje.
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #103 poslato: Februar 09, 2014, 01:13:07 posle podne »

Mene malo buni preporuka oko doziranja ovog sagorevaca http://www.pansport.rs/Sagoreva%C4%8Di-masti/Termogenici-i-kompleksni-sagoreva%C4%8Di/BI949-Super-Fat-Burner.html . I ako moze nesto o njemu posto vidim da je nov, ili ga ja nisam primetio pre u ponudi... Znaci zanima me da li se uzima jedna doza dnevno od 4 kapsule ili 2 puta po 4?

Koliko imaš kg?
Sačuvana
alexb
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 8

« Odgovor #102 poslato: Februar 09, 2014, 09:11:16 pre podne »

Mene malo buni preporuka oko doziranja ovog sagorevaca http://www.pansport.rs/Sagoreva%C4%8Di-masti/Termogenici-i-kompleksni-sagoreva%C4%8Di/BI949-Super-Fat-Burner.html . I ako moze nesto o njemu posto vidim da je nov, ili ga ja nisam primetio pre u ponudi... Znaci zanima me da li se uzima jedna doza dnevno od 4 kapsule ili 2 puta po 4?
Sačuvana
Morris
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 106


« Odgovor #101 poslato: Februar 07, 2014, 04:45:15 posle podne »

Ma voda nije problem, problem je u izbacivanju :D pošto vidim na forumima da dosta ljudi izbacuje dijuretske pilule iz Cuts-a, da ne bi mnogo "splasnuli", al ako kažete da su to prirodni dijuretici onda ok.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #100 poslato: Februar 07, 2014, 04:26:11 posle podne »

pravi diuretici su druga priča...  biljni diuretici su ok, ali takoĂ°e ne valja da preteruješ sa istim.

Ne brini, nije voda ta koja ti smanjuje vidljivost mišića, već masti potkožne....  voda se navuče ako uzimaš dosta hidrata i soli...
Sačuvana
Morris
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 106


« Odgovor #99 poslato: Februar 07, 2014, 04:06:53 posle podne »

Koristio sam, mada nisam osetio neku drastičnu razliku, ali znam momke koji su koristili prave dijuretike koji kažu da su baš izgubili na volumenu mišića.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #98 poslato: Februar 07, 2014, 04:02:40 posle podne »

pa radi se o potkožnoj vodi.... da li si probao nekad klasične biljne čajeve?   npr poznatije diuretike - kukuruznu svilu, zeleni čaj, koprvu, brezu, peršun, uvu, brusnicu...? 
Sačuvana
Morris
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 106


« Odgovor #97 poslato: Februar 07, 2014, 03:55:06 posle podne »

Evo da se uključim sa jednim pitanjem vezanim za sagorevače sa dijureticima. Interesuje me koliko je ovo realno "Efekat koji se postiže kada se izbaci višak tečnosti su oštro izdefinisani i čvrsti mišići. Ovde je problem definicije rešen biljnom mešavinom koja uključuje maslačak i uvu koji, za razliku od klasičnih dijuretika, ne lišavaju organizam važnih elektrolita kao što je kalijum, bez kojih mišići gube volumen, napumpanost i čvrstinu." Inače tekst je o Animal cuts-u, a ovaj deo mi baš ne ide u glavu, jer kakav je to dijuretik koji ne izbacuje vodu iz mišića?
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #96 poslato: Februar 07, 2014, 03:31:06 posle podne »

nije dijeta...par puta sam vadio krv zbog n3kih analiza i doktori su mi rekli da sam A+ krvna grupa i da meni odgovara kuvana hrana tj kuvano povrce... a ishrana nije redovna... nekad preskacem dorucak zbog posla i studija ali uglavnom je dorucak omlet sa nekim dodacima (sunka, pecurke, sir....) , rucak uglavnom meso ili nesto kuvano, a problem je vecera koja je uglavnom kasno...oko 8-9 sati. i ja sam protiv dijeta ali bi mi bilo lakse da znam dok treniram kakav bi mi plan ishrane najbolji bio??? koji sagorevac mi preporucujete???

Taj čovek što je napisao knjigu o ishrani po krvnim grupama je sam odstupio od te terije par godina kasnije :D
Slušaj svoj organizam i jedi šta ti prija.
Doručak nikako ne smeš da preskačeš i nemoj jesti prženo.Probaj da bariš jaja ili jedeš neki musli za doručak,voće...
Mogao bi kao ispomoć da uzmeš L-carnitin.Za sada mislim da ti ne treba ništa jače :)
« Poslednja izmena: Februar 07, 2014, 03:34:01 posle podne od strane Miletić Dušan » Sačuvana
Stranice: [1] 2 3 ... 8 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.104 sekundi sa 18 upita.