TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397102 Teme od strane 25032 Članovi Poslednji član: Aleksandar-Saša

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 20, 2024, 10:43:25 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 10 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Efedrin??????.  (Pročitano 58509 puta)
jojevta
Gost
« Odgovor #130 poslato: Maj 22, 2009, 09:20:50 posle podne »

Moracu da otvorim temu sa najvecim biserima sa foruma,ubacicu i neke najjace rasprave,pa da se smejem kad god mi je dosadno jer ovo kako se blizi leto sve jace izjave  :D   :D   :D   :D
Sačuvana
The Mickey
Only rage gives me strenght!!!
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3806


Oculus ex Inferni

eXplode FORUM!!!
« Odgovor #129 poslato: Maj 22, 2009, 09:05:31 posle podne »

Moj zakljucak je da ef nije za skidanje viska sala vec za ljude koji zele da urade definiciju

wat?? ajde pojasni mi ovo molim te?? :D :D :D
Sačuvana
"In Nomeni Patri Et Fili Spiritus Sancti"
Dark Angel....Maybe dark but still Angel
       
     
shevchenko
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 12


« Odgovor #128 poslato: Maj 22, 2009, 06:22:58 posle podne »

he he da citao sam  :o u novom biltenu....
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9909


The Heat-h is on!

« Odgovor #127 poslato: Maj 22, 2009, 06:13:45 posle podne »

uz glutamin nema brige...pa pise u novom biltenu :D
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
shevchenko
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 12


« Odgovor #126 poslato: Maj 22, 2009, 06:08:25 posle podne »

Sa cime je najbolje da se kombinuje ef.? jer on delje masne naslage,ali trosi i misiće. Sa cime??? Glutamin,protein???
Sačuvana
jojevta
Gost
« Odgovor #125 poslato: Maj 16, 2009, 03:48:25 posle podne »

Evo mene posle mesec ipo dana koriscenja efedrina....Skrkao sam za ovo vreme dve table...U pocetku sam prvih tri-cetri dana samo osecao da lakse disem za vreme treninga i a znoio sam se ko nenormalan!Tada sam uzimao po pola tablete sto znaci 25 mg. dnevno,zatim sam krenuo na celu tabletu ali nisam osetio neku vecu razliku (naravno svo ovo vreme sam imao dobar kardio trening i solidnu ishranu) pa sam tako pio jednu tabletu i neznam maltene me i nije nesto preterano radilo...E onda mi je puko film pa sam poceo da cepam 2 tablete (100 mg. dnevno) pola sata pre treninga i osecao sam se ko zmaj jedno vreme dok naravno opet nije prestalo da me radi (to sam svuda i citao da posle odredjenog vremena  organizam navikne na ef)...tu sam napravio pauzu nekih nedelju dana pa sam opet krenuo sa jednom tabletom nekih nedelju dana a potom opet preso na dve dnevno i tako pio dao kraja.Nemogu da kazem da me je nesto extra odradio ali sam skinuo nekih 8-9 kg. za mesec ipo dana.Moj zakljucak je da ef nije za skidanje viska sala vec za ljude kojima zele da urade definiciju tako da sada znam sta cu kada mi bude trebala defka  ;D Dok sam uzimao dve dnevno na mene je delovalo na sledeci nacin:Bio sam konstantno nervozan imao sam blage vrtoglavice za vreme treninga,povecavalo mi je zelju za treningom,posle svake serije sam osecao blagu groznicu...
  POZ...

Da si citao sta s epise,shvatio bi da taj kick efekata prolazi,konstantom upotrebom jer se recptoti brzo zasicuju,ali da samim nastavkom upotrebe,znaci bez prekida,kroz nekoliko nedelja lipoliza se i dalje nastavlja,tako da uopste nisi trebao da prestajes sa koriscenjem,i ne znam sto se ljudi loze na taj njeogv kikc efekat,ja ga bas ne podnosim,i jedva cekam da mi se zasite receptori,da mogu da ga pjem bez porblema
Sačuvana
shevchenko
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 12


« Odgovor #124 poslato: Maj 16, 2009, 03:44:38 posle podne »

Evo mene posle mesec ipo dana koriscenja efedrina....Skrkao sam za ovo vreme dve table...U pocetku sam prvih tri-cetri dana samo osecao da lakse disem za vreme treninga i a znoio sam se ko nenormalan!Tada sam uzimao po pola tablete sto znaci 25 mg. dnevno,zatim sam krenuo na celu tabletu ali nisam osetio neku vecu razliku (naravno svo ovo vreme sam imao dobar kardio trening i solidnu ishranu) pa sam tako pio jednu tabletu i neznam maltene me i nije nesto preterano radilo...E onda mi je puko film pa sam poceo da cepam 2 tablete (100 mg. dnevno) pola sata pre treninga i osecao sam se ko zmaj jedno vreme dok naravno opet nije prestalo da me radi (to sam svuda i citao da posle odredjenog vremena  organizam navikne na ef)...tu sam napravio pauzu nekih nedelju dana pa sam opet krenuo sa jednom tabletom nekih nedelju dana a potom opet preso na dve dnevno i tako pio dao kraja.Nemogu da kazem da me je nesto extra odradio ali sam skinuo nekih 7-8 kg. za mesec ipo dana.Moj zakljucak je da ef nije za skidanje viska sala vec za ljude koji zele da urade definiciju tako da sada znam sta cu kada mi bude trebala defka  ;D Dok sam uzimao dve dnevno na mene je delovalo na sledeci nacin:Bio sam konstantno nervozan imao sam blage vrtoglavice za vreme treninga,povecavalo mi je zelju za treningom,posle svake serije sam osecao blagu groznicu...Ali sam se posle treninga osecao jako malaksalo cak me je mrzelo i da pricam koliko sam bio istrosen a za taj efekat nigde nisam procitao.Verovatno je to bilo zbog prevelike istrosenosti tokom samog treninga.
  POZ...
« Poslednja izmena: Maj 16, 2009, 03:50:30 posle podne od strane shevchenko » Sačuvana
Gavranac
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1915


www.familyfightteam.org

Serbian Translations
« Odgovor #123 poslato: April 10, 2009, 06:25:28 posle podne »

Nema efedrina ni za lek.  :(
Sačuvana
Aleksandar Sh.
Sitnim koracima do velikog cilja
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1458

bulk up my muscle ;)

« Odgovor #122 poslato: April 09, 2009, 12:42:48 pre podne »

nije da se prestaje proizvoditi nego brzo nestane jer uzimaju i dileri kako bi mesali sa kokainom i pravili speed,a drugo povecana je kontrola za efedrin tako da brze nestane nego pre i malo se duze nabavlja  ::)
Sačuvana
Uvek spreman da pomogne na svaki nacin
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9909


The Heat-h is on!

« Odgovor #121 poslato: April 09, 2009, 12:19:20 pre podne »

ima ga jos uvek u velikim kolicinama,te price su glupost da se prestao proizvoditi
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
robix
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 21

« Odgovor #120 poslato: April 08, 2009, 11:09:45 posle podne »

Efedrin je vrhunska stvar,o posledicama je sve malo prenabudzeno,tesko da ce se nesto desiti do 50mg,jedino ako neko nema srcane probleme! Problem je sto ga sve manje ima,a gotovo da ga vise i nema u mom kraju...
Sačuvana
Milan Kresojevic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 49

« Odgovor #119 poslato: Mart 27, 2009, 10:45:36 posle podne »

Ja licno uzimam efedrin kada sam u fazi definicije,jer od iscrpljujuce dijete nemam snage da treniram.Odlican je stimulans i jako dobro utice na psihu,podize dosta dobro ADRENALIN sto mi omogucava da jace i agresivnije treniram.Radi na slican nacin kao i clembuterol,siri bronhije i vise kiseonika sprovodi u misice.Mane su mu sto izaziva ARITMIJU(ubrzan rad srca),nervozu,ako ga pijete u kasne sate necete moci da spavate,a najveca mana mu je sto skuplja krvne sudove sto moze da bude jako fatalno po zivot,ako otkucaji srca predju 200 u min.moze doci do infarkta.Ja ga licno ne savetujem nikom,ali ako bas moraju da ga uzimaju dobro radi u kombinaciji sa 250mg.bajerovog aspirina i kofeinskim tabletama,to se popularno naziva EKA kombinacija.Pije se sat vremena pre treninga.
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8645


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #118 poslato: Mart 23, 2009, 10:03:44 posle podne »

Prvo idi prirodno da skidas visak,koriguj ishranu.Trenutno na trzistu imas mnogo natural sagorevaca koji itekako rade svoj posao uz adekvatan trening i ishranu.
Moje licno misljenje da ti efedrin ne treba i ne bih ga nikome preporucio,pogotovu nekome pocetniku ili rekreativcu.Za one koji se odluce ,pslusajte savet JOJEVTA ,postepeno i polako,jer ef nije za igru.
Sačuvana
jojevta
Gost
« Odgovor #117 poslato: Mart 23, 2009, 09:55:17 posle podne »

da ne pricam vec o sredjenoj ishrani i treningu - to se podrazumeva
ako si imao nekad srcanih smetnji,hipertenziju itd onda zaobidji i baci ce na neki legalan sagorevac
sto se tice koriscnja nema potrebe da pravis pauzu,vec mozes kontinuirano da uzimas jedan vremeski period s time da postepeno povecavas doze
da ne kreces odmah sa 2 x 25mg dnevno,nego krenes sa po 12,5 tj 1/4 tablete u kombinaciji sa Kofeinom 100mg kofeina
Sačuvana
MarK3
Flamer
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1636

« Odgovor #116 poslato: Mart 23, 2009, 09:20:56 posle podne »

Animal cuts, low carb i milina ...
Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 10 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.119 sekundi sa 18 upita.