TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397081 Teme od strane 25032 Članovi Poslednji član: Aleksandar-Saša

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 20, 2024, 12:27:19 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pomoc oko suplementa  (Pročitano 6869 puta)
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #34 poslato: Oktobar 22, 2013, 01:37:50 posle podne »

na gejner jednostavno gledaj kao na hranu - kao dodatne kalorije, pomoć da tvoj kalorijski unos povećaš na lakši i ukusniji način

pauza je potrebna kod kreatina, NO reaktora, sagorevača i raznih drugih stimulansa...  kod gejnera, proteina.... ne
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2067


« Odgovor #33 poslato: Oktobar 21, 2013, 09:18:08 posle podne »

posto sam uzeo 2 komada Volumass 35 Professional, da li bi bilo bolje da popijem ta dva jedan za drugim ili prvo jedan pa napravim pauzu pa drugi

Ne moras praviti pauzu sa gejnerom. Ne zaboravi da se moras dobro hraniti pre svega i javi nam povremeno kako napredujes.
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 17110


« Odgovor #32 poslato: Oktobar 20, 2013, 03:19:06 posle podne »

posto sam uzeo 2 komada Volumass 35 Professional, da li bi bilo bolje da popijem ta dva jedan za drugim ili prvo jedan pa napravim pauzu pa drugi

Što se tiče tih stomačnih tegoba,dosta ljudi sam čuo da se žale na taj,ali znaš kako ,kada uzmeš u obzir da su suplementi koncentrati,nekako mu doĂ°e normalno da se to povremeno dešava.
I nema razloga da praviš pauzu kod gainera.Piješ ih stalno ili dok ih imaš :)
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 17110


« Odgovor #31 poslato: Oktobar 20, 2013, 03:17:19 posle podne »

Pozdra, nov sam na forumu,forum je ekstra, za svaku pohvalu. Imam jedno pitanje u vezi gejnera.Posto sam cuo da neki gejneri "Duju" stomak, da li Volumass 35 Professional duje stomak.Unapred hvala

Ja nikada nisam čuo tako ne
  Da li moze jos jedna pomoc molim vas
posto ja doruckujem i odem u teretanu covek iz teretane mi je reko da doruckujem pa da uzmem dozu.
Ili je bolje da doruckujem odem na trening i posle toga popijem dozi girner 
Inace rec je o Gejner 4000

Ma to su ti gluposti.Popij dozu gainera nakon treninga u teretani .
Sačuvana
Aleksandar357
Gost
« Odgovor #30 poslato: Oktobar 20, 2013, 01:03:36 posle podne »

posto sam uzeo 2 komada Volumass 35 Professional, da li bi bilo bolje da popijem ta dva jedan za drugim ili prvo jedan pa napravim pauzu pa drugi
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #29 poslato: Oktobar 20, 2013, 12:58:00 posle podne »

Duju stomak? Ako misliš na nadutost, to zavisi od stanja u kojem se nalazi tvoj digestivni sistem. Možda ti se desilo da nekada pojedeš ili popiješ nešto i onda vidiš kako stomak ne može da se izbori sa tim, pa počinje nadutost, gasovi, krčanje creva... Npr, prisustvo laktoze ume da izazove takve simptome kod nekih ljudi.

Ako si pak mislio na gojenje u predelu stomaka, to isključivo zavisi od ukupnog kalorijskog unosa na dnevnom nivou, a ne od gejnera.

U svakom slučaju, Volumass 35 važi za jedan od najboljih gejnera na tržištu, i imaš sve preporuke za njega. :)
Sačuvana
Aleksandar357
Gost
« Odgovor #28 poslato: Oktobar 20, 2013, 12:47:24 posle podne »

Pozdra, nov sam na forumu,forum je ekstra, za svaku pohvalu. Imam jedno pitanje u vezi gejnera.Posto sam cuo da neki gejneri "Duju" stomak, da li Volumass 35 Professional duje stomak.Unapred hvala
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8645


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #27 poslato: Septembar 20, 2013, 10:26:06 pre podne »

  Da li moze jos jedna pomoc molim vas
posto ja doruckujem i odem u teretanu covek iz teretane mi je reko da doruckujem pa da uzmem dozu.
Ili je bolje da doruckujem odem na trening i posle toga popijem dozi girner 
Inace rec je o Gejner 4000
To mnogo zavisi i od inteziteta treninga i od toga kada ti je bio poslednji vecernji obrok i koliko kalorijski jak.Ukoliko radis na misisnoj i telesnoj masi mozes i gainer nakon dorucka pa na trening .
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2067


« Odgovor #26 poslato: Septembar 19, 2013, 10:49:19 posle podne »

Ako pojedes samo ovsene pahuljice sa mlekom to je malo, ali ako jedes sve ovo sto si nabrojao u jednom obroku ( moze bez mleka npr ) onda je prihvatljivo i u tom slucaju gejner mozes uzeti samo nakon treninga.
Sačuvana
Stefan Aleksic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 18

« Odgovor #25 poslato: Septembar 17, 2013, 08:32:32 pre podne »

 Da li moze jos jedna pomoc molim vas
posto ja doruckujem i odem u teretanu covek iz teretane mi je reko da doruckujem pa da uzmem dozu.
Ili je bolje da doruckujem odem na trening i posle toga popijem dozi girner  
Inace rec je o Gejner 4000


kvalitetan doručak na prvo mestu - doručak koji se sastoji od kvalitetnih složenih ugljenih hidrata (žitarice, integralni hleb) u kombinaciji sa nekim proteinom - ujutru možeš npr jaja - kajganu ili kuvana jaja.... i neki mlečni proizvod.

Sa ovim imaš sve što ti je potrebno, a gejner koji sadrži veliku količinu šećera svakako nije potreban pre treninga, čak može da bude i loše...  popij posle treninga
ok Hvala obicnmo tako doruckujem zobene pajujice sa mlekom, jaja, mladi sir...
« Poslednja izmena: Septembar 17, 2013, 08:39:44 pre podne od strane Stefan Aleksic » Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #24 poslato: Septembar 17, 2013, 08:09:28 pre podne »

  Da li moze jos jedna pomoc molim vas
posto ja doruckujem i odem u teretanu covek iz teretane mi je reko da doruckujem pa da uzmem dozu.
Ili je bolje da doruckujem odem na trening i posle toga popijem dozi girner 
Inace rec je o Gejner 4000

kvalitetan doručak na prvo mestu - doručak koji se sastoji od kvalitetnih složenih ugljenih hidrata (žitarice, integralni hleb) u kombinaciji sa nekim proteinom - ujutru možeš npr jaja - kajganu ili kuvana jaja.... i neki mlečni proizvod.

Sa ovim imaš sve što ti je potrebno, a gejner koji sadrži veliku količinu šećera svakako nije potreban pre treninga, čak može da bude i loše...  popij posle treninga
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #23 poslato: Septembar 16, 2013, 10:25:14 posle podne »

Šta doručkuješ? Ako je to pristojan doručak, onda dozu gejnera sačuvaj za posle treninga.
Sačuvana
Stefan Aleksic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 18

« Odgovor #22 poslato: Septembar 16, 2013, 10:20:35 posle podne »

  Da li moze jos jedna pomoc molim vas
posto ja doruckujem i odem u teretanu covek iz teretane mi je reko da doruckujem pa da uzmem dozu.
Ili je bolje da doruckujem odem na trening i posle toga popijem dozi girner 
Inace rec je o Gejner 4000
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #21 poslato: Septembar 16, 2013, 07:25:04 posle podne »

Pretpostavio sam, ali samo da otklonim sumnju. :) Odličan izbor gejnera, jedan od nabjoljih iz naše ponude.
Sačuvana
nik sloter
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 10

« Odgovor #20 poslato: Septembar 16, 2013, 07:16:59 posle podne »

Izvinjavam se  :(..u pitanju je SCITEC
  VOLU MASS 35
Sačuvana
Stranice: [1] 2 3 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.055 sekundi sa 13 upita.