TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394582 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 11:53:55 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Izbacivanje Vode???  (Pročitano 4738 puta)
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #17 poslato: Oktobar 10, 2013, 11:10:15 pre podne »

I nemam nikakvo takmicenje ali potrebno mi je da izgubim 2kg za to kratko vreme 4 dana sada i da to onda odrzim posle,dakle necu da mi se vrate te 2 kile to mi je najveci problem kako kasnije odrzati jer verovatno kasnije cim vratim UH vratice mi se kliaza:-)

Ishrana ti nije bila losa, ako si sa takvom ishranom dodao kilazu onda smanji kolicinu ili pojacaj trening. Posto vec nije nikakvo takmicenje u pitanju budi malo strpljiv i polako skidaj kilograme pre svega jer ce ti kasnije biti lakse da ih odrzis, a ono sto se naglo skine tako se i vrati.

Sačuvana
eXe GYM - Novi Sad
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 911


eXe GYM - Novi Sad
« Odgovor #16 poslato: Oktobar 09, 2013, 09:08:13 posle podne »

smesno je kad neko napise hitno a nije za neko specijalno merenje xd

mrsavljenje ti je isto kao nabacivanje mase samo smanjis unos ugljenih hdirata i masti kao sto ti je MightyMO rekla nakon nekog vremena ubacis kardio i to je to...
Sačuvana
BB Man
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 99

« Odgovor #15 poslato: Oktobar 09, 2013, 05:09:31 posle podne »

Hvala na savetima,icicu postepeno u pravu ste.


Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #14 poslato: Oktobar 09, 2013, 02:10:32 posle podne »

Šta konkretno ne razumeš?

U kratkim crtama, potrebno je smanjiti unos kalorija (pre svega iz ugljenih hidrata i loših masti), ali ne naglo i ne previše da ne bi došlo do usporavanja metabolizma, dakle ići postepeno i biti uporan, raditi i dalje treninge sa opterećenjem, ubaciti kardio trening u odgovarajućoj zoni intenziteta (65-75% okvirno), držati visok unos proteina i dalje da ne bi došlo do razgradnje mišićne mase
Sačuvana
BB Man
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 99

« Odgovor #13 poslato: Oktobar 09, 2013, 01:52:04 posle podne »

Nista ja to oko mrsavljenja ne kontam najozbiljnije,kad je u pitanju nabacivanje mase to je lako,ali mrsavljenje nista ne kontam:-)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #12 poslato: Oktobar 09, 2013, 01:47:14 posle podne »

savete si dobio - kvalitetna ishrana, manje soli (ali ne 0 zbog treninga), čajevi, trening... za mesec dana možeš i 2 kg masti izgubiti.

Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #11 poslato: Oktobar 09, 2013, 01:47:02 posle podne »

Lice se cisti promenom navika u ishrani,i to je proces koji mora da traje, dok ti dodjes do faze gde izbacivanje vode daje neki rezultat nacekaces se.
Sačuvana
BB Man
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 99

« Odgovor #10 poslato: Oktobar 09, 2013, 01:45:11 posle podne »

Vidite nekom se visak kilograma lepi na stomak,nekom na butine i zadnjicu a meni se lepi na najvidljivije mesto a to je lice.


To se meni estetski ne svidja a sa 2kg manje to izgleda vec mnogo bolje i drugacije,nemora to biti za 4-5 dana neka bude i za 10 ali zelim u sto kracem roku da izgubim taj visak i da odrzim onda zeljenu kilazu.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #9 poslato: Oktobar 09, 2013, 01:35:17 posle podne »

I nemam nikakvo takmicenje ali potrebno mi je da izgubim 2kg za to kratko vreme 4 dana sada i da to onda odrzim posle,dakle necu da mi se vrate te 2 kile to mi je najveci problem kako kasnije odrzati jer verovatno kasnije cim vratim UH vratice mi se kliaza:-)

da je takmičenje razumela bih, ovako stvarno ne opravdavam i ne razumem :)

naravno da će ti se vratiti kilaža čim povećaš unos hidrata i soli...

mislim da bi trebalo da razmišljaš u drugom pravcu, da tražiš trajnije rešenje - smanjenje procenta masnog tkiva kroz pravilnu ishranu i vežbanje, a to ne može za 4 dana
« Poslednja izmena: Oktobar 09, 2013, 01:37:28 posle podne od strane MightyMO » Sačuvana
BB Man
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 99

« Odgovor #8 poslato: Oktobar 09, 2013, 01:29:58 posle podne »

I nemam nikakvo takmicenje ali potrebno mi je da izgubim 2kg za to kratko vreme 4 dana sada i da to onda odrzim posle,dakle necu da mi se vrate te 2 kile to mi je najveci problem kako kasnije odrzati jer verovatno kasnije cim vratim UH vratice mi se kliaza:-)
Sačuvana
BB Man
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 99

« Odgovor #7 poslato: Oktobar 09, 2013, 01:12:04 posle podne »

Ja sam juce krenuo sa nekom dijetom smanjio UH malo ali do prekljuce sam se ovako hranio pa vi recite sta bi trebao da izbacim.


1.Ovsene 150 grama,jogurt,3 cela jajeta
2.200 gr mesa(pileceg,cureceg,juneceg),100 gra pirinca,povrce,1 kasika maslinovog
3.Tunjevina,100 gr pirinca ili testenine,
4.PWM:Whey 50grama,20grama dex
5.200 gr mesa,50 grama pirinca,povrce,1 kasika maslinovog



Sačuvana
eXe GYM - Novi Sad
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 911


eXe GYM - Novi Sad
« Odgovor #6 poslato: Oktobar 09, 2013, 11:51:15 pre podne »

mozda jedino da minimizuje unos natrijuma poveca unos kalijuma kardio pre merenja i da bleji u kadi vrijuce vode pola sata xD
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #5 poslato: Oktobar 09, 2013, 10:25:26 pre podne »

Pozdrav svima.


Zelim da smrsam ne puno 2 kilograma svega ali problem je sto to zelim za samo 5 dana.


A te price kako je prvih 2-3kg koji se izgube je voda me zbunjuju jer nemam pojma nista o tome.


Sta to znaci gubitak vode,jer se to vidi samo na vagi,ili se vidi i promena na telu stvarno ne kontam te stvari oko gubitka tecnosti pa ako ima neko ko zna da mi objasni?


Hvala unapred.

To je ambiciozan cilj i svakako nije u domenu zdravog mrsavljenja. Ajde nam za pocetak napisi kako ti ishrana izgleda, da vidimo da li mozes tu nesto izbaciti pa da eventualno izbacis i visak tecnosti iz organizma.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #4 poslato: Oktobar 08, 2013, 03:51:30 posle podne »

naravno, zato i kazem da nije preporucljivo...  ja bih probala prvo sa povecanim unosom vode (tecnosti) i cajeva
Sačuvana
eXe GYM - Novi Sad
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 911


eXe GYM - Novi Sad
« Odgovor #3 poslato: Oktobar 08, 2013, 03:43:20 posle podne »

ako izbaci carbse izgubice i na snazi a predpostavljam da mu je to u suprotnosti sa ciljem jel predpostavljam da ima neko takmicenje/mec
Sačuvana
Stranice: [1] 2 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.062 sekundi sa 18 upita.