TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395161 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 27, 2024, 06:35:18 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Савети и сугестије око свакодневне исхраl  (Pročitano 11738 puta)
radulee
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 28

« Odgovor #1 poslato: Oktobar 22, 2013, 08:02:05 posle podne »

Поздрав свима. :)
Од скоро сам почео да више пажње придајем комплетној исхрани и релативно сам нов на том пољу па ми је потребно мало мишљења и савета. Идем у теретану и уз то рекреативно тренирам кошарку. Висина 193 цм., тежина 87 кг. Моја исхрана би изгледала овако:
Доручак- углавом око пола 8 (2 парчета црног или раженог хлеба, вајт крем и једно јаје у комбинацији са пилећим прсима, шунком, печеницом, сиром, ајваром...)
Прва ужина- око 10(овсене, ражене, кукурузне, пшеничне пахуљице у комбинацији са сувим грожђем, ананасом, брусницом, семеном бундеве, лешницима, сунцокретом и све то помешано са млеком или јогуртом)
Воће-око 12(сезонско, јабуке мандарине, банане)
Ручак- око 15(Углавном кувана јела што спреми бака, парче, два црног или раженог хлеба)
Друга ужина- око 17, то ми је проблем, немам идеју шта да једем, па углавном посегнем за плазмом и млеком.  :D
Вечера- до 20 (лајт варијанта доручка, једно јаје, парче хлеба, вајт крем, шоља јогурта, и нека шунка или пилећа прса, пилеће виршле или пржена јаја)
Газиране, обичне сокове сам избацио, не пијем алкохол. Пијем око 3,5 до 4 литара воде дневно. Једино што не могу да се одвикнем кафе и енергетских пића.  :D Зависник сам од слаткиша, али сам се исконтролисао и једем само црну чоколаду(2 штангле дневно). Грицкалице, лиснато тесто и остале посластице из пекаре сам избацио у потпуности.
Од суплемената тренутно користим креатин.
Отворен сам за критике, предлоге, савете.  :D


Sačuvana
Stranice: 1 2 [3] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.089 sekundi sa 17 upita.