TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397340 Teme od strane 25048 Članovi Poslednji član: mickeymouse

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Oktobar 05, 2024, 10:16:23 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |  (Urednik: Zoltan Kozma)  | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 3 [4] 5 6 ... 11 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: ZGIBOVI SU NAJSAVRSENIJA VEZBA ZA MISICE LEDJA...  (Pročitano 68056 puta)
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9909


The Heat-h is on!

« Odgovor #120 poslato: Jul 15, 2009, 01:06:08 posle podne »

Ja sam pogledao jedno 40gb tih videa i jedino sam video Da viktor radi zgibove i u to nekoj polu-formi i to jos nije video nego neki isechci sa BB.com

pogledaj sve katlerove,Pogledaj PHillov njemu je kako i sam kaze PRIMARY exercise,Kolman je radio sve dok se nije pregojio kao stoka da ne moze da se digne,Flex ih je radio imas na njegovim videima,Yates stalno prica o zgibovima i deadliftima kao osnovi,Lee Haney je dosta radio zgibove,Lee Priest dosta takodje...ne gledate izgleda sta treba

Phill heath-the gift
Flex-u onom gde vezba sa Glas-om
Katler-u jednom od njegovih zilion videa radi sa onom spravom jer ne moze stoka da digne svoju tezinu
Ronie-First video
Lee Priest-The Blond Myth
Lee Haney-Olympia Training Routine


i nemojte me zajebavati da u tim filmovima nema kada ih znam napamet,70+ giga ;)
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
M a r k o n i
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5115


« Odgovor #119 poslato: Jul 15, 2009, 10:56:27 pre podne »

zato sto su wussy :D
Sačuvana
Nitro
Gost
« Odgovor #118 poslato: Jul 15, 2009, 10:46:09 pre podne »

Ja sam pogledao jedno 40gb tih videa i jedino sam video Da viktor radi zgibove i u to nekoj polu-formi i to jos nije video nego neki isechci sa BB.com
Sačuvana
ZR_Alexandar
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 111

« Odgovor #117 poslato: Jul 14, 2009, 11:42:28 posle podne »

 Ma svaka ti cast.. Hocu da kazem da im to nije glavna vezba za ledja, cim je nema ni na jednom videu od ovih koje sam ja gledao. A gledao sam desetak sigurno. Nisi nasao link gde rade zgibove ili te je mrzelo da zakacis?  :)
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9909


The Heat-h is on!

« Odgovor #116 poslato: Jul 14, 2009, 05:16:48 posle podne »

Na vise mesta sam procitao kako vrhunski bilderi ne rade zgibove... Kontam da imaju puno mase i da to treba podici ali opet, svako od njih ima ogromna ledja i jaaako puno snage. Tako da mi nije jasno zasto ne rade zgibove?  ::) Totalo je trulo ako nabacis toliko misica da ne mozes da dizes sopstvenu tezinu u seriji...  ;D

pa ne slusaj nego gledaj njih sta rade,svi rade zgibove,i Kolman i Levrone,Flex,Katler,Heath...

 Igrom slucaja imam snimke treninga Cutlera, Flexa, Ronnia, Levronea, i na tom snimku niko od njih nije uradio NIJEDAN zgib. Svi rade veslanje dvorucnom sipkom, lat masinu, T sipku i slicno.Ne bih pisao stvari napamet. Ako ima neki link gde neko od njih radi zgib nakaci mi, jer nisam gledao na youtube-u detaljno.  ;)


ja sma bas gledao,Roni radi,Flex je isto morao da radi jer ga je nadzirao Glass na tom videu,Katler radi s aolaksavujucim okolnostima,Phill radi kao prvu vezbu na treningu.

Gledao sam mnogo vise njihovih videa od tebe veruj mi
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
MarK3
Flamer
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1636

« Odgovor #115 poslato: Jul 14, 2009, 12:20:50 posle podne »

a jbg , mi ne zelimo da izgledamo kao oni pa zato radimo zgibove :D
Sačuvana
ZR_Alexandar
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 111

« Odgovor #114 poslato: Jul 14, 2009, 11:55:47 pre podne »

 
Na vise mesta sam procitao kako vrhunski bilderi ne rade zgibove... Kontam da imaju puno mase i da to treba podici ali opet, svako od njih ima ogromna ledja i jaaako puno snage. Tako da mi nije jasno zasto ne rade zgibove?  ::) Totalo je trulo ako nabacis toliko misica da ne mozes da dizes sopstvenu tezinu u seriji...  ;D

pa ne slusaj nego gledaj njih sta rade,svi rade zgibove,i Kolman i Levrone,Flex,Katler,Heath...

 Igrom slucaja imam snimke treninga Cutlera, Flexa, Ronnia, Levronea, i na tom snimku niko od njih nije uradio NIJEDAN zgib. Svi rade veslanje dvorucnom sipkom, lat masinu, T sipku i slicno.Ne bih pisao stvari napamet. Ako ima neki link gde neko od njih radi zgib nakaci mi, jer nisam gledao na youtube-u detaljno.  ;)
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9909


The Heat-h is on!

« Odgovor #113 poslato: Jul 13, 2009, 10:14:28 posle podne »

Na vise mesta sam procitao kako vrhunski bilderi ne rade zgibove... Kontam da imaju puno mase i da to treba podici ali opet, svako od njih ima ogromna ledja i jaaako puno snage. Tako da mi nije jasno zasto ne rade zgibove?  ::) Totalo je trulo ako nabacis toliko misica da ne mozes da dizes sopstvenu tezinu u seriji...  ;D

pa ne slusaj nego gledaj njih sta rade,svi rade zgibove,i Kolman i Levrone,Flex,Katler,Heath...
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #112 poslato: Jul 13, 2009, 08:08:47 posle podne »

Cutlera sam video da radi zgibove na onoj spravi gde se podešava pomoć(da ne diže u potpunosti svoju težinu), i to zbog neke ranije povrede. E sad, da li radi one "čiste" zgibove i da li ih uopšte radi(ili je ovo bilo samo za kamere) to ne znam.
Sačuvana
ZR_Alexandar
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 111

« Odgovor #111 poslato: Jul 13, 2009, 07:18:26 posle podne »

 Na vise mesta sam procitao kako vrhunski bilderi ne rade zgibove... Kontam da imaju puno mase i da to treba podici ali opet, svako od njih ima ogromna ledja i jaaako puno snage. Tako da mi nije jasno zasto ne rade zgibove?  ::) Totalo je trulo ako nabacis toliko misica da ne mozes da dizes sopstvenu tezinu u seriji...  ;D
Sačuvana
Mackolina
Gost
« Odgovor #110 poslato: April 08, 2009, 10:20:28 posle podne »


Sa obzirom da sam imam 116 kg,


auuuuu...kad si rekao da si nabacio malo sala,ja reko mozda 90-95 kg,al ti zverko jedna stvarno nemas limita... :D :D :D
ne mogu da te zamislim sa toliko  ::)    bucko  ;D :D

Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9909


The Heat-h is on!

« Odgovor #109 poslato: April 02, 2009, 08:28:47 posle podne »

pa to :D nije cudo
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Nitro
Gost
« Odgovor #108 poslato: April 02, 2009, 07:58:43 posle podne »

ni blizu ''isto cudo'' filipe :D
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9909


The Heat-h is on!

« Odgovor #107 poslato: April 02, 2009, 04:30:54 posle podne »

pa eto radis lat masinu,isto cudo samo losija verzija zgiba
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Milan Kresojevic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 49

« Odgovor #106 poslato: April 01, 2009, 11:18:18 posle podne »

Ja nikad u zivotu nisam radio zgibove,mada strucnjaci tvrde da su zgibovi idealna vezba za ledja.Ja za ledja radim samo VESLANJE U PRETKLONU,MRTVO VUCENJE,VESLANJE SA T SIPKOM,LAT MASINU KOMPLET.
Sačuvana
Stranice: 1 2 3 [4] 5 6 ... 11 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.436 sekundi sa 18 upita.