TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395963 Teme od strane 25009 Članovi Poslednji član: dejanpetrovic99

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Jun 04, 2024, 03:51:07 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 32 33 [34] 35 36 ... 38 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Tetiva? Misic? Nerv? Pitanje za Alen Radosevica  (Pročitano 110016 puta)
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #69 poslato: Decembar 10, 2013, 02:12:10 posle podne »

da li si radio program:
- vežbe lopta/gumica?
- da li si radio istezanja?
- da si masirao ledom?

da li si ovo radio svakodnevno?
Sačuvana
miha1993
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 239


« Odgovor #68 poslato: Decembar 10, 2013, 03:20:02 pre podne »

da li ramena bole sada?

E produzio sam oporavk do janura i 5 mozda i 10 janura, daj boze da  cu i tad uopste biti spreman to bi bilo 75 dana kako ne treniram , stvarno ne znam sta je ovo. Prestao sam da radim vezbe jer sam ih radio 2 nedelje svaki dan i smorilo me i nema napredka...OTicu opet kod doktora i slagacu ga da me ruka boli da ne mogu da je pomeram  i da me boli kost samo da bi mi snimio....
Sačuvana
miha1993
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 239


« Odgovor #67 poslato: Decembar 04, 2013, 11:37:49 posle podne »

da li ramena bole sada?

Ne napreduje mi oporavak nista ://...danas sam poneo samo neka drva nista tesko i osecam malu nelagodu u bicepsu  i  tamo gde sam oznacio ....nista moram ja opet kod specijaliste :/// ufff
Sačuvana
miha1993
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 239


« Odgovor #66 poslato: Decembar 04, 2013, 07:37:36 posle podne »

da li ramena bole sada?

Ne
Sačuvana
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #65 poslato: Decembar 04, 2013, 05:02:09 posle podne »

da li ramena bole sada?
Sačuvana
miha1993
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 239


« Odgovor #64 poslato: Novembar 29, 2013, 10:39:38 posle podne »

imaćeš još treću fazu rehabilitacije,  još jednu nedelju programa do povratka u trening....

Ja sam tebi zaboravio da kazem, ne znam da li je to mozda bitno, imao sam problema sa ramenom i levim i desnim, i bolela su me kad sam radio ramena, nekad i kad sam radio grudi. Vise sam imao prblema sa desnim, ali i levo(leva ruka me trenutno sada boli) me je bolelo , ali sam uvek izgurao , nikad mi nije pravio tolike probleme. Mada nekad uzmem ruku i naslonim na stub , da mi bude bolje, ali imao sam prejaku zelju za treningom , nista me nije moglo spreciti, tako sam bar mislio.
Sačuvana
miha1993
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 239


« Odgovor #63 poslato: Novembar 28, 2013, 12:15:21 pre podne »

imaćeš još treću fazu rehabilitacije,  još jednu nedelju programa do povratka u trening....

Sta je treca faza ?
Sačuvana
miha1993
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 239


« Odgovor #62 poslato: Novembar 28, 2013, 12:14:32 pre podne »

poveede tetiva i pripoja ne prolaze za nekoliko dana. što je duže trajala poveeda, duze je i lečenje. ne treba da opterećuješ ruku za sada...

Pa znam da ne prolazi za par dana, to sam shavtio , gledam da li prolazi za mesec i evo od 1 decembra mozda i duze bude 45 dana kako ne treniram. Danas sam otisao u teretanu, radio noge i trcao na biciklu i proveravao kako napreduje ruka i evo, Radio sam po 15kg triceps ekstenziju onu(to inace radim max 35kg) 10 puta odradio i nista, malo osecam u ruci ali kako vreme prolazi mislim da imam vise problem u glavi nego u ruci. Posle 10tak minuta opet uradim 9puta mala nelagoda ali nikakav bol nista. Posle sam opet uradio isto nema bola nikakvog, samo ono kao da zateze, kao neka toplota , ali da ne znam da sam povredjen ja na to ne bi ni obracao paznju. Posle sam biceps sa bucicama sa 8kg jedna pa druga ruka(sa 20kg inace radim) opet nema bola, kao toplotica neka u ruci nema bola i ako ga ima to je neki tup koji me nista ne sprecava apsolutno, dosao kuci odradio one vezbe sa lopticom(kupio sam onu gumu za zglobove sa tim radim) i ono sa gumicom led + kamfor  i cekam sutra. Planiram da ne krenem 1.decembra vec 8 decembrada pomerim za 7 dana . tako bi bilo 45-50 dana otkako ne dizem tegove.
to što je dobro, posledica je verovatno programa koji radiš. treba da si svestan da radiš neki program rehabilitacije i lečenja povrede. nisi uspeo da se povrediš na ovom treningu... trebalo bi da budeš disciplinovan i strlljiv. to znači da radiš vežbe koje si dobio i ništa drugo. terapijom koju sprovodiš upala pripoja treba da se polako smiruje. preuranjenim vezbanjem možeš ono sto si do pola popravio da pokvariš i vratiš se na početak.

Ja sam trening odradio biciklo i noge, nisam ruke koristio, a radio sam za triceps ono samo da proverim kako izgleda  da li cu osecati sta, jer svakako ne osecam bolove pa da bi ih osetio mozda , mozda je proslo zbog toga sam radio , da vidim, ako me razumes.
Sačuvana
miha1993
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 239


« Odgovor #61 poslato: Novembar 28, 2013, 12:10:28 pre podne »

koliko dana radiš lopticu/gumicu?

6 dana loptica i gumica
Sačuvana
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #60 poslato: Novembar 27, 2013, 07:54:11 posle podne »

imaćeš još treću fazu rehabilitacije,  još jednu nedelju programa do povratka u trening....
Sačuvana
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #59 poslato: Novembar 27, 2013, 07:52:30 posle podne »

poveede tetiva i pripoja ne prolaze za nekoliko dana. što je duže trajala poveeda, duze je i lečenje. ne treba da opterećuješ ruku za sada...

Pa znam da ne prolazi za par dana, to sam shavtio , gledam da li prolazi za mesec i evo od 1 decembra mozda i duze bude 45 dana kako ne treniram. Danas sam otisao u teretanu, radio noge i trcao na biciklu i proveravao kako napreduje ruka i evo, Radio sam po 15kg triceps ekstenziju onu(to inace radim max 35kg) 10 puta odradio i nista, malo osecam u ruci ali kako vreme prolazi mislim da imam vise problem u glavi nego u ruci. Posle 10tak minuta opet uradim 9puta mala nelagoda ali nikakav bol nista. Posle sam opet uradio isto nema bola nikakvog, samo ono kao da zateze, kao neka toplota , ali da ne znam da sam povredjen ja na to ne bi ni obracao paznju. Posle sam biceps sa bucicama sa 8kg jedna pa druga ruka(sa 20kg inace radim) opet nema bola, kao toplotica neka u ruci nema bola i ako ga ima to je neki tup koji me nista ne sprecava apsolutno, dosao kuci odradio one vezbe sa lopticom(kupio sam onu gumu za zglobove sa tim radim) i ono sa gumicom led + kamfor  i cekam sutra. Planiram da ne krenem 1.decembra vec 8 decembrada pomerim za 7 dana . tako bi bilo 45-50 dana otkako ne dizem tegove.
to što je dobro, posledica je verovatno programa koji radiš. treba da si svestan da radiš neki program rehabilitacije i lečenja povrede. nisi uspeo da se povrediš na ovom treningu... trebalo bi da budeš disciplinovan i strlljiv. to znači da radiš vežbe koje si dobio i ništa drugo. terapijom koju sprovodiš upala pripoja treba da se polako smiruje. preuranjenim vezbanjem možeš ono sto si do pola popravio da pokvariš i vratiš se na početak.
Sačuvana
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #58 poslato: Novembar 27, 2013, 07:44:06 posle podne »

koliko dana radiš lopticu/gumicu?
Sačuvana
miha1993
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 239


« Odgovor #57 poslato: Novembar 27, 2013, 06:16:32 posle podne »

poveede tetiva i pripoja ne prolaze za nekoliko dana. što je duže trajala poveeda, duze je i lečenje. ne treba da opterećuješ ruku za sada...

Pa znam da ne prolazi za par dana, to sam shavtio , gledam da li prolazi za mesec i evo od 1 decembra mozda i duze bude 45 dana kako ne treniram. Danas sam otisao u teretanu, radio noge i trcao na biciklu i proveravao kako napreduje ruka i evo, Radio sam po 15kg triceps ekstenziju onu(to inace radim max 35kg) 10 puta odradio i nista, malo osecam u ruci ali kako vreme prolazi mislim da imam vise problem u glavi nego u ruci. Posle 10tak minuta opet uradim 9puta mala nelagoda ali nikakav bol nista. Posle sam opet uradio isto nema bola nikakvog, samo ono kao da zateze, kao neka toplota , ali da ne znam da sam povredjen ja na to ne bi ni obracao paznju. Posle sam biceps sa bucicama sa 8kg jedna pa druga ruka(sa 20kg inace radim) opet nema bola, kao toplotica neka u ruci nema bola i ako ga ima to je neki tup koji me nista ne sprecava apsolutno, dosao kuci odradio one vezbe sa lopticom(kupio sam onu gumu za zglobove sa tim radim) i ono sa gumicom led + kamfor  i cekam sutra. Planiram da ne krenem 1.decembra vec 8 decembrada pomerim za 7 dana . tako bi bilo 45-50 dana otkako ne dizem tegove.
Sačuvana
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #56 poslato: Novembar 26, 2013, 02:08:57 posle podne »

poveede tetiva i pripoja ne prolaze za nekoliko dana. što je duže trajala poveeda, duze je i lečenje. ne treba da opterećuješ ruku za sada...
Sačuvana
miha1993
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 239


« Odgovor #55 poslato: Novembar 26, 2013, 12:05:35 pre podne »

ok, kako ide sa vežbama?

Radim ih svaki dan, 1 vezba 3x po 20 tako isto druga, pa istezanje 1minut , pa led pa kamfor, sad sam uradio 6 sklekova samo da proverim da li ce mi biti sta i ne mogu da kazem da je ista bolje. Ne boli me , ali imam taj osecaj da to nije nikako dobro. Pokusavam da slusam svoje telo i ono mi kaze NE :// mozda sam malo umislio znas, odradio bi ja sa ovim trening opet sa najjacim tezinima bez problema(donekle) ali bi se opet vracao bol i opet i opet... Oticu jos malo kod specijaliste ortopeda reko mi je za 2 nedelje kontrola, ali znas kakvi su doktori u bolnici , boli ih uvo....
Sačuvana
Stranice: 1 ... 32 33 [34] 35 36 ... 38 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.04 sekundi sa 14 upita.