TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394580 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 07:34:15 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Jutarnji sejk  (Pročitano 3969 puta)
Kalonji
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1294


« Odgovor #12 poslato: Januar 20, 2014, 11:30:33 pre podne »

Ok, da ne otvaram novi topic, mene interesuje koja bi bila dobra varijanta za neki zdrav sejk za vreme radnog vremena. Znaci na poslu sedim pred kompjuterom, rucam oko 13h najkasnije i posle imam prazan hod do 18h odnosno jedem nesto ali hteo bih neki kvalitetan sejk. Najbolje nesto sto bih mogao da smuckam u sejkeru.

Sta predlazete ?

Kupio sam neke samlevene ovesene, imam Neskvik, surutku u prahu, mlevenu plazmu, mleko mogu da kupim... moze li od toga nesto da se napravi?
Zamastices se od svega toga. Ako mozes za sl. put uzmi Whey protein.Imas od Biotecha za 1700 il1800,ja taj sibam,dobar je i moze da ti dodje kao zamena za obrok plus sto mozes te mlevene ovsene da ubacis. Ja volim da uzmem Gud kikiriki onaj dijetalni, kesu toga otkines i nemas brige, drzi sitost.
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #11 poslato: Januar 20, 2014, 09:54:43 pre podne »

Mislim da nisi trebao prvo da kupujes namirnice,pa onda da pitas. Vec obrnuto. Plazma,mleko u prahu i Nesquick su skroz nepotrebni,goje poprilicno. Uzmes jogurt sa niskim procentom m.m.,dodas ovsene,eventualno cimet ili malo suvog grozdja/aronije/brusnice i to je to. Umesto obicnog mozes i vocni jogurt.
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #10 poslato: Januar 19, 2014, 11:18:14 posle podne »

Ok, da ne otvaram novi topic, mene interesuje koja bi bila dobra varijanta za neki zdrav sejk za vreme radnog vremena. Znaci na poslu sedim pred kompjuterom, rucam oko 13h najkasnije i posle imam prazan hod do 18h odnosno jedem nesto ali hteo bih neki kvalitetan sejk. Najbolje nesto sto bih mogao da smuckam u sejkeru.

Sta predlazete ?

Kupio sam neke samlevene ovesene, imam Neskvik, surutku u prahu, mlevenu plazmu, mleko mogu da kupim... moze li od toga nesto da se napravi?

Ovsene i surutka sa mlekom, a cisto zbog ukusa mozes dodati plazmu ili neskvik.
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #9 poslato: Januar 19, 2014, 10:03:42 posle podne »

Ok, da ne otvaram novi topic, mene interesuje koja bi bila dobra varijanta za neki zdrav sejk za vreme radnog vremena. Znaci na poslu sedim pred kompjuterom, rucam oko 13h najkasnije i posle imam prazan hod do 18h odnosno jedem nesto ali hteo bih neki kvalitetan sejk. Najbolje nesto sto bih mogao da smuckam u sejkeru.

Sta predlazete ?

Kupio sam neke samlevene ovesene, imam Neskvik, surutku u prahu, mlevenu plazmu, mleko mogu da kupim... moze li od toga nesto da se napravi?
Sve to sameljes u blenderu kuci i stavis u sejker i na poslju dodas mleko.jedino sto ne bih po jednom obroku stavljao previse kalorija ,narocito ne iz prostih secera.
Sačuvana
aca777
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 102


Pobeda voli pripremu!

« Odgovor #8 poslato: Januar 05, 2014, 11:26:06 posle podne »

E muke  :D Onda u sejk sve ovo bez banane i mlevenu plazmu.
Sačuvana
Ogi
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 249

« Odgovor #7 poslato: Januar 05, 2014, 11:22:59 posle podne »

Nemamo blender u banci.  ;D Ta tvoja varijanta je super za ujutru.
« Poslednja izmena: Januar 05, 2014, 11:24:43 posle podne od strane Ogi » Sačuvana
aca777
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 102


Pobeda voli pripremu!

« Odgovor #6 poslato: Januar 05, 2014, 11:22:00 posle podne »

Ja obicno pravim sejk sa bananom, mlekom, merica whey-a plus, plazma i eventualno za vise kalorija stavim i dve kasike kikiriki putera i sve to u blender. Mislim da ova kombinacija ima preko 1000kcal.
Sačuvana
Ogi
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 249

« Odgovor #5 poslato: Januar 05, 2014, 11:12:06 posle podne »

Ok, da ne otvaram novi topic, mene interesuje koja bi bila dobra varijanta za neki zdrav sejk za vreme radnog vremena. Znaci na poslu sedim pred kompjuterom, rucam oko 13h najkasnije i posle imam prazan hod do 18h odnosno jedem nesto ali hteo bih neki kvalitetan sejk. Najbolje nesto sto bih mogao da smuckam u sejkeru.

Sta predlazete ?

Kupio sam neke samlevene ovesene, imam Neskvik, surutku u prahu, mlevenu plazmu, mleko mogu da kupim... moze li od toga nesto da se napravi?
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #4 poslato: Novembar 07, 2013, 03:32:15 posle podne »

ovsene doruckujem ponekad ....sta bi jos mogao?

Ovsene se jako lepo slažu sa whey proteinom, možeš dodati po želji cimet, suvo grožĂ°e ili neko drugo voće (brusnice, aroniju)  možeš i orašaste plodove - badem,lešnik...  ili da odvojeno napraviš "smoothie" od voća...

dakle eksperimentisanje sa voćem, žitaricama i začinima poput cimeta...

ovsene možeš samleti da bi dobio fino brašno od njih, ako ti je lakše...

probaj npr da iseckaš jabuke, dodaš bademe, ovsene... i sa grčkim jogurtom
Sačuvana
kiriakos
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 31

« Odgovor #3 poslato: Novembar 07, 2013, 03:28:37 posle podne »

ovsene doruckujem ponekad ....sta bi jos mogao?
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #2 poslato: Novembar 06, 2013, 11:50:13 posle podne »

Mlevene ovsene pahulje .
Sačuvana
kiriakos
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 31

« Odgovor #1 poslato: Novembar 06, 2013, 11:42:28 posle podne »

Zanima me recept za sejk koji bi pio ujutru cim ustanem.... neka vrsta energetskog zdravog sejka ....

Sta bi trebao da kupim u prodavnici zdrave hrane i smutim... koristim  Whey protein to bi mogao kasiku dve sa mlekom i bananom  i sta jos...?
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.159 sekundi sa 17 upita.