TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394580 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 09:17:07 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Vezbanje kod kuce  (Pročitano 3461 puta)
škemi
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 423


« Odgovor #7 poslato: Oktobar 24, 2013, 05:13:04 posle podne »

Pa razlog sto ne idem na treninge u neki fitnes centar je iz finanskijskih razloga...Da,najvise iz tog razloga. Raspitacu se malo po svom gradu da nadjem adekvatnog trenera za sebe, pa cu da vidim sta, kako, i gde. Ok,hvala na odgovorima. ;)
Pa razlog sto ne idem na treninge u neki fitnes centar je iz finanskijskih razloga...Da,najvise iz tog razloga. Raspitacu se malo po svom gradu da nadjem adekvatnog trenera za sebe, pa cu da vidim sta, kako, i gde. Ok,hvala na odgovorima. ;)
Ako nemas 1500 -2000 din mesecno za teretanu, onda tek neces imati da platis trenera.. ni za nedelju dana! :)
Sačuvana
marija993
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 7

« Odgovor #6 poslato: Oktobar 24, 2013, 04:59:38 posle podne »

Pa razlog sto ne idem na treninge u neki fitnes centar je iz finanskijskih razloga...Da,najvise iz tog razloga. Raspitacu se malo po svom gradu da nadjem adekvatnog trenera za sebe, pa cu da vidim sta, kako, i gde. Ok,hvala na odgovorima. ;)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #5 poslato: Oktobar 24, 2013, 02:02:28 posle podne »

Uh, samo se mogu sloziti sa prethodnim postovima... rizikuješ da se povrediš, jer nema ko da te ispravi ...  najbolji savet koji mogu da ti dam je da se dobro raspitaš i naĂ°eš nekoga ko može da ti pomogne - od trenera i da kreneš polako. Teretana definitivno nema zamenu.
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #4 poslato: Oktobar 23, 2013, 10:12:01 posle podne »

Pozdrav, eto mene i na drugoj temi. Pocela sam redovno da treniram kod kuce, ali nekako ni sama nisam sigurna da li vezbe koje ja radim, radim ispravno. Npr. kada radim trbusnjake,cesto me pocnu boleti ledja u donjem delu, iako sam naucila da mi ledja,kada radim trbusnjake,moraju biti na ravnoj povrsini, potpuno ravna. Ne znam ni sama zasto me i dalje zna zaboleti. Mislim da je to mozda i do disanja. Posto shvatam da nikako dobro ne disem kada radim vezbe. Pogotovo kada su u pitanju ledjnjaci... Posto ne znam sve vezbe, a nemam ni sprave, niti imam uslove za neki pregled vezbi na internetu...da li mogu da dobijam savete za redosled vezbi, pravilno disanje,i pravilno drzanje tokom vezbanja...Naravno,vezbe koje mogu da uradim u svom stanu, a da su efikasne..i da, recimo, dosta brzo daju rezultate. Za 3-4 treninga u nedelji. Hvala :)

Jako je teško da ti neko da savet za vežbe kada ne može da ti ih pokaže,a još teže kada ti ne možeš ni da ih vidiš na internetu.Niko od nas ne može znati da li ih pravilno izvodiš,znaš,jako je nezahvalno :/
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #3 poslato: Oktobar 23, 2013, 08:39:57 posle podne »

Vecina vezbaca pravi gresku kada radi vezbe za trbusne misice i previse angazuje lumbalni deo ledja .Poenta je raditi kontrakcije rectusa abdominisa bez angazovanja lumbalnog dela...poseti neki fitnes centar gde imaju edukovane trenere,citajuci po internetu neces mnogo napredovati ,mozes se samo povrediti i veoma brzo odustati od svega!
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #2 poslato: Oktobar 23, 2013, 06:02:21 posle podne »

A zasto maltretiras sebe i izbegavas neki fitnes centar ili teretanu ? Jel si toliko nezadovoljna svojim izgledom pa zbog toga ili ? Nemoj samo reci zbog previse obaveza,jer ih svi imamo..Nema izgovora.. Da postepeno i ravnomerno napredujes moras krenuti u teretanu, pogotovu sto niti znas vezbe, niti ih pravilno radis. A ako je zbog prvog razloga koji sam naveo,da te izgled frustrira,ne boj se, uvek znaj da od goreg ima gore, i bitno je krenuti , u fitnes centrima ne izgledaju svi divno, idealno graciozno..Gledas sebe i za ostale te briga.
Sačuvana
marija993
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 7

« Odgovor #1 poslato: Oktobar 23, 2013, 04:53:07 posle podne »

Pozdrav, eto mene i na drugoj temi. Pocela sam redovno da treniram kod kuce, ali nekako ni sama nisam sigurna da li vezbe koje ja radim, radim ispravno. Npr. kada radim trbusnjake,cesto me pocnu boleti ledja u donjem delu, iako sam naucila da mi ledja,kada radim trbusnjake,moraju biti na ravnoj povrsini, potpuno ravna. Ne znam ni sama zasto me i dalje zna zaboleti. Mislim da je to mozda i do disanja. Posto shvatam da nikako dobro ne disem kada radim vezbe. Pogotovo kada su u pitanju ledjnjaci... Posto ne znam sve vezbe, a nemam ni sprave, niti imam uslove za neki pregled vezbi na internetu...da li mogu da dobijam savete za redosled vezbi, pravilno disanje,i pravilno drzanje tokom vezbanja...Naravno,vezbe koje mogu da uradim u svom stanu, a da su efikasne..i da, recimo, dosta brzo daju rezultate. Za 3-4 treninga u nedelji. Hvala :)
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.107 sekundi sa 19 upita.