TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394579 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 09:27:51 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: NO Assault Punch.  (Pročitano 4209 puta)
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #5 poslato: Novembar 22, 2013, 11:06:07 posle podne »

Danas sam kao juče uzeo pola doze i nisam osecao svrab kakav sam osećao juče. Jeo sam sat i 15 minuta pre uzimanja NO-a, bio je jak obrok oko 120gr UH..Tek nakon okruglo sat vremena je počeo da deluje i odjednom mi je pružio neku energiju,isto kao da me vratio na početak treninga. Posle teretane sam imao trčanje i dosta više sam izvukao nego obično.
Gde grešim?Zašto me radi tek posle 45-60min. od uzimanja??

Ne mora da znači da bilo gde grešiš, nego je svaki organizam priča za sebe, tj. različito reaguje. Bitno da si utvrdio vreme nakon kojeg tebe počinje da radi, pa onda lako možeš planirati početak treninga.

Sačuvana
aca777
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 102


Pobeda voli pripremu!

« Odgovor #4 poslato: Novembar 21, 2013, 11:52:35 posle podne »

Ja ga koristim dva meseca i moj ti je savet da ga uzimas oko 45min do sat pre treninga ali na prazan stomak jer tako najbolje i najbrze deluje. Kod mene je samo  povecana potreba za vodom u danima kada ga koristim...
Sačuvana
Srdjan1995
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 126


« Odgovor #3 poslato: Novembar 21, 2013, 11:25:52 posle podne »

Danas sam kao juče uzeo pola doze i nisam osecao svrab kakav sam osećao juče. Jeo sam sat i 15 minuta pre uzimanja NO-a, bio je jak obrok oko 120gr UH..Tek nakon okruglo sat vremena je počeo da deluje i odjednom mi je pružio neku energiju,isto kao da me vratio na početak treninga. Posle teretane sam imao trčanje i dosta više sam izvukao nego obično.
Gde grešim?Zašto me radi tek posle 45-60min. od uzimanja??
Sačuvana
I may not be there yet, but I'm closer than I was yesterday.
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #2 poslato: Novembar 20, 2013, 09:48:35 posle podne »

1. Ne moraš povećavati doze na po 15 dana, već onda kada osetiš da treba. U redu je što krećeš sa umanjenim dozama, ali drži tu dozu dokle god radi, a ne striktno odreĂ°eni broj dana.

2. Zavisi i kakav je obrok koji prethodi treningu. Testiraj više vremenskih razmaka, pa ćeš videti koji ti najbolje odgovara. Znači, probaj da ga uzimaš 1 h, 1.5 h, 2 h nakon obroka... Sve dok ne pronaĂ°eš šta ti odgovara.

3. Nisam siguran za tu glad, možda je neki subjektivan osećaj, pa je najbolje da vidimo hoće li se isti osećaj ponoviti i prilikom narednih treninga. Pada mi na pamet da si se možda dodatno počeo trošiti u odnosu na ono što je telo naviklo, ali, kao što rekoh, odradi još koji trening pa ćemo videti. :)
Sačuvana
Srdjan1995
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 126


« Odgovor #1 poslato: Novembar 20, 2013, 08:41:10 posle podne »

Pozrav za sve..Otvorio sam ovu temu radi nekih pitanja u vezi ovog NO-a i da ispricam moje danasnje iskustvo sa njim, prvi put sam ga uzeo.

Nikad nisam uzimao nikakav NO reaktor i mozda mi je bila greska sto sam odmah skocio na neki jaci,ali sta je tu je.Posto prvi put uzimam neki predtrening suplement, resio sam da krenem sa pola doze i da postepeno povecavam..Prvih 15 dana cu da koristim po pola,pa narednih 15 dana cu da koristim po 0.75 merice i na kraju cu da krenem sa celom mericom..
Miris podseca na mazu za ruke. :D Ukus poprilicno dobar, obzirom da sam ga razmutio sa 450ml. vode. Popio sam ga 30 minuta pred trening i nakon 15 minuta je poceo skroz lagan i blag svrab po telu. Mislio sam da taj svrab mora da bude jaci pa sam se malo razocarao u pocetku. Poceo je trening i nikakvo povecanje snage nisam osetio u pocetku, radio sam punom parom jer sam zeleo da vidim kako ce da me odradi prvi put i onda je pocelo da reaguje,nadam se(jaci svrab,bolja koncentracija na rad i totalno smanjen zamor). Ramena su radjena danas i mogu vam reci da sam ceo trening odradio perfektno(uzeo sam u obzir da sam prvu i drugu vezbu radio potisak iza glave i vojnicki potisak ispred glave)..Negde na pola treninga sam poceo da osecam glad,bilo mi je malo cudno. Glad se povecavala, ne znam zbog cega ali i dalje energija nije opadala..Zavrsio sam trening za ramena,a i dalje sam se osecao kao da sam tek dosao na trening, morao sam negde da ispucam tu energiju pa sam odradio 4 serije propadanja i 4 serija sklekova. :D Uglavnom, evo vec nakon 2 sata od konzumiranja ja osecam kao da nisam radio trening..Da li je to stvar psihe ili me je stvarno tako dobro pogodio, ja ne znam. :D

Eh sad,imam par pitanja. :D
1. Da li je pametno da ga konzumiram kao sto sam namerio(u pocetku pola doze,pa posle 15 dana 0.75 dela doze pa onda da predjem na celu dozu) ??
2. Da li ga uzimam na prazan stomak(danas sam ga uzeo sat vremena nakon jela,ne znajuci da bi trebalo mozda vise vremena da prodje od obroka)??
3. Otkuda ta glad(uneo sam od jutros pa do treninga blizu 1700-1800 kalorija - 120gr. proteina, 150gr. UH)

Sačuvana
I may not be there yet, but I'm closer than I was yesterday.
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.069 sekundi sa 17 upita.