TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394580 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 10:03:03 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Dobra ishrana ?  (Pročitano 5515 puta)
kapL0
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 25

« Odgovor #5 poslato: Decembar 09, 2013, 11:09:54 pre podne »

@TheRestricted Street workout sam trenirao ukupno 2 meseca a pre toga sam bas dosta vremena radio kombinovano  bodivejt vezbe + teretana . I ja sam  iskreno mislio da unosim malo UH prromenicu to ... Ne koristim suplementaciju . Hvala na odgovoru .
@TwinSix @dzejkatler Jel imate neki link ili nesto malo da procitam o belancima u prahu , zbog cega su tako losa  ? Hvala 
@Alen Radosevic Pa ne znam tacno koja uzeo sam u zdravoj hrani na meru 80 % cistog proteina . Sta da menjam ? Hvala
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #4 poslato: Decembar 09, 2013, 10:48:03 pre podne »

Malo je to kalorija za tebe, nećeš ni kilu nabaciti. Nego koja belanca u prahu uzimaš?
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #3 poslato: Decembar 09, 2013, 07:38:26 pre podne »

Ne znam koliko su dobra belanca u prahu,mozda bolje da spremis normalna jaja za dorucak,i ako si u zurbi ujutru,galete od pirinca kao izvor UH.,ili int. hleb,ili tonus.
Sačuvana
TheRestricted
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 83

« Odgovor #2 poslato: Decembar 09, 2013, 06:22:03 pre podne »

Pozdrav, prva stvar veoma je dobro sto si presao sa street workouta na teretanu, jer od street workouta tesko da bi nabacio masu :) Druga stvar sto se tice ishrane izgleda relativno dobro, mada moze da se poprave stvari naravno. Za dorucak bi bilo bolje da uzmes ovsene ili tako nesto sa nekom vrstom proteina (whey ili jaja-ne plasi se zumanca pogotovo dok si na masi), takodje vidim da ti fale ugljeni hidrati oko treninga pre i posle, bez njih nema mase jer su ti potrebni za energiju. Integralni pirinac, krompir ili ponekad testenina(integralna), mozda i hleb (ali pravi integralni ili heljdin, speltin) su ti najbolja opcija. Jel koristis nesto od suplemenata :)?
Sačuvana
kapL0
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 25

« Odgovor #1 poslato: Decembar 09, 2013, 02:17:00 pre podne »

Pozdrav ljudi
Evo ovako : Duze vec vreme treniram , malo kuci pa street workout , pa sam sad presao u teretanu .  U dobroj sam formi i sto se tice izgleda moze se reci da sam zadovoljan . Visina 180cm tezina : 75 kg , otrpilike bf oko 10-12 % . Krenuo sam malo da gruvam u masu smanjio kardio na jednom sedmicno i krenuo po nekom programu koji je za masu iako tu glavnu rec vodi ishrana :) ..Pa zeleo sam da podeilim moju ishranu sa vama pa da vidim jel valja sta tu :) ....
Ujutru sve zavisi od predavanja ali recimo dorucak mi je uvek oko 9 . Kasika meda +  30gr belanceta u prahu sa 2dl mleka . Potom oko 12 h jedem u menzu , uvek gledam da uzmem piletinu  + pire , ili neki grasak sa mesom , naravno 1-2 parceta hleba , neka salatica nista vise :) ...Oko 3 : 150gr belog mesa ... Kada treniram u 4h recimo traje mi trening do 5 pa potom u pola 6 veceram u menzi , opet gledajuci neku piletinu ili ribu da uzmem . Nekad kada ne mogu u 4 treniram oko pola 7 sat vremena posle vecere i onda u 8h poslednji obrok ponovo 30gr belanceta u prahu +  2 dl mleka i uz 150gr piletine...Naravno ovaj poslednji obrok vazi u oba slucaja sto se tice treninga :D .
Sačuvana
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.059 sekundi sa 17 upita.