TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394579 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 08:51:46 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Da li smem da upotrebljavam istovremeno?  (Pročitano 2889 puta)
DM
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 457


« Odgovor #12 poslato: Februar 20, 2014, 11:09:19 posle podne »

Uglavnom ih uzimaju zajedno. Da li sada prvi put koristis Saw pallmeto? Neki od korisnika navode pad u seksualnoj zelji u toku koriscenja ovog preparata.
To mi se i desava, pad je prilican. A kad jos tome dodam da me i Tribulus nije izvukao, a znam od ranije kakav mu je efekat.
Ovo je drugi put, da koristim Saw Pallmeto, prvi put sam ga koristio odavno.
Zahvaljujem na odgovoru.
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #11 poslato: Februar 20, 2014, 09:36:31 posle podne »

Uglavnom ih uzimaju zajedno. Da li sada prvi put koristis Saw pallmeto? Neki od korisnika navode pad u seksualnoj zelji u toku koriscenja ovog preparata.
Sačuvana
DM
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 457


« Odgovor #10 poslato: Februar 20, 2014, 06:01:51 posle podne »

Pitanje,
da li se koriscenjem Saw Palmetta i Tribulusa zajedno, umanjuje dejstvo jednog od njih?
Prvi preparat koristim kao prevenciju, dok drugi za poboljsanje sexualnog zivota,
znaci iskljucivo u te svrhe. Imam 37g.
Kupio sam Tribulus od 1600mg sa 80% saponina i posle skoro desetak dana koriscenja, ne osecam dejstvo istog,
za razliku od SNI Tribulusa (750mg i 60% saponina), kojeg sam koristio prosle godine, gde sam osecao dejstvo posle sedam dana. Prvog doziram sa 3kom/dnevno, dok sam drugog sa 4kom/dnevno. Takodje moram naglasiti da mi je visina stresa, nervoze, nezadovoljstva daleko veca nego prosle godine.
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #9 poslato: Decembar 23, 2013, 10:17:21 posle podne »

Sto znaci kesica mi traje za celu nedelju pola ponedeljak pola petak, a interesuje me dali cu imati bolji ucinak sto se toga tice?
NO ce poboljsati prokrvljenost misica ,ali ne ocekuj previse od bilo kog suplementa ukoliko ti ishrana i trening nisu kvalitetni.
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #8 poslato: Decembar 23, 2013, 01:22:24 posle podne »

Ne postoji to da se nešto postigne za kratko vreme.Svi mi godinama radimo na takvim stvarima i po tebe je bolje da to shvatiš. Drugo,kontam ja da svi žele da napucaju grudi i ruke,ali razmišljaj o celokupnom izgledu i o tome da treba da budeš srazmeran. I kao poslednje,unosiš protein i kreatin,tako da po meni nema potrebe i za NO reaktorom,on takoĂ°e sadrži kreatin,naravno i druge supstance,ali po meni ti ne treba i on.Ovo što uzimaš ti je sasvim dovoljno.
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #7 poslato: Decembar 23, 2013, 12:58:46 posle podne »

Ajde napisi nam kako se hranis, da vidimo da li tu mozes nesto da promenis u skladu sa ciljem koji zelis da postignes. Cilj ti je inace masa, ako sam dobro razumela?
Sačuvana
DusanMadic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 15

« Odgovor #6 poslato: Decembar 23, 2013, 12:34:09 posle podne »

NO reaktor nikad nisam uzimao, ishranu sam bar ja mislim sredio, a sto se tice odmora mislim da je ok teretana mi je obicno u terminu od 18do19h posle toga sam uglavnom kod kuce u varijanti odmaranja uz tv , internet i slicno
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #5 poslato: Decembar 23, 2013, 12:14:42 posle podne »

Iksreno, imaš pogrešna očekivanja od suplemenata. Što se tiče samog napretka grudi, kvalitetan trening je ono što može zaista da ti pomogne, i naravno ishrana koja je baza za napredak.

Hot Blood je suplement koji se koristi za podizanje nivoa energije, povećanje mišićne pumpe i bolje ugradnje gradivnih sastojaka u mišić. Ako ga uzimaš i ako ti prija uzimaš ga redovno pre svakog treninga, a to što očekuješ od njega nije realno.

Ako želiš da ti još pomognemo, najpre je potrebno da odgovoriš na pitanja koja je Gorana iznela u postu iznad.
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #4 poslato: Decembar 23, 2013, 11:10:48 pre podne »

Jesi li do sada uzimao neki NO reaktor? Jesi li sredio ishranu, trening, odmaras dovoljno? Ovo mora biti sredjeno ako zelis da vidis rezultat.
Sačuvana
DusanMadic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 15

« Odgovor #3 poslato: Decembar 23, 2013, 01:01:05 pre podne »

Sto znaci kesica mi traje za celu nedelju pola ponedeljak pola petak, a interesuje me dali cu imati bolji ucinak sto se toga tice?
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #2 poslato: Decembar 23, 2013, 12:58:29 pre podne »

Pola kesice pola sata pre treninga,3 g kreatina pre treninga i 3 g nakon treninga,30 g whey nakon treninga.
Sačuvana
DusanMadic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 15

« Odgovor #1 poslato: Decembar 23, 2013, 12:28:30 pre podne »

Caos, koristim Elite Whey Protein i kreatin a posto mi je cilj da sto vise iskazem grudi i da ih sto bolje i brze napravim hteo bi da ubacim i Hot Blood (kesica) i to samo ponedeljkom kad radim grudi. Da li smem da mesam sve to zajedno da li cu imati brzi i bolji efekat. Grudi takodje radim i petkom pa mozda je bolje pola kesica ponedeljkom i pola petkom ili je bolje svakog treninga po kesicu. Unapred hvala!


Imam 19god 178cm visina 81kg tezina :D debeljan sam :D
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.093 sekundi sa 17 upita.