TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397346 Teme od strane 25048 Članovi Poslednji član: mickeymouse

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Oktobar 06, 2024, 03:30:00 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] 4 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: koji gejner?  (Pročitano 8893 puta)
Misika
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 12

« Odgovor #22 poslato: Decembar 28, 2013, 03:11:08 pre podne »

Ne mogu da razumem da neko jede plazmu i mleko za dorucak,sto kosta oko 200 dinara,a za te pare moze da se kupi 10 jaja i oko 900 gr ovsenih pahuljica.Nikad to necu razumeti.
Isto tako za sve ostale nezdrave namirnice.Mesne preradjevine kostaju po kg skuplje od belog mesa npr ili oslica.


nije to dorucak to je nesto pre dorucka jer kada se probudim ili nemam nekada vremena da jedem odmah ili nekada ne mogu da se lepo najedem.onda uzmem to i posle sat vremena dorucak. ali ne jedem to svaki dan mozda 1-2 nedeljno kada radim pre podne i ustajem jako rano. u poslednje vreme i menjam naviku da cim se probudim uzmem da jedem nesto kvalitetno npr jaja ili tunjevine.
Sačuvana
BioTech
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 258


NO PAIN NO GAIN!!!

« Odgovor #21 poslato: Decembar 28, 2013, 12:11:52 pre podne »

Ok , potrudicu se da ga ne jedem tako cesto i onako testeninu jedem 2 puta nedeljno otprilike nekad i 1 ili uopste.Kad bude sa testenina jescu sos kad ne nista :D
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2067


« Odgovor #20 poslato: Decembar 28, 2013, 12:06:16 pre podne »

Ma bude i domaci jako slan, zavisi od ukusa tog ko ga pravi, zato i kazem. Ali zdrav je i mozes ga ubaciti povremeno.
Sačuvana
BioTech
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 258


NO PAIN NO GAIN!!!

« Odgovor #19 poslato: Decembar 27, 2013, 11:51:09 posle podne »

Znam ovaj iz radnje bude ali meni baba kuva paradajz pa nema aditiva koliko ja znam, prilicno je slatkast ukus. Verovatno cu to izbaciti.
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2067


« Odgovor #18 poslato: Decembar 27, 2013, 11:46:16 posle podne »

To je mozda testenina sa povrcem. Sok od paradajza obicno bude slan, ako nije mozes i to ubaciti.
Sačuvana
BioTech
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 258


NO PAIN NO GAIN!!!

« Odgovor #17 poslato: Decembar 27, 2013, 11:35:42 posle podne »

Hvala na odgovoru . Meni mama obicno doda soka od paradajza kada sprema testo sa tunom. Onda cu joj reci da to vise ne dodaje :)
Sad ne znam jel to integralna to testo sto ona kupi je onako zeleno ,crveno i obicno(zuto).
Hvala :)
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2067


« Odgovor #16 poslato: Decembar 27, 2013, 11:31:28 posle podne »

Mozes jesti testeninu ( jos bolje integralnu ) sa tunjevinom, ali bez dodataka pavlake i namaza.
Sačuvana
BioTech
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 258


NO PAIN NO GAIN!!!

« Odgovor #15 poslato: Decembar 27, 2013, 11:14:39 posle podne »

Ako sam vec tu , doktorice koliko valja jesti testeninu sa tunjevinom?
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2067


« Odgovor #14 poslato: Decembar 27, 2013, 11:08:49 posle podne »

jedem kada ima u kuci. nekada pojedem 3 banan i 2-3 mandarine dnevno i vise nekada ni jednu.zavisi kako kada.

Nemas reda u ishrani uopste, kazem ti to iz najbolje namere. Ako vec ne spremas i ne kupujes sam, dogovori se sa tvojima oko hrane, verujem da ce te razumeti ako im lepo objasnis sta zelis.

Javljaj da li ima pomaka..
Sačuvana
BioTech
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 258


NO PAIN NO GAIN!!!

« Odgovor #13 poslato: Decembar 27, 2013, 11:06:20 posle podne »

Ne mogu da razumem da neko jede plazmu i mleko za dorucak,sto kosta oko 200 dinara,a za te pare moze da se kupi 10 jaja i oko 900 gr ovsenih pahuljica.Nikad to necu razumeti.
Isto tako za sve ostale nezdrave namirnice.Mesne preradjevine kostaju po kg skuplje od belog mesa npr ili oslica.

Ne mozes se zasistiti od plazme a i to je u sustini uzina  ;D
A i da uzme nesto drugo lupam 250gr pileceg + 150 gr pirinca i eto ti jeftin dorucak :)
Ili kao sto kaze stefolinho ,uzmes lepo 8 jaja , 100-200gr ovsenih i 0,5l jogurta i imas jedan do 2 obroka (zavisi koliko jedes) :D
« Poslednja izmena: Decembar 27, 2013, 11:11:15 posle podne od strane BioTech » Sačuvana
stefolinhoo
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 571

« Odgovor #12 poslato: Decembar 27, 2013, 10:41:18 posle podne »

Ne mogu da razumem da neko jede plazmu i mleko za dorucak,sto kosta oko 200 dinara,a za te pare moze da se kupi 10 jaja i oko 900 gr ovsenih pahuljica.Nikad to necu razumeti.
Isto tako za sve ostale nezdrave namirnice.Mesne preradjevine kostaju po kg skuplje od belog mesa npr ili oslica.
Sačuvana
Ima tres tresu, ima naj najke i ramena siroka ko regal
Misika
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 12

« Odgovor #11 poslato: Decembar 27, 2013, 04:23:44 posle podne »

jedem kada ima u kuci. nekada pojedem 3 banan i 2-3 mandarine dnevno i vise nekada ni jednu.zavisi kako kada.
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2067


« Odgovor #10 poslato: Decembar 27, 2013, 01:19:35 pre podne »

Eto, znaci imas primer pa vodi racuna. Smanji malo hleb, izbegavaj namaze, majonez, pavlaku, margarin, pa i kecap i ostale gotove prelive.

Sada mislim da bi ti i samo protein bio od koristi. I dalje ne pominjes voce i povrce, ne znam kako sa tim stojis, mozda ne bi bilo lose da uzmes i neki kompleks vitamina i minerala kao dopunu.
Sačuvana
Misika
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 12

« Odgovor #9 poslato: Decembar 26, 2013, 06:55:34 posle podne »

ne jedem ja stalno masno cesto se desi da ni ne pojedem masno par dana zavisi sve eto danas sam jeo ribe sa pirincom za rucak.za dorucak nisam stigao jaja da jedem pa sam napravio sendvic kuci.nekada bude da imam samo mesa da jedem ne pljeskavice vec belo meso itd itd.sve jedem pazim koliko toliko da ne bude ni ne zdravo jer je tata jeo puno majoneza pa je imao povisen horesterol ali pazim da svega po malo jedem.zavisi od dana do dana sta mi padne pod ruku.
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2067


« Odgovor #8 poslato: Decembar 26, 2013, 11:35:04 pre podne »

ovako 5 meseci. dobrovoljan sam davalac krvi.ali u poslednje vreme nisam davao krv ni proveravao.
jel mi mozete reci koliko cesta treba da jedem da bih se ugojio? jel da ostavim to na svaka 3 sata?
koliko obroka treba da imam dnevno da bih se jos gojio? i ponekada legnem prilicno kasno tj posle ponoci valja li jesti pred spavanje? otac mi ne da da jedem posle ponoci zato pitam.takodje gledam da spavam minimum 8 sati i da pijem mnogo vode.

Ne treba da jedes posle ponoci. Kad lezes da spavas? Vecera treba da bude oko dva sata pre spavanja, najvise sat vremena, ali to treba da bude vrlo lagan obrok koji te nece opteretiti u toku noci. Ako bas moras jesti pre spavanja uzmi mladi sir ili ella sir npr.

Lepo je i humano sto si dobrovoljni davalac, to ujedno znaci da si zdrav. Mene zanimaju tvoje masnoce, holesterol i trigliceridi, zbog ovakvog nacina ishrane, a to se ne proverava pri davanju krvi.
Sačuvana
Stranice: 1 2 [3] 4 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.321 sekundi sa 18 upita.