TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397346 Teme od strane 25048 Članovi Poslednji član: mickeymouse

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Oktobar 06, 2024, 03:21:19 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 3 [4] 5 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: flex formula  (Pročitano 13893 puta)
miniLO
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 169

« Odgovor #27 poslato: Januar 03, 2014, 04:23:07 posle podne »

pa i doktor  kaze da nije opasno i da trebam na terapije da idem da se to ne bi ponovo desilo..nzm da li je zbog flexa prestao bol..dok nisam uzeo flex imao sam jake bolove i pio sam brufen,ali kad sam kupio flex odmah mi je uvece bilo mnogo bolje...
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #26 poslato: Januar 03, 2014, 02:20:34 posle podne »

zoltane mogu vam reci da mi je ova formula flex dosta pomogla..otkako sam poceo da je pijem bol je nestao..

odlično! znači da nije neka ozbiljna povreda...  samo nastavi da je piješ još par meseci, makar preventivno
Sačuvana
miniLO
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 169

« Odgovor #25 poslato: Januar 03, 2014, 12:08:04 pre podne »

zoltane mogu vam reci da mi je ova formula flex dosta pomogla..otkako sam poceo da je pijem bol je nestao..
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12927


Never give up!

« Odgovor #24 poslato: Januar 02, 2014, 08:49:08 posle podne »

Suplementi na bazi glukozamina ili malo kompleksniji kao sto je Flex se ne uzimaju kada se povredite jer tada je kasno.Ovi suplementi su tu da zastitite ligamente,tetive,zglobove i oporavljate ih svakodnevno jer tako i trenirate zar ne?  Ne mozete od njih ocekivati cudo kada se povredite jer to nije njihova namena a pogotovu ne posle jedne kutije.Trebate uzimati konstantno mesecima pa i godinama i bice mnogo bolje za vase tetive,zglobove,hrskavice...
Sačuvana
miniLO
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 169

« Odgovor #23 poslato: Januar 02, 2014, 10:58:11 pre podne »

pomerena je kontrola za sutra..javljam sta je bilo..extra ako mogu stajati tako..ja sam milio da ne moze pa sam hteo da ih prodam
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2067


« Odgovor #22 poslato: Januar 02, 2014, 12:44:19 pre podne »

Jesi li imao kontrolu u ponedeljak? Sta ti je rekao dr? Kad skines gips moraces na rehabilitaciju, tamo ces dobiti kojim plan kako ces raditi dalje do povratka na stanje pre povrede.

Mogu stajati protein i kreatin duze bez problema, iako su otvoreni, samo ih adekvatno cuvaj.
Sačuvana
miniLO
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 169

« Odgovor #21 poslato: Januar 01, 2014, 11:47:29 posle podne »

da,da,znam da nisu garancija..samo mi nije jasno da li postoje vezbe koje pomazu da se to vrati na staro ,da ne strepim da li ce ponovo ispasti ili ne?naravno pri uobicajnim aktivnostima(teretana,rad..)ne mislim na padove,udarce i sl.

i koliko dugo mogu kreatin i protein da traju nakon otvaranja,posto mi je ostala skoro puna kutija
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2067


« Odgovor #20 poslato: Januar 01, 2014, 11:05:07 posle podne »

Svaka povreda, ma koliko mala bila trenutno, treba da bude adekvatno sagledana kako bi se sprecile evntualne posledice u kasnijem periodu i tu si sasvim u pravu.

@ miniLO Ovi preparati pomazu u oporavku hrskavice i tetiva nakon povrede, kao pomocna sredstva, i kasnije ce biti podrska ali nisu garancija da se nece ponovo desiti nesto, na to sam mislila.
Sačuvana
psina
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 13


« Odgovor #19 poslato: Decembar 31, 2013, 04:34:38 posle podne »

Prvi savet je -obavezno poseti lekara!
Ako si povredio ligamente,pomoći će fizikalna terapija najpre,a kreme,tablete i čudotvorni napici ne baš(gubi se dragoceno vreme);pričam iz ličnog iskustva nakon napuknuća ligamenata kolena.Mazao sam razne kreme i pio sve moguće preparate koje sam pronašao,ali dok nisam krenuo na fizikalnu terapiju  (laser,magnete,i još neke spravice),oporavak nije ni započeo.Nisam imao nikakve bolove,a vežbajući sa povredom,izazvao sam povredu meniskusa,a mišić vastus medialis je skoro potpuno nestao.Znam da sve ovo možda zvuči suvislo i kao da govori žešći paničar, ali hteo sam samo da istaknem da nijednu povredu ne treba uzimati olako;nezalečene i loše zalečene povrede mogu uzrokovati teža stanja i duže odsustvo iz trenažnog procesa.
ZATO:
U Novoj 2014-oj svim sportistima,rekreativcima i ljubiteljima sportskih aktivnosti želim puno zdravlja,uspeha i dobrih rezultata!!! :)
Sačuvana
miniLO
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 169

« Odgovor #18 poslato: Decembar 31, 2013, 11:59:46 pre podne »

znam to,ali ovo ce pomoci da ocvrsnu tetive i ligamenti?
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2067


« Odgovor #17 poslato: Decembar 31, 2013, 09:32:30 pre podne »

Citao sam o njemu,na stranim forumima,mnogima je pomogao kod ozbiljnih povreda,ali tek nakon 2 kutije...

Jeste, maksimalno dejstvo postize posle par meseci, a po prestanku uzimanja deluje jos neko vreme.

@minilo Ok je sto zelis da ulozis u sebe, ali ti moras vise paziti, nemoj se oslanjati na suplemente.
Sačuvana
miniLO
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 169

« Odgovor #16 poslato: Decembar 30, 2013, 05:08:37 posle podne »

svi kazu da je animal najj..kada potrosim ovaj formula flex uzecu 2 x animal flex..ma i ne zalim novac,samo da se to ne ponovi...
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4423


« Odgovor #15 poslato: Decembar 30, 2013, 01:54:00 posle podne »

Citao sam o njemu,na stranim forumima,mnogima je pomogao kod ozbiljnih povreda,ali tek nakon 2 kutije...
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #14 poslato: Decembar 30, 2013, 01:21:31 posle podne »

ja sam predložila Flex iz razloga što znam za puno primera gde je stvarno uradio gotovo "nemoguće" :)

ali u svakom slučaju stoji da je skup, i da je najbitnije da imaš kontinuitet u uzimanju tih preparata.
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #13 poslato: Decembar 30, 2013, 10:29:42 pre podne »

Pojacaj doze magnesiuma, calciuma cinka i vitamina B, i poboljsavaj svoju tehniku iz dana u dan, pa ti nece trebati nijedna formula za zglobove ;) Prevencija je osnova za sve u ovom zivotu.
Sačuvana
Stranice: 1 2 3 [4] 5 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.322 sekundi sa 19 upita.