TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394566 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 12:45:44 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 3 [4] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Peckanje po telu! (HITNO!!!)  (Pročitano 28184 puta)
Smrzla
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 52


« Odgovor #13 poslato: Januar 10, 2014, 02:03:35 pre podne »

Isti problem sam imao i ja,meni se to pojavljivalo samo na gornjem delu tela,po ramenima i grudima i odjednom samo od sebe se povuklo.Meni se najcesce pojavljivalo posle treninga od znoja i od prasine,kad god sam nesto radio gde je prasnjavo izalazilo mi je to crveno po telu.Nadam se da ce se i tebi povuci kao i meni...
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #12 poslato: Januar 10, 2014, 12:28:53 pre podne »

Ali onda se postavlja pitanje, zasto kad izlazi prvo sunce ja imam problem, zasto kad obucem sinteticku termo majicu, i tako jos neke stvari.. I pored nervne baze mora da ima jos nesto, nece to odjednom da me uhvati kad sam opusten skroz.. :/

Da li si do sada dobijao neku terapiju za to? Slika nije bas najjasnija ali meni to lici na kontaktni dermatitis, izmedju ostalog.
Sačuvana
jekka
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 302


« Odgovor #11 poslato: Januar 09, 2014, 01:53:47 pre podne »

moja preporuka za doktorku svetlanu djurisic iz beograda, ordinacija dermatim
pozovi je pa se konsultuj sa njom
Sačuvana
you could make a wish or you could make it happen
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #10 poslato: Januar 09, 2014, 01:12:04 pre podne »

E pa,ko zna šta bi još to moglo biti,a da ovi ni ne znaju. Pogledaj malo po netu koji su priznati dermatolozi,pa da ih posetiš :)
Sačuvana
mister
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 384

« Odgovor #9 poslato: Januar 09, 2014, 01:10:08 pre podne »

A mozda je i stvarno neki  rijedak poremecaj (koliko samo na onom Discovery vidim da ima bolesti i sindroma,koji postoje samo u nekoliko slucajeva na svijetu),prvo da se o meni licno radi,ne bih isao kod bilo kog dermatologa,nego bih se dobro raspitao koji je najbolji dermatolog za ovako nesto,mozda ti neko od doktora ovdje preporuci nekoga,pa fino zakazes i podjes :)
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #8 poslato: Januar 09, 2014, 01:04:33 pre podne »

Nemoj odustajati,kontam da te opterećuje to dodatno što ne znaš šta je problem,ali lekovi nikako nisu rešenje....Sedi,malo razmisli šta bi mogao biti problem (što se glave tiče) i to rešavaj spontano,a ne lekovima...
Sačuvana
DusanSigurnjak
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 17


"Život umire kada se borba za njim završi."

Facebook
« Odgovor #7 poslato: Januar 09, 2014, 12:55:16 pre podne »

Idem sutra ujutru ponovo kod koznog, ako ni sutra nista ne nadju, probacu sa lekovima za smirenje, molim Boga da upali, videcemo.. :/ Hvala vam u svakom slucaju
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #6 poslato: Januar 09, 2014, 12:52:33 pre podne »

Jaoj Bože,baš bezveze :-/ Ne znam brate šta bih ti rekao...i ja kontam onda da je neka alergija,ali ako ne znaju da naĂ°u ....
Sačuvana
DusanSigurnjak
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 17


"Život umire kada se borba za njim završi."

Facebook
« Odgovor #5 poslato: Januar 09, 2014, 12:51:15 pre podne »

Radio, sve u redu
Sačuvana
mister
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 384

« Odgovor #4 poslato: Januar 09, 2014, 12:42:49 pre podne »

Mozda da podjes kod nekog "poznatijeg" dermatologa u Srbiji...da li si radio laboratorijske pretrage ikada (vadjenje krvi)?....mozda je neka alergija
Sačuvana
DusanSigurnjak
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 17


"Život umire kada se borba za njim završi."

Facebook
« Odgovor #3 poslato: Januar 09, 2014, 12:21:57 pre podne »

Ali onda se postavlja pitanje, zasto kad izlazi prvo sunce ja imam problem, zasto kad obucem sinteticku termo majicu, i tako jos neke stvari.. I pored nervne baze mora da ima jos nesto, nece to odjednom da me uhvati kad sam opusten skroz.. :/
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #2 poslato: Januar 08, 2014, 07:20:26 posle podne »

Znaš kako ako su ti lekari rekli da nema leka,onda su male šanse da ga zaista ima.... :-/ Ja imam jednog druga ,isto ima problem sa kožom,ne tog tipa,ali urpavo to što su oni rekli-problem je na nervnoj bazi..Nema šta nije pokušavao.Možda kontaš da nemaš neki konkretan problem,a da te nešto podsvesno muči....
Sačuvana
DusanSigurnjak
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 17


"Život umire kada se borba za njim završi."

Facebook
« Odgovor #1 poslato: Januar 08, 2014, 05:55:03 posle podne »

Pozdrav svima!

Imam 17 godina, za koji mesec punim 18, trenirao sam kosarku 7 god. a u teretanu idem vec 4 god. sa prekidima.
Od septembra 2013 aktivno idem svaki dan u teretanu, sem nedelje, tad odmaram..
Od suplementacije koristim, kreatin i protein (Dymatize, whey), i dekstrozu..

Moj problem je sledeci, negde od 5 -6 razreda osnovne skole pocinje peckanje po kozi. Tu se stvari blagi osip po celom telu, i po kozi glave, nesto je slicno ovom osipu sa slike, samo je malo blazi i nije toliko gust: http://www.pedijatar.rs/uploads/1/5/9/8/15988492/5997391_orig.jpg
Obicno se stvara po grudima, ramenima i malo po ledjima.. Ranije nije bilo toliko cestog javljanja, a sada je skoro svaki dan, 2 -3 puta dnevno.
Iskreno, ovo postaje NE PODNOSLJIVO. Znaci, dolazi do VELIKOG svraba i peckanja po celom telu, ume u isto vreme po malo i da boli i stvara veoma veliku nervozu. Svrab se javlja u sledecim slucajevima: Kada mi je vruce, kada se iznerviram, kada sam pod stresom, kada na sebi imam sintetickog materijala, kada trcim i malo osetim da pocinjem da se znojim, kada je promena godisnjeg doba, najveca reakcija na prvom suncu koje izadje, ponekad i kad se tusiram toplom vodom, a i javlja se tokom seksualnog odnosa. Upravo zbog tog problema sam prestao sa kosarkom, jer tokom treninga, javlja se taj prokleti svrab i obicno blagi bol istovremeno. Evo sad i tokom treninga u teretani to krece da se javlja, znaci, evo situacije od danas: Odradio sam jednu seriju na bench-u, i svrab je za 2 sekunde bio po celom telu, poludeo sam.
Tog problema se resim na 2 nacina:
1. U sred zime izadjem napolje u sorcu i skinem majicu, i tako stojim 5min nekih, dok se bukvalno ceo ne smrznem, i tako opet iznova i iznova.
2. Mnogo mnogo hladnom vodom kvasim kosu, telo, i moram da palim klimu u teretani da me duva preko mokrog tela dok se ne smrznem.

Bio sam kod sve moguce doktore ovde u Leskovcu, svi su rekli da lek ne postoji, da je sve to na nervnoj bazi, i svako ima razlicitu pricu.
Analize su dobre, i svi daju savet da se ne nerviram, posto sam ranije bio mnogo zivcan, tacnije, imao sam mnogo velike bezpotrebne probleme sa porodicom i skolom, policijom, itd. itd. I pored toga sto sam u poslednjih 6 meseci mnogo opusten i nemam skoro nikakav problem, nema nervoze, opet imam peckanje..
Molim Vas, ako neko ima neki predlog, resenje, bilo sta neka pise sto pre, necu jos dugo ovo izdrzati, skoro da i nocu nemam sna, sve je gore i gore..
Hvala puno unapred
Sačuvana
Stranice: 1 2 3 [4] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.045 sekundi sa 18 upita.