TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394582 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 05:02:17 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 4 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Peckanje po telu! (HITNO!!!)  (Pročitano 28200 puta)
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #43 poslato: Maj 24, 2015, 08:35:51 pre podne »

pozz,
 samo da pitam da li si rijesio problem , jer i ja isti imam. Postoji mogucnost da se u organizmu nakupilo previse toksina koje treba izbaciti od suplementacije, dolazi do nepravilnog rada jetre. Potrebno je izvrsiti detoksikaciju organizma,ocistiti jetru.
lp
Odakle vam vise ta prica da supsi nakupljaju toksine ?? Ja evo jace od 2 god konstantno pijem nesto, u najmanju ruku protein i nista me ne pecka ?? Samo kad pijem beta a sto i treba da se dogodi.
Sačuvana
Panta rei, panta res.
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #42 poslato: Maj 24, 2015, 03:41:40 pre podne »

pozz,
 samo da pitam da li si rijesio problem , jer i ja isti imam. Postoji mogucnost da se u organizmu nakupilo previse toksina koje treba izbaciti od suplementacije, dolazi do nepravilnog rada jetre. Potrebno je izvrsiti detoksikaciju organizma,ocistiti jetru.
lp

Da li ste odradili lab. nalaz krvi i urina u skorije vreme? Da li su uočene neke abnormalnosti? Kako ste planirali da odradite "detoksikaciju jetre"?

Nadam se ne povodite za nekim predlozima detoks dijeta koje, ako su loše formulisane mogu naneti više štete, nego li koristi?!

Pijete li neke lekove? Hronične bolesti? Virusni hepatisti? Žutica?
Sačuvana
lady
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 4

« Odgovor #41 poslato: Maj 24, 2015, 01:20:39 pre podne »

pozz,
 samo da pitam da li si rijesio problem , jer i ja isti imam. Postoji mogucnost da se u organizmu nakupilo previse toksina koje treba izbaciti od suplementacije, dolazi do nepravilnog rada jetre. Potrebno je izvrsiti detoksikaciju organizma,ocistiti jetru.
lp
Sačuvana
DusanSigurnjak
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 17


"Život umire kada se borba za njim završi."

Facebook
« Odgovor #40 poslato: April 28, 2014, 04:47:29 posle podne »

Tebra dodaj me na fejsu: https://www.facebook.com/DusanSigurnjak1?ref=tn_tnmn
Slao sam ti mail, al' nista nisi odgovorio, pio sam Pronison, Aerius, Protectin Probiotic, Calcium.. I bilo mi je 70% bolje odjednom, cak sam izaso jedno vece u grad bez problema i to.. onda sam otiso u Beograd, promenili mi lekove i vratilo se na staro.. I dalje nemam zivot, i dalje je ovo mucenje, psihicki sam pao skroz, nijedan doktor i dalje ne zna o cemu je rec, svako govori svoje misljenje, razlicito sve, i ne znam gde vise da idem
Sačuvana
dusan11121
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 1

« Odgovor #39 poslato: April 21, 2014, 06:04:00 pre podne »

prijatelju imamo potpuno isti problem peckanja po tele pri naporu,nervozi ili kod mene se desava kad se uplasim npr.kad krenem da padam pa se zadrim ili kad me neko uplasi bezveze.Imam osecaj kao da mi se to desava pri naletu adrenalina.Za svrbe ne obicno ledja a neki put i noge i grudi zavisi u kakvom sam polozaju i taj svram koji je mnogo jak traje nekih 2 do 4 sekunde i prodje kao da nista nije bilo.kad povucem prstima preko krudi ostane isto crvenilo kao i tebi.Stvarno neznam sta mi je ali je pocelo mnogo da me nervira javnja se vise puta dnevno sve isto kako si i ti opisao samo nemam te osipe ili nisam do sad primetio.Ja verujem da je to mozda od nacina zivota i ja sam  imao bas mnogo problema i sa policiom i sa drugim stvarima koje ne bih sad pominjao i u poslednjih godinu dana sam se primirio bukvalni ne izlazim iz kuce nemam nikakav stres neradim nista.To mi je pocelo pre nekih od prilike 3 do 5 meseca neznam tacno.
Ja bi te zamolio ako ti nije tesko ako saznas nesto ili ti neki lek pomogne da mi javis samo na email: duskecc@hotmail.com
bio bih ti mnogo zahvalan.poz
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #38 poslato: Februar 20, 2014, 12:35:16 pre podne »

Ok, sve to sto govoris ide u prilog tome, ali, kad budes otisao kod lekara nemoj sam postavljati dijagnozu, jer to zaista ne vole. Mozes reci da si gledao po internetu i da ti najvise lici na to, ali sacekaj pa to pomeni u razgovoru. Obavezno ponesi sve izvestaje koje imas do sada. Nadam se da ce se vec razresiti ta situacija.

Sačuvana
DusanSigurnjak
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 17


"Život umire kada se borba za njim završi."

Facebook
« Odgovor #37 poslato: Februar 16, 2014, 03:16:21 pre podne »

Da, da, na osnovu slike..
Terapije koje sam imao nisu delovale uopste.. Ranije sam nosio sve materijale, ali trenutno samo prirodne mogu da podnesem.. Da utopljavam se mnogo.. U utorak idem u Nis, posto sam u petak dobio uput, pa cemo videti sta ce tamo reci.. Posto se meni ovde lekari podsmevaju kad kazem da sam na internetu pronasao Miliariu koja se skroz poklapa sa mojim trenutnim problemima.. Ubedjeni su da je to na nervnoj bazi, i ljute se kad im se ispravlja to misljenje :)
Inace, juce u teretani je peckanje bas bilo jer je bilo toplije vreme, hladio sam se 10ak puta kako bih smirio to na 5min, dok zavrsim seriju..
A evo danas, kako je vec malo hladnije vreme bilo, peckanje skoro da se nije ni pojavilo, trening sam sasvim normalno odradio..
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #36 poslato: Februar 12, 2014, 10:39:33 posle podne »

Kako si to pronasao, na osnovu slike?

Ova terapija koju si prethodno imao se daje kod alergijskih stanja. Da li ti vise prijaju prirodni materijali, pamuk? Da li se mnogo utopljavas?
Sačuvana
DusanSigurnjak
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 17


"Život umire kada se borba za njim završi."

Facebook
« Odgovor #35 poslato: Februar 11, 2014, 10:04:00 posle podne »

Pre 2 veceri sam nasao na wikipediji, u pitanju je Miliaria.. ako znate nesto o tome, pomozite, jer sad ni rashladjivanje ne pomaze..
Sačuvana
DusanSigurnjak
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 17


"Život umire kada se borba za njim završi."

Facebook
« Odgovor #34 poslato: Februar 06, 2014, 04:46:52 posle podne »

Sad koristim:
Xyzal // Pre Jela
Probiotic  // Posle Jela
Calcium // Uvece negde
Galitifen // Uvece takodje

Osip koji sam postavljao ovde sa slike, pomerio se, nema ga vise, ali sad se pokazalo ovo:

http://zaslike.com/files/r6th5x537s3lh079s2.jpg

To je po celom telu, taj osip sa tackicama sitnim, i po rukama i po nogama, ledja, sve sve sve.. Svrab je ostao isti..
E sad, vratio sam se treninzima, svaki dan treniram, i kontrolisem peckanje nekako.. Ovih par dana sam vezbao u jednoj trenerci, danas sam obuko drugu, i podmajicu posle nekih pola sata najvise, pocelo je peckanje.. Dosao kuci i presvuko se, jedva sam smirio sve ono, i obuko sam sorc i majicu koja je skroz drugi materijal, i nije me uopste peckalo.. Dao sam krv ponovo i sad se rade 3 testa, ne mogu se setiti kako se zovu tacno, ali za nekih 10 ce biti rezultati, pa cu napisati ovde sta se tamo desava..
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #33 poslato: Februar 02, 2014, 12:06:18 pre podne »

Proslo je par dana, kakvo je stanje sada? Da li koristis jos uvek probiotik?
Sačuvana
DusanSigurnjak
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 17


"Život umire kada se borba za njim završi."

Facebook
« Odgovor #32 poslato: Januar 24, 2014, 10:04:26 posle podne »

Ne podize se deo koze gde olovka prodje, samo ostaje crveni trag koji stoji 5 - 10min i nestane..
Ne pusim, niti imam veze s alkoholom, a o ishrani vodim dosta racuna..
Dobio sam nova 2 leka; Betavit (pivski kvasac) i Cetrizin, nista ne pomazu, onda su mi danas promenili na: Xyzal i Probiotic, i dalje nista
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #31 poslato: Januar 24, 2014, 11:02:58 pre podne »

Na trening sam se vratio, prvi put kad mi se to desilo.. a onda drugi put, kad je to postalo jos jace, morao sam da prestanem..
Kad se nesto napise po kozi, ostaju tragovi..
Upravo sam razgovarao sa majkom, i rekao sam da ste me pitali za cirkulaciju, u porodici..
Jeste, baka ima problem sa cirkulacijom i to, ali je majka dosla do nekog zakljucka da je kod mene problem cirkulacija, zasto..
Zato sto spavam obucen i u carapama, preko mene idu 3 cebeta, i svako jutro kad se probudim hladno mi je, a u stanu je pretoplo..
Ruke su mi stalno hladne - tople, hladne - tople.. kad promenim temperaturu tad udari peckanje mnogo, ali mnogo..
Juce sam bas bio do teretane na kratko, i kad sam usao u stan gde je temperatura 20+ verovatno, tad je pocelo peckanje

@TeaMan .. Burke ne idem vec nedelju dana, a taman sam kupio Whey, place mi se :D


Evo sta se desava kad provucem prstima ili hemijskom po grudima.. Isto je i po ledjima..
http://zaslike.com/files/d5egxxocwvflm2boilv9.jpg

Ok, to je normalno, mislim na crvenilo koje se javlja po kozi nakon pisanja. Interesovalo me da li se podigne taj deo gde je olovka prosla, da se moze napipati.

Ti si jako mlad i vezbas, cudno je da imas problem sa cirkulacijom. Kada je cirkulacija losa, savetuje se promena zivotnih navika - prestanak pusenja, fizicka aktivnost, kontrola pritiska...Ti ne pusis, jel tako? Jedini ne znam kako se hranis, ali pretpostavljam da vodis racuna o tome?

Mozes pokusati da poboljsas cirkulaciju B vitaminima, vitaminom C, belim lukom, paprikom cesce u ishrani, a takodje su dobri i zacini djumbir, kurkuma, cimet, ne znam da li to tvoji koriste pri spremanju jela.
Sačuvana
DusanSigurnjak
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 17


"Život umire kada se borba za njim završi."

Facebook
« Odgovor #30 poslato: Januar 24, 2014, 03:59:59 pre podne »

Svi su rezultati odlicni (krv, bris..), cak sam radio i EKG i sva moguca ispitivanja, sve je odlicno..
Rekli su mi da pijem bromazepam, ali ni on ne pomaze, tako da, nastavicu da trazim lek neki, doktori nemaju sta vise da kazu i da urade..
Hvala vam u svakom slucaju za izdvojeno vreme citajuci i odgovarajuci na moje postove, jednostavno sad mogu samo na Boga da se oslonim i nista vise, zakljucajte temu ili obrisite, kako vec ide na ovom forumu.. Pozdrav :)
Sačuvana
DusanSigurnjak
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 17


"Život umire kada se borba za njim završi."

Facebook
« Odgovor #29 poslato: Januar 18, 2014, 06:28:12 posle podne »

Na trening sam se vratio, prvi put kad mi se to desilo.. a onda drugi put, kad je to postalo jos jace, morao sam da prestanem..
Kad se nesto napise po kozi, ostaju tragovi..
Upravo sam razgovarao sa majkom, i rekao sam da ste me pitali za cirkulaciju, u porodici..
Jeste, baka ima problem sa cirkulacijom i to, ali je majka dosla do nekog zakljucka da je kod mene problem cirkulacija, zasto..
Zato sto spavam obucen i u carapama, preko mene idu 3 cebeta, i svako jutro kad se probudim hladno mi je, a u stanu je pretoplo..
Ruke su mi stalno hladne - tople, hladne - tople.. kad promenim temperaturu tad udari peckanje mnogo, ali mnogo..
Juce sam bas bio do teretane na kratko, i kad sam usao u stan gde je temperatura 20+ verovatno, tad je pocelo peckanje

@TeaMan .. Burke ne idem vec nedelju dana, a taman sam kupio Whey, place mi se :D


Evo sta se desava kad provucem prstima ili hemijskom po grudima.. Isto je i po ledjima..
http://zaslike.com/files/d5egxxocwvflm2boilv9.jpg
« Poslednja izmena: Januar 19, 2014, 05:09:01 posle podne od strane DusanSigurnjak » Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 4 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.085 sekundi sa 18 upita.