TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394578 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 06:49:01 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Misljenje o ovoj kombinaciji?  (Pročitano 11773 puta)
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #39 poslato: April 12, 2014, 03:47:00 posle podne »

Ukoliko ti finansije dozvoljavaju, nema potrebe da se odričeš wheya ni posle tog tromesečnog ciklusa. :)
Sačuvana
Crn1
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 19

« Odgovor #38 poslato: April 12, 2014, 02:52:44 posle podne »

Haha, pa poludecu onda od tolikog kreatina :D
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #37 poslato: April 12, 2014, 02:30:39 posle podne »

5 grama monohidrata u PWM. Tako ja radim.  ;)
Sačuvana
Crn1
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 19

« Odgovor #36 poslato: April 12, 2014, 10:57:25 pre podne »

Dakle, zavrsen je i drugi mesec suplementacije, usao sam i u treci.
Za ovaj mesec je suplementacija sledeca:
               
   Protein   - Dymantize  (Elite whey)
   Reaktor  - Dymantize  (Xpand 2x)
   Omega3 - Natrol        (Fish oil 1000mg)

Ako neko ima jos neku pametnu na sve ovo, rad sam da cujem/procitam :)

Za ova dva meseca suplementaije dobio sam ukupno 3kg, a pri tome ocigledno smanjio procenat masti.
S ovim mesecom mislim da zavrsim sa suplementacijiom. Eventualno neke tecne amino za kraj.

Hvala svima na savetima!
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #35 poslato: April 06, 2014, 06:41:11 posle podne »

@StevanKD

Ako je novac problematična stavka, a mnogima jeste, i pošto se radi o kvalitetnim kreatinima, bolje je da se odlučiš za Dymatize. Razlika u ceni je ogromna, a razliku u rezultatima nećeš primetiti. :)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #34 poslato: April 05, 2014, 11:21:13 pre podne »

samo mi ostaje da se složim sa prethodnim postom :)

oba kreatina su vrhunska, zaista. Proteini su takoĂ°e dobri.... 

dekstrozu samo posle treninga, nema potrebe u drugom delu dana. 

Ako kažeš da je ishrana dobra, onda nećeš imati problema, suplementi osnovni su tu.
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #33 poslato: April 05, 2014, 09:03:31 pre podne »

To sto bi uzeo je neka osnova suplementacije. Posle treninga uzmes whey,bilo koji od ova  2,za nas nema velike razlike,oba su dobra, 5 gr. monohidrata,opet bilo kojeg od ova 2 ponudjena,i mericu dekstroze. U danima kada ne treniras dekstrozu ne uzimas,kao ni bilo kada uopste osim u pomenutom slucaju, a sto se tice monohidrata, u danima pauze ujutru na prazan stomak.
Sačuvana
StevanKD
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 8

« Odgovor #32 poslato: April 05, 2014, 12:09:38 pre podne »

Pozdrav svim adminima i profesionalnim savetnicima. Hvala vam prvenstveno na vasim brzim i efikasnim odgovorima.

Mene zanima sledece: Imam 20 godina, treniram godinu dana vec redovno, 4 puta nedeljno. Visok sam 196cm i 85kg tezak..Sto se tice ishrane zadovoljan sam svojim planom, i tu ja mislim nema problema.

ALI IMAM PITANJE U VEZI SUPLEMENTACIJE. Cilj mi je povecanje misicne mase, jer iako imam 85 kg,izgledam nekako mrsavo za svoju visinu, cini mi se. Pa sam hteo da vas pitam sta mislite kombinaciji suplemenata za dobijanje mm, koju sam sklopio? 1.KREATIN ( e tu se sad dvoumim izmedju http://www.pansport.rs/Kreatin/Kreatin-fosfat-/-monohidrat/DY306-Creatine-monohydrate-micronised.html  I  http://www.pansport.rs/Kreatin/Kreatin-fosfat-/-monohidrat/LB532-CreaLean.html, da li ima neke razlike, i koji je bolji? )
2.WHEY PROTEIN (http://www.pansport.rs/Proteini/Koncentrati-/-koncentrati-+-izolati-proteina-surutke/SN483-100-Whey-Protein-Professional.html ILI http://www.pansport.rs/Proteini/Koncentrati-/-koncentrati-+-izolati-proteina-surutke/TL633-100-Whey-protein-fuel.html )
3. DEKSTROZA- nju bi koristio sa proteinom, tacnije bio bi vam beskrajno zahvalan kad bi mi rekli ukoliko je dobra kombinacija, koji je najbolji nacin za njeno konzumiranje, kako danima kada treniram, tako i kada pauziram. Unapred zahvalan
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #31 poslato: Mart 05, 2014, 10:05:59 posle podne »

Ja sam ih pio pre treninga tako što u čaši vode dodam i sasvim malo Step praha, i mnogo je prijatnije. Tako pijem i Leucin, koji je još odvratniji od BCAA. Posle treninga već nije strašno, pošto se pije i whey. Neko ispija te suplemente lošeg ukusa tako što prah stavi kašičicom direktno u usta, pa onda zalije vodom. Može tako, ali trebe biti vrlo obazriv da se ne bi zagrcnuli.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #30 poslato: Mart 05, 2014, 04:13:59 posle podne »

to je tako sa bcaa :)  u prahu su znatno isplativije nego u kapsulama, ali taj ukus im je mana. U svakom slučaju navićićeš se vremenom.   Ako ne moraš, nemoj ubacivati dekstrozu pre treninga. Šećere posle treninga uvek...
Sačuvana
Crn1
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 19

« Odgovor #29 poslato: Mart 04, 2014, 08:48:04 posle podne »

Ma nije problem posle treninga. Problem je za ostala uzimanja jer dex pijem samo posle treninga. Zato sam mislio da dodam dex i ovako, bar 10-ak grama, cisto da zasladi malo :D
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #28 poslato: Mart 04, 2014, 06:07:14 posle podne »

Sledeći put kupi u tabletama :D
Sačuvana
Milan 21
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 243

« Odgovor #27 poslato: Mart 04, 2014, 05:58:16 posle podne »

Pa, mozda onda i smanjim ma jednu mericu u danima odmora.

Sad, pitanje u vezi bcaa - citao sam da su izuzetno neprijatnog ukusa, danas sam se i sam uverio u to :)
Dakle, da li postoji neko resenje? :D Da li bi bilo lose da ubacim bar kasiku dekstroze uz protein i bcaa da malo popravi ukus (kada pijem sejk posle treninga dodam 2-3 kasike dextroze)?
Neces ni osetiti ukus BCAA, kada ih pomesas sa mericom whey-a i 30-tak grama deksa, sve zajedno u sejku, jos ako je whey nekog jaceg ukusa . Jedino ako ih uzimas same onda je malo gadno ali naviknes se, kasiku na jezik i zalijes vodom za 3 sekunde sve gotovo, pa nisi devojcica, sta mislis da moras zivu zabu da progutas :)
« Poslednja izmena: Mart 04, 2014, 08:33:20 posle podne od strane Milan 21 » Sačuvana
Crn1
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 19

« Odgovor #26 poslato: Mart 04, 2014, 05:36:46 posle podne »

A naravno da nisam :D Znaci nema mi spasa :)
Sačuvana
BioTech
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 258


NO PAIN NO GAIN!!!

« Odgovor #25 poslato: Mart 04, 2014, 05:10:05 posle podne »

Druze dex ti nece popraviti ukus sem ako nisi uzeo sa aromom  ;)
Sačuvana
Stranice: [1] 2 3 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.053 sekundi sa 18 upita.