TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397346 Teme od strane 25048 Članovi Poslednji član: mickeymouse

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Oktobar 06, 2024, 11:27:55 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pomoć oko izbora gejnera!  (Pročitano 7367 puta)
nikola824
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 25

« Odgovor #21 poslato: Februar 02, 2014, 10:14:42 posle podne »

Mislim da ti je trenutno najpovoljniji http://www.pansport.rs/Pove%C4%87anje-telesne-tezine-/-misi%C4%87ne-mase/DY419-High-protein-mega-gainer%E2%84%A2.html jer je na akciji a mislim da je i odličnog kvaliteta.Ja trenutno pijem http://www.pansport.rs/Pove%C4%87anje-telesne-tezine-/-misi%C4%87ne-mase/SN484-Volumass-35-Professional.html i on je isto veoma dobar i ja sam zadovoljan njime :)
I ja sam razmišljao o mega gaineru,ali sam hteo ipak da čujem još neke savete. A kada popijem mega gainer verovatno ću uzeti ovaj što ti sada piješ jer mi izgleda zaista ok. A i biće više para tako da mi neće biti problem da izdvojim 3000 din za 12 dana.
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 17110


« Odgovor #20 poslato: Februar 02, 2014, 10:05:23 posle podne »

Mislim da ti je trenutno najpovoljniji http://www.pansport.rs/Pove%C4%87anje-telesne-tezine-/-misi%C4%87ne-mase/DY419-High-protein-mega-gainer%E2%84%A2.html jer je na akciji a mislim da je i odličnog kvaliteta.Ja trenutno pijem http://www.pansport.rs/Pove%C4%87anje-telesne-tezine-/-misi%C4%87ne-mase/SN484-Volumass-35-Professional.html i on je isto veoma dobar i ja sam zadovoljan njime :)
Sačuvana
nikola824
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 25

« Odgovor #19 poslato: Februar 02, 2014, 10:02:00 posle podne »

Bilo šta što te zanima slobodno pitaj,dobro si odgovorio.Savetovao bih ti da poslušaš doktorku i da povedeš malo više računa o ishrani jer ipak zdravlje treba da ti bude na prvom mestu :)

Mislim da sam našao direktan rep. :D Naravno da ću se potruditi da promenim ishranu. TakoĂ°e poslušaću i tebe(da uzmem whey) čim dobijem još makar 5-6kg. Još samo da mi neko direktno da neki  gejner koji će da odradi tih par kilograma. Pa da se prebacim na kvalitetniju ishranu i suplementaciju.
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 17110


« Odgovor #18 poslato: Februar 02, 2014, 09:47:23 posle podne »

Bilo šta što te zanima slobodno pitaj,dobro si odgovorio.Savetovao bih ti da poslušaš doktorku i da povedeš malo više računa o ishrani jer ipak zdravlje treba da ti bude na prvom mestu :)
Sačuvana
nikola824
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 25

« Odgovor #17 poslato: Februar 02, 2014, 09:43:23 posle podne »

Pogledao sam vežbe i mislim da dobar deo tih vežbi radim,a ove što ne radim svakako ću ubaciti. Mnogo hvala na savetima. Izvini što ovako odgovaram,na telefonu sam pa nemogu da naĂ°em dirrktan replay. :D
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 17110


« Odgovor #16 poslato: Februar 02, 2014, 09:27:50 posle podne »

Malo mi je teško da se snaĂ°em u ovome što si pisao ali  mogu da ti napišem kako bih ja trenirao u takvim uslovima.
Raspodelio bih po 2 grupe mišića na jednom treningu.
Grudi/triceps:Odradi 4 serije sklekova,onda par serija propadanja i ako možeš negde da se namestiš da radiš potisak ili razvlačenje tim bucicama.(ja sam za potisak i razvlačenje koristio tabure) posle toga tim bucicama možes da radis triceps jednom rukom iznad glave ili da radiš Triceps Kickback Exercise.

http://www.sredidom.com/uploads/tx_products/tabure_kvadro.jpg
Ledja/biceps:
Bilo bi dobro kad bi mogao zgibove negde da radiš,posle njih jednoručno veslanje,Pullover,odradiš posle hamer i naizmenicni pregib bucicama
Ramena:
Potisak iznad glave,letenje za srednje rame onda odeš u pretklon pa uradiš i zadnje(možeš neku superseriju da iskombinuješ ove tri vežbe),možeš i da podižeš ili držiš te bucice ispruženim rukama napred.
Noge:
Čučanj sa tim bucicama,iskorak,mrtvo dizanje sa ispravljenim nogama,da se podižeš na prste za listove i ako naĂ°eš nekoga da ti pridržava nogde da odradiš hiper tako što ćeš akcenat staviti na zadnju ložu.
Treniraj 2 dana pa dan pauze.Ako baš ne želiš u teretanu probaj da skupiš malo para pa kupi neku elastičnu traku koja će ti koristiti kao opterećenje :)
Sačuvana
nikola824
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 25

« Odgovor #15 poslato: Februar 02, 2014, 09:07:53 posle podne »

Znam da mi je ishrana poprilično nezdrava,ali spreman sam da rizikujem kako bih dobio na kilaži. Ovo mogu da shvate samo ljudi sa istim problemom. Mene to ceo život prati,nema dana da barem jednom nečujem "jedeš li ti šta,vidi kako si mršav". A zamislite kako mi je kada odem u butik i sve što obučem bukvalno visi na meni. Tako da su mi kilogrami preko potrebni,a sad moja genetika radi svoj deo posla tako da do sada što sam pio(gejner hyper mass 5000) mi je dalo sjajne rezultate i nisam dobio neko salo već sam se lepo popunio.Kada dobijemo dovoljno kilograma planiram da se prebacim na zdravu hranu i održavam tu kilažu. Znate li šta još mogu da ubacim,mislim neku visoko kaloričnu hranu? Inače hvala na odgovoru.
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2067


« Odgovor #14 poslato: Februar 02, 2014, 08:50:57 posle podne »

Evo ovako: Doručak-obično jaja(2-3),jogurt oko 2dl,neko meso(slanina,pršuta),majonez(obavezno) i neka vrsta sira(topljeni,mladi,krem sir itd.) ponekad ubacim paštetu ili tako nešto. Užina-obično nešto slatko(mada ne volim slatkiše,tako da mi keva sprema ono što jedem,par vrsta kolača ili neke torte) Ručak-čorba ili supa,neko meso,prilozi,salata i vrlo često majonez. Posle ručka opet nešto slatko(najčešće džem i margarin),večera- testa,jaja ili meso(obično neki fastfood),jogurt 2dl,sir i majonez,a ponekad imam i slatku večeru. Posle večere neke grickalice(obično kokice) i pred spavanje sutlija to sam jedino meri nekih pola kilograma,a nekad i više.
što se gejnera i vode tiče to znam,ali mi ima toliko odvratan ukus da ne mogu da popijem. A da probao sam i ovsene ali mi ne odgovaraju. Hranim se ovako već duže vreme,ali dok nisam počeo da pijem gejner nisam imao napredak. Inače hvala na javljanju već sam pomislio da mi niko neće napisati nešto.

Ako i pored ovakve ishrane ne mozes dobiti kilograme onda mozes ukljuciti gejner. Ishrana ti je ipak dosta losa, iako kolicinski zadovoljavajuca. Jos uvek si mlad pa organizam sve to kompenzuje, ali se iskreno nadam da ces poceti da vodis racuna i o zdravlju.
Sačuvana
nikola824
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 25

« Odgovor #13 poslato: Februar 02, 2014, 07:08:16 posle podne »

Baš zbog toga pravim veliki teg. Za sada radim ovako(e da ja ne znam kako se koja vežba zove pa ću ti objasniti). 1. Sednem na stolicu i naizmenično izbacujem bučice 15x4(obe ruke po 15) 2. Pumpanje ruke na kolenu 20x4 po ruci 3. Propadanje na dve stolice + ranac sa tegom od 5kg. 4. Sklekovi 2x10+2x20+2x15 5. Stanem,bučice i bočno izbacivanje 4x10(tada mi rade i grudi i ramena i ruke) 6. Stanem,izbacivanje sa bučicama iznad glave 4x10 7. 100x1 trbušnjaci 8. Legnem na krevet izbacim glavu i ramena van kreveta 2 bučice i sklapam 2x10+2x15+1x20+2x10 9.Izbacivanje sa bučicama(kao benč) 4x15 10.Ležnjaci 4x20 11. 100x1 trbušnjaci 12. Stolica i zajedno izbacivanje bučica-piramida 5+10+15+20+25+20+15+10+5 a svaki dan ubacim i neku od ovih vežba: 1. Izvlačenje bučice 5x20(za rame) svaka ruka posebno 2.bučica unazad(za triceps) 3x10(probao sam više ali me vežba ubija,a i rame mi je povređeno) za svaku ruku posebno 3. Legnem na krevet izvučem glavu i ramena i stavim bučicu iza glave pridržavam lakat serije 4x10 za svaku ruku posebno. 
« Poslednja izmena: Februar 02, 2014, 07:12:02 posle podne od strane nikola824 » Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 17110


« Odgovor #12 poslato: Februar 02, 2014, 06:28:23 posle podne »

Bilo bi dobro da kreneš u teretanu ako imaš mogućnosti,jer kad je rad na masi kućni trening nikako ne može da zameni trening sa tegovima.Ako ne postoji mogućnost da ideš u teretani napiši malo tetaljnije kako treniraš i koje vežbe radiš,možda bih mogao da ti pomognem da koriguješ nešto u treningu ako si već stao sa napretkom :)
Sačuvana
nikola824
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 25

« Odgovor #11 poslato: Februar 02, 2014, 06:21:16 posle podne »

još razmišljam možda promenim pa uzmem neki drugi. A što se tiče treninga,radim kod kuće. Imam bučice i sada treba da napravim veliki teg. Probao sam da radim svaki dan jednu grupu mišića,ali sam veći napredak primetio kada sam radio isti trening(ruke+grudi+leĂ°a+stomak+noge) samo svaki dan 1 vežbu zamenim sa nekom drugom.  Mislim realno nisu to neki uslovi,ali mi je napredak odličan. Moram samo još više da pumpam ruke i grudi(mada tu imam najveći napredak). Radim nekih 2h i tako 3 dana pa dan pauze. E baš zbog treninga mi treba što jači gejner(koji više goji),tj. zbog motivacije,sada nema više toliko napretka u masi već samo definicija. Inače ove nedelje sam ubacio 1 trening od 2h,a pre toga sam imao 2x1,5h,ali su mi rekli da je to mnogo i da se previše trošim.
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 17110


« Odgovor #10 poslato: Februar 02, 2014, 06:01:25 posle podne »

što se tiče ishrane korigovaću je. Baš sada čitam forum. Hvala na tome. Ali veruj mi,baš imam problem sa mršavošću. Pre bih uzeo gejner pa nema veze kako se odrazi(a mislim da će dobro,jer mi je hyper mass dobro odradio posao),spreman sam da preuzmem rizik. zanima me šta misliš koji gejner će mi najviše dati na masi? Pošto sam na forumu pročitao da dosta ljudi osparava upotrebu nekih gejnera sa obrazloženjem "nabacićeš mnogo masti",e mene zanima koji je "najgori" po tom pitanju(tj. nije bitno šta već koliko). inače kada izguram još 7-8 kg,prelazim na proteine.
Ako si baš rešio da to bude gejner a već si imao pozitivno iskustvo sa Hyper mass-om možeš ponovo da užmeš njega.Ako bi da promeniš onda ti predlažem da kupiš gejner koji ima najveći procenat proteina u sebi :)
Što se tiče tvojih treninga,kako to izgleda i po kom programu radiš ?
Sačuvana
nikola824
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 25

« Odgovor #9 poslato: Februar 02, 2014, 02:51:27 posle podne »

što se tiče ishrane korigovaću je. Baš sada čitam forum. Hvala na tome. Ali veruj mi,baš imam problem sa mršavošću. Pre bih uzeo gejner pa nema veze kako se odrazi(a mislim da će dobro,jer mi je hyper mass dobro odradio posao),spreman sam da preuzmem rizik. zanima me šta misliš koji gejner će mi najviše dati na masi? Pošto sam na forumu pročitao da dosta ljudi osparava upotrebu nekih gejnera sa obrazloženjem "nabacićeš mnogo masti",e mene zanima koji je "najgori" po tom pitanju(tj. nije bitno šta već koliko). inače kada izguram još 7-8 kg,prelazim na proteine.
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 17110


« Odgovor #8 poslato: Februar 02, 2014, 01:55:20 posle podne »

Pa prvo bi bilo dobro da malo pogledaš ovaj deo foruma i ako budeš imao nekih nejasnoća oko ishrane da postavis pitanje pa da pokušam da ti pomognem.
http://www.pansport.rs/forum/index.php?board=611.0
Ja bih ti pre preporučio da kupis neki whey protein umesto gejnera,ne moraš neki skup možeš http://www.pansport.rs/Proteini/Koncentrati-/-koncentrati-+-izolati-proteina-surutke/NU1037-Hyper-Whey.html ja njega koristim trenutno.A da potrebne količine uh uneseš preko ishrane.
Sačuvana
nikola824
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 25

« Odgovor #7 poslato: Februar 02, 2014, 11:50:21 pre podne »

pa dobro šta mi preporučuješ? Koje namirnice još da ubacim? Iskreno meni je najbitnije da nabacim masu,bezobzira na sve.
Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.127 sekundi sa 19 upita.